Pouraliganji: “Diego Costa cussed everyone in my life during the entire game. The things he said to me from the start till he went off were disgusting. He constantly insulted my entire family. He would just turn around and look me in the eye and insult my sister and mother.”
Ocena =/= prawdziwej grze, cały skład zagrał słabo, to prawda, ale Zielu posyłał fajne piły do przodu, próbował kreować grę. Taki zawodnik przyda się na Kolumbie i tyle, nie ma w składzie lepszego na tę pozycję od niego.
CO?! Najlepszy na boisku w meczu z Senegalem, piły jakie posyłał to klasa światowa, tyle, że reszta psuła. Polecam skrót występu Piotrka na youtube, a potem takie opinie.
Islandczycy to walczaki i niesie ich moc świadomości że wyjdą z grupy jak wygrają więc mogą wywalczyć te 3pkt, ale z całego serca trzymam kciuki za wygraną Nigerii.
Jeżeli Islandia zremisuje z Nigerią a Argentyna wygra to wtedy wszystko będzie zależało od meczu Chorwatów z Islandią. Jeżli wygrają Chorwaci to Argentyna wyjdzie.
Tylko, że to jest zdradliwe. Raz potrafię wypić 5 piwek do meczu a na drugi dzień zdychać jak kot, a czasami wypiję dużo wódeczki zmieszam z piwami i czuję się okej.
3
Całą 11 Polski powinni tam wrzucić.
1
Czyżby Rosja jednak napompowana? :D
0
Salah z golem!
0
Akurat tryumf Niemców to nie było by żadne zaskoczenie, z tego co napisałeś.
0
Ale bramka Luisito!
0
Pouraliganji: “Diego Costa cussed everyone in my life during the entire game. The things he said to me from the start till he went off were disgusting. He constantly insulted my entire family. He would just turn around and look me in the eye and insult my sister and mother.”
No to ładny Costa...
4
Oni wszyscy podpisali, dlatego...
0
Ocena =/= prawdziwej grze, cały skład zagrał słabo, to prawda, ale Zielu posyłał fajne piły do przodu, próbował kreować grę. Taki zawodnik przyda się na Kolumbie i tyle, nie ma w składzie lepszego na tę pozycję od niego.
0
CO?! Najlepszy na boisku w meczu z Senegalem, piły jakie posyłał to klasa światowa, tyle, że reszta psuła. Polecam skrót występu Piotrka na youtube, a potem takie opinie.
3
jak zwał tak zwał :D ja lubię czuć ten zapach świeżo krojonego chleba i tyle. Czasami kupuje krojony bo jestem po prostu leniem a nie mam krajalnicy
6
Chleb krojony traci dużo na właściwościach, leży trochę w tej folii i chyba nigdy nie jadłeś chleba prosto z piekarni, który wcześniej ukroiłeś.
0
Bardziej miłych dla serca, bo jedząc aktualnie kolację i klikając w ten link to miło mi się nie zrobiło.
8
Na La Rambli po każdym dobrym występie piłkarza od razu przypisują go do Barcelony, jak ja to uwielbiam! :D
0
Dziwne, że sprintu Sona z meczu ze Szwecją chyba nie policzyli, bo leciał tam jak pocinaka, albo Szwed był taki wolny i tak się zdawało.
0
Islandczycy to walczaki i niesie ich moc świadomości że wyjdą z grupy jak wygrają więc mogą wywalczyć te 3pkt, ale z całego serca trzymam kciuki za wygraną Nigerii.
1
Argentyna ma większe szanse na wyjście z grupy niż Polska, więc po co taka spina. :D
1
Nie chodzi mi o krytykę, bo takie komentarze są normalne. Chodzi mi o tych zje**w, to nie jest krytyka.
6
Ależ wysyp nienawiści antyfanów Messiego, musi sobie z tym chłop poradzić, współczuję.
0
Jeżeli Islandia zremisuje z Nigerią a Argentyna wygra to wtedy wszystko będzie zależało od meczu Chorwatów z Islandią. Jeżli wygrają Chorwaci to Argentyna wyjdzie.
0
Podzielam. Większy wywoła chyba tylko ten z Kolumbią jeżeli przegramy.
0
Do tego komentator naszych od gejów wyzywa...
0
Tylko, że to jest zdradliwe. Raz potrafię wypić 5 piwek do meczu a na drugi dzień zdychać jak kot, a czasami wypiję dużo wódeczki zmieszam z piwami i czuję się okej.
9
Siedli na nich jak trzeba, naszym powinni puścić drugą połowę, oni tak nie potrafią.
1
Bo Thiago to ofensywny pomocnik a ten już broni wyniku.
1
Wszyscy grają lepiej od Polaków... nawet Arabia dziś nie wyglądała tak źle jak my.
2
Właśnie skończyłem Detroit: Become Human. Jedno słowo - MAJSTERSZTYK.
3
z kim? nie znam.
0
Siedzi! A więc Anglia/Belgia :)
0
Jeszcze będzie tak, że Polacy z Tunezyjczykami zagrają :)
2
Chwilę grozy przeżyli piłkarze Arabii Saudyjskiej. Podczas lotu do Rostowa z silnika ich samolotu zaczął wydobywać się ogień.
Ogień był spowodowany drobną usterką techniczną silnika, a reprezentacja Arabii Saudyjskiej bezpiecznie wylądowała na lotnisku w Rostowie.