- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1352 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
125
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
macio_944
10
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
13 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1352 Culés
0
Dwa kupony dzisiaj do przodu :)
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDI4NDEyODMwMzYwMDpSoT%2FiZS6f2jueNmU%3D&kind=MAIN
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDI4NDA5NzcyMTkwMDr17DBaejjmAGu6y60%3D&kind=MAIN
Na jutro macie jakieś " pewniaczki " :D
5
@iniesta98 Życie na krawędzi.
0
@kuz dokładnie xD
0
@iniesta98 Tyle tu piszecie, aż mnie kusi, żeby kiedyś spróbować, ale chyba lepiej się nie samookaleczać:P
0
@iniesta98 Ja dzisiaj byłem w dupe, więc raczej ciebie wypada zapytać czy masz coś na jutro? :D
1
@iniesta98 "Dwa kupony i do przodu" to moje hasło fajne co nie :D
1
@Moriarty Ja kiedyś "pomagałem" obstawiać koledze, który się totalnie na tym nie znał, więc rzucałem mu moje typy, a on stawiał, za każdym razem przegrywał, oczywiście nie mój hajs więc nie płakałem, ale wtedy upewniłem się, że bukmacherka nie jest dla mnie. I zrobiłem to, nie tracąc nawet grosza, więc świetny interes :P
0
@Pusshi zastanawiam sie wlasnie :P patrze, patrze i nie moge znalesc fajnego meczu :/
0
@iniesta98 https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDQ4NDEzODA5MTgwMDohC%2FPzktHUyNW6HF0%3D&kind=MAIN
0
@Pusshi zastanawiam sie nad Bilbao z Espanyolem, grają na wyjeździe ale coś czuje ze wygrają a kurs 2.8
1
@JimMorrisonFCB Fajny kupon, ja dopiero zaczynam wiec stawiam ostrożnie :) ale fajny kupon, pochwal sie jutro czy ci siadło xD
0
@iniesta98 Ja gram coś takiego:
Liverpool City 2,5+
Dortmund Wolf 2,5+
Levante-Celta 2.5+
Lyon win
Barca win
:D
1
@iniesta98 Espanyol jest mocny u siebie, a Bilbao slabe na wyjezdzie. Nigdy nie stawiaj takich kuponow