kuz

0

Na pewno nie będzie Roberto w pomocy, Valverde usilnie pcha go na obronę, przynajmniej w pierwszym składzie.

kuz

0

Dembele to skrzydłowy, skoro dogra do Messiego to ten będzie już pod bramką. Myśląc logicznie to Ramos powinien być przy nim. :D

kuz

0

To Ramos mówisz na lewej obronie od teraz?

kuz

0

o 20 skończyłeś świętować? :D Powinieneś dopiero zaczynać

kuz

0

Bartek tak się naje*ał z radości, że go do samolotu nie wpuścili i czeka do jutra :D

kuz

1

U nas czy w Realu chociaż przekłada się to na sukcesy, a w City dopiero zaczyna gdzie wcześniej same niewypały a hajs jak głupi szedł.

kuz

0

Coutinho pojechał do Barcelony na przeceny bo podobno jakieś fajne lumpy się otworzyły i wszyscy oszaleli :D

kuz

0

Od razu na Celte będzie do dyspozycji

kuz

1

Skoro LEcho oglosilo, to juz 100% pewna informacja :)

kuz

0

Ranga tamtego spotkania i emocje przytłoczyły arbitra, że nawet już nie myślał o kartkach.

kuz

31

Jak zwykle mądrze, bez podpalania a do tego ciekawie. Bardzo inteligentny się wydaje ten nasz Waldek.

kuz

1

Zaczyna się...

kuz

1

To samo w meczu Lille, 2-3, 33 minuta :D

kuz

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

kuz

1

Dam głowę, że teraz dręczą go myśli o powrocie.

kuz

0

Fifa jest niesamowita. Przy okazji przedłużyłem kontrakty innych Pique, Roberto itp. i właśnie za tego drugiego Juve wpłaciło klauzule 110 mln, którą ustaliłem kilka dni wcześniej i podpisałem z nim umowę na kolejne 3 lata. :D Kilka dni po podpisaniu 3 letniego kontraktu odchodzi do Juve za 110, paranoja! :D

kuz

0

Nie czekałem co Sam zrobi, tylko zaoferowałem mu 4 letni kontrakt, o 20 tysięcy lepsze zarobki i premię w wysokości 2 mln za podpis. Do tego brak klauzuli co by żadnych cyrków nie było.

kuz

2

Gram sobie karierę w Fifie Barcą i odpaliłem dziś drugi sezon, co by sobie zagrać. W letnim okienku transferowym Real zapłacił klauzule Umtitiego która wynosi u mnie 93 mln i teraz czekam na Jego decyzję. :D Beka.

kuz

2

Stary Rabin STSu prawdę Ci powie :P

kuz

2

W Polityce też mu nie szło to i skoki zaprzestał. A nie, czekaj...

kuz

0

Rzeczywiście bydle z niego :D

kuz

2

Poniedziałek Nocnego Kochanka

kuz

1

Takie same jak na schabowego na obiad.

kuz

0

Podobno Yerry zrobił Minę i ma podpisać w następnym tygodniu. :D To okienko może być najlepszym zimowym w historii klubu, wyobraźcie sobie Coutinho, Jurek i jeszcze do tego Arthur albo w najlepszym już wypadku Griezzmann.

kuz

3

Znając nasz zarząd to ten Arnaiz pójdzie gdzieś na wypożyczenie i nic z chłopaka nie będzie, a mogłaby być druga perełka pokroju Pedro. Musi dostawać więcej szans, nawet kosztem Delefele, bo on już zmarnował swoją szansę dwukrotnie.

kuz

0

SemeDZIK :)

kuz

41

Ludzie nie róbcie jaj... Jeżeli wygra to znaczy, że trener wie na kogo stawia i TYLE. Jeżeli przegramy 4-0 to będziecie mogli tak pisać, ale takie wywody jak ten powyżej to domaganie się bana, straszliwe głupoty.

kuz

1

Do 1000 zł to albo p10 lite albo XIAOMI A1, lepszego telefonu nie znajdziesz, uwierz mi.

kuz

1

Też tak jak ja macie duże obawy o Dembele i jego zdrowie? Niby odczekal więcej niż powinien i jest zdrowy, ale zawsze przynajmniej u mnie pozostaje ten strach że coś się może stać i wyleci na kolejny dłuższy okres.

kuz

0

Ja już go mam, czekam na transfer :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?