kuz

0

Zaplanowałeś ten komentarz na 15 lipca i niechcący go dodało?

kuz

1

Dajmy sobie spokój do jutra, zobaczymy jak odpowie Messi. Argentyńczyk znając Jego podejście nawet pewnie się tym nie przejmuje, ale nie wierzę, że nie ma dodatkowej motywacji bo takim występnie Ronaldo. Musi jutro, po prostu MUSI.

kuz

0

Karny, babol bramkarza i ładne trafienie. Cała kariera Ronaldo w pigułce. :P

kuz

9

Teraz La Rambla dzieli się na dwa typy ludzi: Jedni szukają błędów u Thiago, a drudzy winszują każde jego dotknięcie. :D

kuz

3

Szpaka powinni już odsunąć od komentowania bo ze starości gada jak potłuczony. Laskowski to jest świeżość i emocje a nie ten dziadyga...

kuz

0

Nie sądziłem, że to napiszę ale nie żałuję, że na 15 do roboty i nie zobaczę drugiej połowy. Nuuuuuuuuuda.

kuz

2

Ja tam czuję! :) Mundial to mundial, nie ważne gdzie.

kuz

0

Egipt nie w ciemię bity, wejdzie Salah to mają szanse na punkty.

kuz

5

Wczoraj tak płakali tutaj co niektórzy, że mecz nudny. A wg mnie wczoraj o wiele lepiej się zaczęło niż tutaj. :)

kuz

2

Nie, bo wtedy Laskowski jest jako dodatkowy a szpaku prowadzi, a tutaj Laskowski ma pole do popisu i dobrze mu to wychodzi.

kuz

6

Brać go z powrotem, wszystko mu wybaczę, no chyba, że pójdzie do Realu.

kuz

0

Dobra, czyli teraz Griezmann w oczach rodziny (siostry) jest tylko i wyłącznie materialistą? Sama mu powiedziała, że w Atleti ma pieniądze a w Barcelonie tytuły i sam musi zdecydować...

kuz

0

Czy to się dzieje na prawdę? Co za telenowele on robi to jest śmieszne. Zażenowany siedzę jak to oglądam...

kuz

1

:( :D

kuz

0

Trafiłem wynik 4 0 w lidze typerow :D

kuz

2

Arabski El Shaarawy :D

kuz

0

Nie, bo nie wiadomo jakie repki zagrają że soba, a musi być stronniczy.

kuz

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

kuz

2

Engel: "Rosja nie wygra tego meczu" :D Fail jak nic, zdarza się.

kuz

0

Działa wam transmisja na TVP sport? :(

kuz

10

Pique na Twitterze zaprasza do oglądania transmisji decyzji Griezmanna, to chyba przechyla szale na korzyść Barcy.

kuz

6

Szopka jak uj, jak o tej 21:15 nie będzie jasne co i jak z nim dalej to już straci całkiem w moich oczach.

kuz

0

Marnowanie potencjału? To po co chcecie Griezmanna? Chyba wtedy od potencjału strzeleckiego będziemy mieli dwójkę Suareza i Griezmanna? Messi i Cou będą rzucali piłki, nie zapominając o Busim który też potrafi przytrzymać i dobrze podać. Racja jest jak dupa, każdy ma swoją, ale co niektórzy to tutaj się za specmajstrów uważają i tylko ONI mają rację, nikt inny nie ma prawa do własnego zdania. :) Śmieszne. Koledze masq radzę wyluzować bokserki bo nikt się tutaj nie ośmiesza tylko Ty ze swoją gimnazjalną napinką w dyskusji na luzie. Pozdro.

kuz

1

Sam Siebie usuń najlepiej, Coutinho będzie rozgrywał lepiej niż Thiago albo inny Arthur. Pokazał to już w minionym sezonie. Poza nim mamy Messiego który też świetnie rozgrywa więc nie wiem po co wam ten płacz o transfery skoro mamy dopiero czerwiec.

kuz

0

Barca podobno dostała dobrą ofertę wykupu od innego klubu.

kuz

4

A Coutinho to co? Bo jeśli on nie jest playmakerem z topu to ja nie wiem.

kuz

0

Co za szopka się odwala :D

kuz

0

W Polsce by musiał jeszcze ochronę całodobową opłacać bo by po kilku dniach wykopali samochód :D

kuz

7

W Madrycie po tym meczu już się trzęsą :D

kuz

0

Nie, do sklepu że kurier uszkodził paczkę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?