Prawdę powiedział? Cały sezon nie było o nim słychać a na boisku nic nie pokazał, ostatnie dwa mecze w karierze zagrał dobrze i już chciałby kokosy, ludzie.
Ta Polska liga to jest farsa jak 150... zdecydowałem, że obejrzę sobie kawałek "klasyku". Grają dwie największe drużyny z Polski w ostatnich latach, spodziewasz się jakiegoś poziomu, czegokolwiek lepszego niż liga okręgowa, którą na codzień ogladasz na żywo i co? KOPANINA, wybicia piłki bez sensu do góry, jakieś dziwne podania do nikogo... oczy krwawią, dalej nie oglądam.
Bo do Messiego wszyscy się przyzwyczaili, że wykręca takie liczby i to jest normalne, oczekuje się od Niego wyczynów jak tego z 90+ golami w roku, wtedy zostanie doceniony.
No ja steruję zawsze całym zespołem :) Tak samo w trybie WG. Mi tam sprawia frajdę, może jest nierealistyczne, ale jednak coś nowego w fifie od lat. :)
Ahhh te czasy, kiedy mieliśmy MVP i grali ciągle, a ewentualne rotacje to obrona albo środek pola chociaż też rzadko bo tam był xavi iniesta i busi... kiedyś to było!
Ma ktoś pomysł, jak naprawić błąd, że wszystkie linki do zdjęć z twittera rozciągają mi sie do swojej rozdzielczości a nie skalują, żeby zmieścić się w oknie, kiedyś nie miałem problemu. Używam google chrome.
1
Nie, że zapłacił czy sprzedał ją, po prostu się założyli o 50 dolców i paczkę fajek, że ta się puści.
0
Prawdę powiedział? Cały sezon nie było o nim słychać a na boisku nic nie pokazał, ostatnie dwa mecze w karierze zagrał dobrze i już chciałby kokosy, ludzie.
9
Ile razy to się jeszcze tutaj przewinie? Średnio raz w tygodniu ten kawał tutaj jest.
1
Ta Polska liga to jest farsa jak 150... zdecydowałem, że obejrzę sobie kawałek "klasyku". Grają dwie największe drużyny z Polski w ostatnich latach, spodziewasz się jakiegoś poziomu, czegokolwiek lepszego niż liga okręgowa, którą na codzień ogladasz na żywo i co? KOPANINA, wybicia piłki bez sensu do góry, jakieś dziwne podania do nikogo... oczy krwawią, dalej nie oglądam.
12
Przeczytałem Cancelo i myślałem, że się na boisku pobili :D
0
https://saturn.pl/komputery-i-tablety/naped-lg-gp57eb40?querystring=lg%20nap%C4%99d
5
A potem dostał 3x kanał od tego małego ziomeczka :D
0
https://www.x-kom.pl/p/436881-konsola-playstation-sony-playstation-4-pro-1tb-fifa-19.html Lepiej kup na x-komie, jest taniej i bezpieczniej
3
O Ronaldo się nie wypowiadałem nawet, bo powinien mieć poniżej 90 w grze. :)
25
A widziałeś kiedyś Messiego robiącego sztuczki? On ma taki drybling, że nie potrzebuje robić ruletek i innych...
1
O co Wy się do Kuby czepiacie? Przecież było czysto w piłkę a potem zahaczył zawodnika...
2
Ostatnio udostępniałem swój nowo nagrany utwór, teraz nagrałem drugi i również chcę się z wami podzielić.
Proszę o opinie. Miłego! :)
60
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.15752-9/41051509_723028768031915_8868753281761935360_n.jpg?_nc_cat=0&oh=b3ccdc4325ef6354c677e9171c6da926&oe=5BF01BF4
2
Ahhh tamta Valencia...
https://cs5.pikabu.ru/images/big_size_comm/2015-02_6/14249827383483.jpg
14
Jak widać mózg jeszcze u niektórych istnieje :) I to u dziennikarza, wielkie brawa!
4
Jakoś właśnie mam odmienne zdanie, wypowiada się dosyć mądrze i jednak jakieś doświadczenie ma, mi zupełnie nie przeszkadza Szpaku.
0
"77k euro rocznie"
4
Bo do Messiego wszyscy się przyzwyczaili, że wykręca takie liczby i to jest normalne, oczekuje się od Niego wyczynów jak tego z 90+ golami w roku, wtedy zostanie doceniony.
0
No ja steruję zawsze całym zespołem :) Tak samo w trybie WG. Mi tam sprawia frajdę, może jest nierealistyczne, ale jednak coś nowego w fifie od lat. :)
0
Tak, bardzo fajnie się gra. Może dlatego, że bardzo lubie tryb kariery w FIFIe.
0
Ja 10h Accessa wykorzystuję na prawie całe przejście Huntera, i tak co roku :D
0
EA Access tylko na 10h, to mało trochę.
0
Przecież wjechanie w FUTA 3 dni przed premierą i przygotowanie sobie rynku to jest bardzo dobra opcja i w tym wypadku 3 dni to SPORO.
0
Co Ty, oni przecież będą czekać aż Milik odpali, a odpala już od dobrych kilku lat. :D
0
Ahhh te czasy, kiedy mieliśmy MVP i grali ciągle, a ewentualne rotacje to obrona albo środek pola chociaż też rzadko bo tam był xavi iniesta i busi... kiedyś to było!
0
Ma ktoś pomysł, jak naprawić błąd, że wszystkie linki do zdjęć z twittera rozciągają mi sie do swojej rozdzielczości a nie skalują, żeby zmieścić się w oknie, kiedyś nie miałem problemu. Używam google chrome.
0
Ostatnio przełamaliśmy klątwę, więc pójdzie jakoś.
3
Raczej wiedział, że nie będzie grał w pierwszym składzie tylko będzie powoli wdrażany w skład.
6
Że niby "Gdzie jest bobas?". Pięknie wybrnął. :D
4
Ale ale ale... przecie Vidal już grał i Arthur też i Lenglet też!!! CZEMU MALCOM ANI MINUTY?!