Fifa jest niesamowita. Przy okazji przedłużyłem kontrakty innych Pique, Roberto itp. i właśnie za tego drugiego Juve wpłaciło klauzule 110 mln, którą ustaliłem kilka dni wcześniej i podpisałem z nim umowę na kolejne 3 lata. :D Kilka dni po podpisaniu 3 letniego kontraktu odchodzi do Juve za 110, paranoja! :D
Nie czekałem co Sam zrobi, tylko zaoferowałem mu 4 letni kontrakt, o 20 tysięcy lepsze zarobki i premię w wysokości 2 mln za podpis. Do tego brak klauzuli co by żadnych cyrków nie było.
Gram sobie karierę w Fifie Barcą i odpaliłem dziś drugi sezon, co by sobie zagrać. W letnim okienku transferowym Real zapłacił klauzule Umtitiego która wynosi u mnie 93 mln i teraz czekam na Jego decyzję. :D Beka.
Podobno Yerry zrobił Minę i ma podpisać w następnym tygodniu. :D To okienko może być najlepszym zimowym w historii klubu, wyobraźcie sobie Coutinho, Jurek i jeszcze do tego Arthur albo w najlepszym już wypadku Griezzmann.
Znając nasz zarząd to ten Arnaiz pójdzie gdzieś na wypożyczenie i nic z chłopaka nie będzie, a mogłaby być druga perełka pokroju Pedro. Musi dostawać więcej szans, nawet kosztem Delefele, bo on już zmarnował swoją szansę dwukrotnie.
Ludzie nie róbcie jaj... Jeżeli wygra to znaczy, że trener wie na kogo stawia i TYLE. Jeżeli przegramy 4-0 to będziecie mogli tak pisać, ale takie wywody jak ten powyżej to domaganie się bana, straszliwe głupoty.
Też tak jak ja macie duże obawy o Dembele i jego zdrowie? Niby odczekal więcej niż powinien i jest zdrowy, ale zawsze przynajmniej u mnie pozostaje ten strach że coś się może stać i wyleci na kolejny dłuższy okres.
0
Na pewno nie będzie Roberto w pomocy, Valverde usilnie pcha go na obronę, przynajmniej w pierwszym składzie.
0
Dembele to skrzydłowy, skoro dogra do Messiego to ten będzie już pod bramką. Myśląc logicznie to Ramos powinien być przy nim. :D
0
To Ramos mówisz na lewej obronie od teraz?
0
o 20 skończyłeś świętować? :D Powinieneś dopiero zaczynać
0
Bartek tak się naje*ał z radości, że go do samolotu nie wpuścili i czeka do jutra :D
1
U nas czy w Realu chociaż przekłada się to na sukcesy, a w City dopiero zaczyna gdzie wcześniej same niewypały a hajs jak głupi szedł.
0
Coutinho pojechał do Barcelony na przeceny bo podobno jakieś fajne lumpy się otworzyły i wszyscy oszaleli :D
0
Od razu na Celte będzie do dyspozycji
1
Skoro LEcho oglosilo, to juz 100% pewna informacja :)
0
Ranga tamtego spotkania i emocje przytłoczyły arbitra, że nawet już nie myślał o kartkach.
31
Jak zwykle mądrze, bez podpalania a do tego ciekawie. Bardzo inteligentny się wydaje ten nasz Waldek.
1
Zaczyna się...
1
To samo w meczu Lille, 2-3, 33 minuta :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Dam głowę, że teraz dręczą go myśli o powrocie.
0
Fifa jest niesamowita. Przy okazji przedłużyłem kontrakty innych Pique, Roberto itp. i właśnie za tego drugiego Juve wpłaciło klauzule 110 mln, którą ustaliłem kilka dni wcześniej i podpisałem z nim umowę na kolejne 3 lata. :D Kilka dni po podpisaniu 3 letniego kontraktu odchodzi do Juve za 110, paranoja! :D
0
Nie czekałem co Sam zrobi, tylko zaoferowałem mu 4 letni kontrakt, o 20 tysięcy lepsze zarobki i premię w wysokości 2 mln za podpis. Do tego brak klauzuli co by żadnych cyrków nie było.
2
Gram sobie karierę w Fifie Barcą i odpaliłem dziś drugi sezon, co by sobie zagrać. W letnim okienku transferowym Real zapłacił klauzule Umtitiego która wynosi u mnie 93 mln i teraz czekam na Jego decyzję. :D Beka.
2
Stary Rabin STSu prawdę Ci powie :P
2
W Polityce też mu nie szło to i skoki zaprzestał. A nie, czekaj...
0
Rzeczywiście bydle z niego :D
2
Poniedziałek Nocnego Kochanka
1
Takie same jak na schabowego na obiad.
0
Podobno Yerry zrobił Minę i ma podpisać w następnym tygodniu. :D To okienko może być najlepszym zimowym w historii klubu, wyobraźcie sobie Coutinho, Jurek i jeszcze do tego Arthur albo w najlepszym już wypadku Griezzmann.
3
Znając nasz zarząd to ten Arnaiz pójdzie gdzieś na wypożyczenie i nic z chłopaka nie będzie, a mogłaby być druga perełka pokroju Pedro. Musi dostawać więcej szans, nawet kosztem Delefele, bo on już zmarnował swoją szansę dwukrotnie.
0
SemeDZIK :)
41
Ludzie nie róbcie jaj... Jeżeli wygra to znaczy, że trener wie na kogo stawia i TYLE. Jeżeli przegramy 4-0 to będziecie mogli tak pisać, ale takie wywody jak ten powyżej to domaganie się bana, straszliwe głupoty.
1
Do 1000 zł to albo p10 lite albo XIAOMI A1, lepszego telefonu nie znajdziesz, uwierz mi.
1
Też tak jak ja macie duże obawy o Dembele i jego zdrowie? Niby odczekal więcej niż powinien i jest zdrowy, ale zawsze przynajmniej u mnie pozostaje ten strach że coś się może stać i wyleci na kolejny dłuższy okres.
0
Ja już go mam, czekam na transfer :D