kuz

2

Ziomek w masce już powinien mieć ryj obity, ale mnie drażni ten typ.

kuz

0

Najgorsze, że Suarez robi/robił podobnie.

kuz

8

Weźcie tego komentatora, proszę was. Kto takiego stronniczego typa dopuszcza do tego zawodu?

kuz

0

Czy Leo kiedyś straci te przyśpieszenie? Mega kocur, mimo wieku dalej wygląda to nieziemsko!

kuz

0

Fox sports podaję 25 mln £

kuz

0

Theo Walcott odchodzi do Evertonu za 35 mln € a my puścimy Deulo czy Rafinhe za mniej niż 20?

kuz

2

Z 14 będzie kontynuował historię, a z 7 może napisać nową, swoją własną. Jednak 14 ma WIELKIE znaczenia w Barcelonie, oczywiście nie ujmując 7. :)

kuz

72

Smokami i Twarogiem :P

kuz

1

Dzisiaj jak zagości na waszej twarzy uśmiech, to tylko do połowy proszę. Ronnie kończy karierę... :(

kuz

0

Na widzenie do więzienia? :D

kuz

6

Jak będziecie w Warszawie, to polecam wam Dom Grozy Fear Zone. Zarąbiste przeżycie, idziecie sobie z ekipą, wchodzicie do katakumb i w towarzystwie aktorów musicie wyjść odgadując zagadki. Byliśmy w 4 ja z dziewczyną i kolega z dziewczyną i one wymiękły już na początku zabawy, sami doszliśmy do końca. Wrażenia mega, polecam.

kuz

5

Życie na krawędzi.

kuz

0

"Bezmiar barbarzyństwa Rosyjskiego?" Ale co oni takiego zrobili i co im udowodniono?

kuz

0

Dlatego wspomniałem, że nie interesuje się polityką i nigdy Jego wystąpień nie oglądałem, przypadkiem trafiłem na to. Słyszałem, że jest dziwny i mu odwala ale dopiero teraz zobaczyłem, że to tak na prawdę. :D

kuz

0

https://www.youtube.com/watch?time_continue=69&v=gxyUtrghxMQ

Od razu na wstępie, nie interesuję się polityką i nie chce zaczynać tutaj żadnej politycznej czy poglądowej wojny. Czysto, na luzie. Ten człowiek jest chory i powinien się leczyć, to co on mówi publicznie na Rosjan to przecież jest obraza i wmawianie publicznie winy, nikt z tym nic nie zrobi? Putin ma to gdzieś? Do tego na sam koniec skanduje razem z publiką swoje imię... Pamiętajcie, podchodzę do tego z zimną głową i to moja opinia.

kuz

1

Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść... w Jego przypadku pokonanym i to nie raz :D

kuz

0

To nie jest śmieszne, tylko tragiczne.

kuz

0

Gomes ma dziś szansę nas ogolić z pucharu i uciec z klubu :D

kuz

1

No to Panowie, Jurek Mina Fichado!

kuz

4

Wg mnie myśleli, że jeżeli dadzą prywatny film to playlista też będzie ukryta :P

kuz

0

Szanuję również, toż to jak 100% info z pierwszej ręki! :)

kuz

0

kuz

0

Kurde obstaw PSG w handi to nic nie strzelajo :( dlaczego?

kuz

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

kuz

2

Czysta Chelsea ryzyk fizyk, Arsenal nie zagra dwóch dobrych meczy, co pokazali w Pucharze ostatnio

kuz

0

One Milion :)

kuz

18

Opłaca się wykupić i dzielić z 3 ziomkami, wtedy płacicie mniej a korzystacie tak samo. :)

kuz

2

Messi za Coutinho, Dembele na Prawej a Cou na lewej.

kuz

0

Który jest kompletnie bez sensu i podchodzi pod bait.

kuz

0

No Paulinho idealny zmiennik dla Dembele





Nie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?