kuz

0

Meksyk gra silnym składem. Nawałka ma na tyle luzu, że ten mecz traktuje jako test dla nowych młodych zawodników. Tutaj jest nasza przewaga.

kuz

0

Można przełączyć na Włochów.

kuz

0

Odpadli po meczu z Irlandią Północną, a mundial odbywał się właśnie w Szwecji. :) Ciekawy zbieg okoliczności. :)

kuz

8

Guedesowi się należy jak psu buda, mimo dobrej formy MatSa

kuz

4

Również podpinam się pod G2A

kuz

5

Ciężka decyzja, z jednej strony Leo, który zamknął by gęby wszystkim przeciwnikom, z drugiej strony Polska, gdzie w naszym życiu już mogłoby się takie coś nie powtórzyć.

kuz

1

Ben Yeder

kuz

0

Potrzebuję pomocy, przeniosłem się na abonament i muszę do jutra wykorzystać środki z karty a mam aż 48 zł na koncie. Macie jakieś strony gdzie za sms można kupić transmisję? np. na miesiąc czy coś gdzie nie zacina i ładnie chodzi.

kuz

1

Gramy słabo, z przebłyskami, ale stabilnie. Mam mieszane uczucia, czy taki styl mi się podoba, ale jak długo będą trofea tak długo będzie git.

kuz

0

Iść do kościoła, rzucić na tacę.

kuz

1

Arda to kawał grajka i walczaka, u nas się nie sprawdził to nie znaczy, że w innym klubie nie będą go chcieli. Pytanie tylko czy nasz zarząd nie da się znowu wydymać na kase i puści Turka za 2 melony.

kuz

0

Jak myślicie? Łysy poleci przed świętami?

kuz

0

morele najlepsze i najtańsze zestawy składają.

kuz

0

Napisałem to bardzo ironicznie :D Trochę dystansu w życiu, bo jak słuchasz tego co mohery sobie szepczą do ucha to nie zazdroszczę.

kuz

0

No to masz smutne życie i czeka Cię ciężka przyszłość :P

kuz

0

Dawno takiej gierki nie widziałem z ich strony, więc nawet jak przegrają to przypomnieli trochę starą formę.

kuz

0

Pomimo tego, że mają wywietrzniki, są ciepłe. Ja nigdy w nich nie zmarzłem. Mają grubszą podeszwę.

kuz

2

Nike Air Force, medium albo high, najlepsze buty nie do zajechania jak nie lubisz typowych traperów.

kuz

0

*z blaskiem (jak zawsze)




:d

kuz

0

Lepiej postaraj się na jakiegoś promotora w sklepach typu Saturn, RTV EURO, Media Markt. Lepiej płacą, masz fajne godziny i nie jest to niewdzięczna praca. Pracowałem w call center i wiem co to znaczy.

kuz

0

Unikaj takiej pracy, odbieranie to może mniejsze zło niż wychodząca, ale i tak jest wiele innych ciekawych i lepszych zajęć.

kuz

0

Różnica jest taka, że Pepe dostawał te czerwone bezpośrednio za fatalne zachowanie.

kuz

0

Też macie jakiś błąd na Eleven Extra i nie możecie obejrzeć końcówki City?

kuz

0

Piszę w każdej wersji FIFY w sugestiach, bo jest taka opcja na Originie, żeby dodali w karierze możliwość powołania piłkarza z drużyny juniorskiej, a nie kupowanie itp, ale jak widać to nic nie daje. :D

kuz

1

Zawsze myślałem o rozpoczęciu kariery Barcą B w FIFIE, ale zawsze odciągała mnie myśl o braku realizmu, bo jakbym wywalczył awans do Primera Division to pewnie tam bym musiał grać a w prawdziwym świecie to nie ma prawa bytu, podejrzewam, że w 17 tego nie poprawili i pewnie dalej można grać Barca vs Barca B?

kuz

0

Oglądam mecz od drugiej połowy, więc stwierdzam to co widzę :D Strzelił ładną bramkę, ma przyśpieszenie, nie jeden chciałby takiego debiutu.

kuz

12

Bo obstawiłeś zwycięstwo w 90 min, a nie w dogrywce kolego.

kuz

5

Co to za dzik ten Arnaiz? Gdzie go chowali?

kuz

0

Myślałem, że to Roberto po dwóch powtórkach :D

kuz

0

Nie jest piękny. Piękny to wygrał nagrodę najlepszego gracza.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?