Ciężka decyzja, z jednej strony Leo, który zamknął by gęby wszystkim przeciwnikom, z drugiej strony Polska, gdzie w naszym życiu już mogłoby się takie coś nie powtórzyć.
Potrzebuję pomocy, przeniosłem się na abonament i muszę do jutra wykorzystać środki z karty a mam aż 48 zł na koncie. Macie jakieś strony gdzie za sms można kupić transmisję? np. na miesiąc czy coś gdzie nie zacina i ładnie chodzi.
Arda to kawał grajka i walczaka, u nas się nie sprawdził to nie znaczy, że w innym klubie nie będą go chcieli. Pytanie tylko czy nasz zarząd nie da się znowu wydymać na kase i puści Turka za 2 melony.
Lepiej postaraj się na jakiegoś promotora w sklepach typu Saturn, RTV EURO, Media Markt. Lepiej płacą, masz fajne godziny i nie jest to niewdzięczna praca. Pracowałem w call center i wiem co to znaczy.
Piszę w każdej wersji FIFY w sugestiach, bo jest taka opcja na Originie, żeby dodali w karierze możliwość powołania piłkarza z drużyny juniorskiej, a nie kupowanie itp, ale jak widać to nic nie daje. :D
Zawsze myślałem o rozpoczęciu kariery Barcą B w FIFIE, ale zawsze odciągała mnie myśl o braku realizmu, bo jakbym wywalczył awans do Primera Division to pewnie tam bym musiał grać a w prawdziwym świecie to nie ma prawa bytu, podejrzewam, że w 17 tego nie poprawili i pewnie dalej można grać Barca vs Barca B?
0
Meksyk gra silnym składem. Nawałka ma na tyle luzu, że ten mecz traktuje jako test dla nowych młodych zawodników. Tutaj jest nasza przewaga.
0
Można przełączyć na Włochów.
0
Odpadli po meczu z Irlandią Północną, a mundial odbywał się właśnie w Szwecji. :) Ciekawy zbieg okoliczności. :)
8
Guedesowi się należy jak psu buda, mimo dobrej formy MatSa
4
Również podpinam się pod G2A
5
Ciężka decyzja, z jednej strony Leo, który zamknął by gęby wszystkim przeciwnikom, z drugiej strony Polska, gdzie w naszym życiu już mogłoby się takie coś nie powtórzyć.
1
Ben Yeder
0
Potrzebuję pomocy, przeniosłem się na abonament i muszę do jutra wykorzystać środki z karty a mam aż 48 zł na koncie. Macie jakieś strony gdzie za sms można kupić transmisję? np. na miesiąc czy coś gdzie nie zacina i ładnie chodzi.
1
Gramy słabo, z przebłyskami, ale stabilnie. Mam mieszane uczucia, czy taki styl mi się podoba, ale jak długo będą trofea tak długo będzie git.
0
Iść do kościoła, rzucić na tacę.
1
Arda to kawał grajka i walczaka, u nas się nie sprawdził to nie znaczy, że w innym klubie nie będą go chcieli. Pytanie tylko czy nasz zarząd nie da się znowu wydymać na kase i puści Turka za 2 melony.
0
Jak myślicie? Łysy poleci przed świętami?
0
morele najlepsze i najtańsze zestawy składają.
0
Napisałem to bardzo ironicznie :D Trochę dystansu w życiu, bo jak słuchasz tego co mohery sobie szepczą do ucha to nie zazdroszczę.
0
No to masz smutne życie i czeka Cię ciężka przyszłość :P
0
Dawno takiej gierki nie widziałem z ich strony, więc nawet jak przegrają to przypomnieli trochę starą formę.
0
Pomimo tego, że mają wywietrzniki, są ciepłe. Ja nigdy w nich nie zmarzłem. Mają grubszą podeszwę.
2
Nike Air Force, medium albo high, najlepsze buty nie do zajechania jak nie lubisz typowych traperów.
0
*z blaskiem (jak zawsze)
:d
0
Lepiej postaraj się na jakiegoś promotora w sklepach typu Saturn, RTV EURO, Media Markt. Lepiej płacą, masz fajne godziny i nie jest to niewdzięczna praca. Pracowałem w call center i wiem co to znaczy.
0
Unikaj takiej pracy, odbieranie to może mniejsze zło niż wychodząca, ale i tak jest wiele innych ciekawych i lepszych zajęć.
0
Różnica jest taka, że Pepe dostawał te czerwone bezpośrednio za fatalne zachowanie.
0
Też macie jakiś błąd na Eleven Extra i nie możecie obejrzeć końcówki City?
0
Piszę w każdej wersji FIFY w sugestiach, bo jest taka opcja na Originie, żeby dodali w karierze możliwość powołania piłkarza z drużyny juniorskiej, a nie kupowanie itp, ale jak widać to nic nie daje. :D
1
Zawsze myślałem o rozpoczęciu kariery Barcą B w FIFIE, ale zawsze odciągała mnie myśl o braku realizmu, bo jakbym wywalczył awans do Primera Division to pewnie tam bym musiał grać a w prawdziwym świecie to nie ma prawa bytu, podejrzewam, że w 17 tego nie poprawili i pewnie dalej można grać Barca vs Barca B?
0
Oglądam mecz od drugiej połowy, więc stwierdzam to co widzę :D Strzelił ładną bramkę, ma przyśpieszenie, nie jeden chciałby takiego debiutu.
12
Bo obstawiłeś zwycięstwo w 90 min, a nie w dogrywce kolego.
5
Co to za dzik ten Arnaiz? Gdzie go chowali?
0
Myślałem, że to Roberto po dwóch powtórkach :D
0
Nie jest piękny. Piękny to wygrał nagrodę najlepszego gracza.