Jak będziecie w Warszawie, to polecam wam Dom Grozy Fear Zone. Zarąbiste przeżycie, idziecie sobie z ekipą, wchodzicie do katakumb i w towarzystwie aktorów musicie wyjść odgadując zagadki. Byliśmy w 4 ja z dziewczyną i kolega z dziewczyną i one wymiękły już na początku zabawy, sami doszliśmy do końca. Wrażenia mega, polecam.
Dlatego wspomniałem, że nie interesuje się polityką i nigdy Jego wystąpień nie oglądałem, przypadkiem trafiłem na to. Słyszałem, że jest dziwny i mu odwala ale dopiero teraz zobaczyłem, że to tak na prawdę. :D
Od razu na wstępie, nie interesuję się polityką i nie chce zaczynać tutaj żadnej politycznej czy poglądowej wojny. Czysto, na luzie. Ten człowiek jest chory i powinien się leczyć, to co on mówi publicznie na Rosjan to przecież jest obraza i wmawianie publicznie winy, nikt z tym nic nie zrobi? Putin ma to gdzieś? Do tego na sam koniec skanduje razem z publiką swoje imię... Pamiętajcie, podchodzę do tego z zimną głową i to moja opinia.
2
Ziomek w masce już powinien mieć ryj obity, ale mnie drażni ten typ.
0
Najgorsze, że Suarez robi/robił podobnie.
8
Weźcie tego komentatora, proszę was. Kto takiego stronniczego typa dopuszcza do tego zawodu?
0
Czy Leo kiedyś straci te przyśpieszenie? Mega kocur, mimo wieku dalej wygląda to nieziemsko!
0
Fox sports podaję 25 mln £
0
Theo Walcott odchodzi do Evertonu za 35 mln € a my puścimy Deulo czy Rafinhe za mniej niż 20?
2
Z 14 będzie kontynuował historię, a z 7 może napisać nową, swoją własną. Jednak 14 ma WIELKIE znaczenia w Barcelonie, oczywiście nie ujmując 7. :)
72
Smokami i Twarogiem :P
1
Dzisiaj jak zagości na waszej twarzy uśmiech, to tylko do połowy proszę. Ronnie kończy karierę... :(
0
Na widzenie do więzienia? :D
6
Jak będziecie w Warszawie, to polecam wam Dom Grozy Fear Zone. Zarąbiste przeżycie, idziecie sobie z ekipą, wchodzicie do katakumb i w towarzystwie aktorów musicie wyjść odgadując zagadki. Byliśmy w 4 ja z dziewczyną i kolega z dziewczyną i one wymiękły już na początku zabawy, sami doszliśmy do końca. Wrażenia mega, polecam.
5
Życie na krawędzi.
0
"Bezmiar barbarzyństwa Rosyjskiego?" Ale co oni takiego zrobili i co im udowodniono?
0
Dlatego wspomniałem, że nie interesuje się polityką i nigdy Jego wystąpień nie oglądałem, przypadkiem trafiłem na to. Słyszałem, że jest dziwny i mu odwala ale dopiero teraz zobaczyłem, że to tak na prawdę. :D
0
https://www.youtube.com/watch?time_continue=69&v=gxyUtrghxMQ
Od razu na wstępie, nie interesuję się polityką i nie chce zaczynać tutaj żadnej politycznej czy poglądowej wojny. Czysto, na luzie. Ten człowiek jest chory i powinien się leczyć, to co on mówi publicznie na Rosjan to przecież jest obraza i wmawianie publicznie winy, nikt z tym nic nie zrobi? Putin ma to gdzieś? Do tego na sam koniec skanduje razem z publiką swoje imię... Pamiętajcie, podchodzę do tego z zimną głową i to moja opinia.
1
Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść... w Jego przypadku pokonanym i to nie raz :D
0
To nie jest śmieszne, tylko tragiczne.
0
Gomes ma dziś szansę nas ogolić z pucharu i uciec z klubu :D
1
No to Panowie, Jurek Mina Fichado!
4
Wg mnie myśleli, że jeżeli dadzą prywatny film to playlista też będzie ukryta :P
0
Szanuję również, toż to jak 100% info z pierwszej ręki! :)
0
https://www.flashscore.pl/mecz/hKxTwGF7/#szczegoly-meczu Co mogło pójść nie tak?! :(
0
Kurde obstaw PSG w handi to nic nie strzelajo :( dlaczego?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Czysta Chelsea ryzyk fizyk, Arsenal nie zagra dwóch dobrych meczy, co pokazali w Pucharze ostatnio
0
One Milion :)
18
Opłaca się wykupić i dzielić z 3 ziomkami, wtedy płacicie mniej a korzystacie tak samo. :)
2
Messi za Coutinho, Dembele na Prawej a Cou na lewej.
0
Który jest kompletnie bez sensu i podchodzi pod bait.
0
No Paulinho idealny zmiennik dla Dembele
Nie.