3 czerwca 2018, 21:02
0
Unabomber (1996) - Filmweb
3 czerwca 2018, 20:45
3
Ale pier***nął, albo na tej powtórce tak to wygląda albo siadła mu jak mało kiedy :D
28 maja 2018, 14:30
2
Przeczytajcie to słowami Szpakowskiego: Kuz obchodzi dzisiaj... URODZINY!
28 maja 2018, 01:31
On to powinien wrócić, ale na ławkę Primera.
26 maja 2018, 22:30
1
Karius wyjdzie dziś z walizkami pełnymi $$$$$ :D
26 maja 2018, 22:14
Ronaldo największy piłkarz dekady niewidoczny w tym meczu...
26 maja 2018, 21:59
Ja normalnie nie mam słów na to co się dzieje, no nie mam...
26 maja 2018, 21:43
Ale przecież i tak będą pisać, że to było niechcący. :) Miało tak wyglądać...
26 maja 2018, 21:39
Piszcie co checie, Ramos wiedział co robi :) cwaniak niesamowity z niego.
26 maja 2018, 21:34
7
Ramos celowo, mógł odstawić rękę to ciągnął go do końca.
25 maja 2018, 00:31
Zadzwoń do babci i spytaj. One wiedzą najlepiej.
23 maja 2018, 20:59
Nie dziwię się, jak "kibice" atakują piłkarzy.
23 maja 2018, 20:53
Jeszcze ulubioną pizzerie mu wybudują pod domem jak będzie chciał. :)
23 maja 2018, 20:26
Będzie, do tego z LM i LE. Aktualizacja swoją drogą bo dodatek na MŚ wychodzi, tak samo było w 2014. We wrześniu świeża 2019. ;)
22 maja 2018, 21:48
Z tym klubem z Londynu to już naciągane fest.
22 maja 2018, 14:30
31
E tam, bekę mają chłopaki. Nie ma co gównoburzy robić. :D
22 maja 2018, 13:55
**************** - jak zdelegalizują futbol na całym świecie i tylko ekstraklasa będzie mogła rozgrywać mecze
22 maja 2018, 00:51
To nie jest oficjalny profil Diego, chyba.
21 maja 2018, 22:50
8
Ronaldinho pokazał bydlaka na boisku.
21 maja 2018, 22:36
Sory Strejlau, zawsze mi się ich głosy mylą.
21 maja 2018, 22:30
28
Z Maradoną w szatni podobno "wycierają kurze"
21 maja 2018, 22:26
Gmoch jeśli chodzi o komentarz to całkiem spoko, nie gada głupot przynajmniej. Ale to jego mlaskanie dziadkowe mnie zaraz do szału doprowadzi...
21 maja 2018, 22:18
22
Koleś nadepnął mu na buta z premedytacją to ten lutnął mu lepę z ucha na pysk.
18 maja 2018, 10:51
Wygrać LE, zawsze to jakiś puchar, a odpadnięcie w półfinale LM dla Barcy jest zawsze ciężkie.
14 maja 2018, 20:44
Gram od 3 dni i wszytko śmiga cacy, może masz dysk przepełniony czy coś?
14 maja 2018, 19:40
https://scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/32701860_2130130220348982_7015693945459965952_n.jpg?_nc_cat=0&oh=dc9d2cd2e8dd240820b0b38635a5bbd0&oe=5B8CE631 Ranking najlepszych piłkarzy z 5 największych lig 2017/18... Gdzie jest najlepszy gracz ostatniego millenium ja się pytam? :D
13 maja 2018, 22:19
20
Boatengowie to z 500+ wyżyją... tyle ich jest, a większość jeszcze wyszła na piłkarzy...
13 maja 2018, 22:13
18
FIFA na całego, bramki po wylewach, 9 goli w meczu. EA w następnym sezonie znowu wyda grę z błędami i będzie się tym meczem broniła. xD
13 maja 2018, 22:07
No, dwa rykoszety i przebitka, nie mówie, że brzydkie bramki ale na farcie :)
13 maja 2018, 22:01
Dostał jakąś przebitkę pod nogi i już wychwalają ponad niebiosa, ale na tej la rambli to raki SZOK
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Unabomber (1996) - Filmweb
3
Ale pier***nął, albo na tej powtórce tak to wygląda albo siadła mu jak mało kiedy :D
2
Przeczytajcie to słowami Szpakowskiego:
Kuz obchodzi dzisiaj... URODZINY!
0
On to powinien wrócić, ale na ławkę Primera.
1
Karius wyjdzie dziś z walizkami pełnymi $$$$$ :D
0
Ronaldo największy piłkarz dekady niewidoczny w tym meczu...
1
Ja normalnie nie mam słów na to co się dzieje, no nie mam...
1
Ale przecież i tak będą pisać, że to było niechcący. :) Miało tak wyglądać...
0
Piszcie co checie, Ramos wiedział co robi :) cwaniak niesamowity z niego.
7
Ramos celowo, mógł odstawić rękę to ciągnął go do końca.
0
Zadzwoń do babci i spytaj. One wiedzą najlepiej.
0
Nie dziwię się, jak "kibice" atakują piłkarzy.
1
Jeszcze ulubioną pizzerie mu wybudują pod domem jak będzie chciał. :)
2
Będzie, do tego z LM i LE. Aktualizacja swoją drogą bo dodatek na MŚ wychodzi, tak samo było w 2014. We wrześniu świeża 2019. ;)
1
Z tym klubem z Londynu to już naciągane fest.
31
E tam, bekę mają chłopaki. Nie ma co gównoburzy robić. :D
0
**************** - jak zdelegalizują futbol na całym świecie i tylko ekstraklasa będzie mogła rozgrywać mecze
1
To nie jest oficjalny profil Diego, chyba.
8
Ronaldinho pokazał bydlaka na boisku.
3
Sory Strejlau, zawsze mi się ich głosy mylą.
28
Z Maradoną w szatni podobno "wycierają kurze"
8
Gmoch jeśli chodzi o komentarz to całkiem spoko, nie gada głupot przynajmniej. Ale to jego mlaskanie dziadkowe mnie zaraz do szału doprowadzi...
22
Koleś nadepnął mu na buta z premedytacją to ten lutnął mu lepę z ucha na pysk.
0
Wygrać LE, zawsze to jakiś puchar, a odpadnięcie w półfinale LM dla Barcy jest zawsze ciężkie.
0
Gram od 3 dni i wszytko śmiga cacy, może masz dysk przepełniony czy coś?
0
https://scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/32701860_2130130220348982_7015693945459965952_n.jpg?_nc_cat=0&oh=dc9d2cd2e8dd240820b0b38635a5bbd0&oe=5B8CE631
Ranking najlepszych piłkarzy z 5 największych lig 2017/18... Gdzie jest najlepszy gracz ostatniego millenium ja się pytam? :D
20
Boatengowie to z 500+ wyżyją... tyle ich jest, a większość jeszcze wyszła na piłkarzy...
18
FIFA na całego, bramki po wylewach, 9 goli w meczu. EA w następnym sezonie znowu wyda grę z błędami i będzie się tym meczem broniła. xD
0
No, dwa rykoszety i przebitka, nie mówie, że brzydkie bramki ale na farcie :)
0
Dostał jakąś przebitkę pod nogi i już wychwalają ponad niebiosa, ale na tej la rambli to raki SZOK