kuz

13

Huesca leci z oczu jak sobie pomyślisz, że niedługo Messi zakończy karierę...

kuz

1

Teraz powinien wejść Malcom, ewentualnie Vidal za Busiego, ale pewnie poczekamy do 85 min.

kuz

4

Dobra ta Łezka, taka nie za słaba nie za mocna.

kuz

4

Pracuje ładnie póki co, rozgrywa coś tam próbuje, tacy ludzie jak Ty chyba liczą, że ciągle będzie posyłał rogale w okienko...

kuz

1

W sumie tylko te dwa utwory napisałem póki co :) Dzięki!

kuz

3

Siemka, od dziecka praktycznie zajmuję się muzyką, wrzucałem czasami tutaj swoje covery, teraz chcę się podzielić własnym utworem. Zacząłem pisać stosunkowo niedawno i dwa ostatnie numery powstały w dwa dni. Wszystko napisałem sam od podstaw, instrumenty nagrane tylko przy pomocy gitary + perkusja napisana w programie. Chętnie poznam wasze odczucia, opinie.



Pozdrawiam! :)

kuz

12

Haha! Wracam z roboty i co widzę?! VAR w końcu dosięgnął Casemiro i ten cały Real z ich brzydkimi zagraniami, których o dziwo sędziowie nie widzieli! PIĘKNIE!

kuz

0

W ostatnim meczu tez prowadzili 2-0 i przegrali 2-3 :)

kuz

2

Dobrze, że nie zawarli klauzuli o Złotej Piłce, bo w przypadku Filipa to bardzo prawdopodobne. ;)

kuz

3

Jeździ od stadionu do stadionu i robi rozeznanie który klub ma lepszy barek i jak to jest z imprezami i różnymi uroczystościami. TURBO DZBAN.

kuz

18

Jak w tym roku Leo nie będzie w 3, to walnę pod stół i nie wyjdę. :D La Liga + Puchar, do tego Złoty But, wszystkie statystyki zaorane. Fakt, Modric wygrał bardziej prestiżowe trofeum, ale ma ich mniej i statystyki mówią same za Siebie. O Ronaldo nie wspominam bo gdyby dostał ZP to była by beka niesamowita.

kuz

4

Lew Rywin, Lew Jaszyn, Joachim Lew... znane imię i jakie popularne xd

kuz

0

Nie ma gopro za 500 zł, najtańsza to gopro hero za 799 i tyle minimum musisz wydac, zeby kupić cos dobrego. Chyba, ze slowem gopro zastapiles slowo kamera sportowa, wtedy ja rozglądał bym sie za xiaomi bo robia bardzo fajne kamery z 4k i stabilizacja a do tego jasną przysłona, ktore kosztuja okolo 500-600 (oczywiście te z niskiej półki).

kuz

1

Szok... za co on tę nagrodę dostał to ja nie wiem...

kuz

0

Ale mocne grupy, mega sztos!

kuz

4

Salah dostanie za napastnika, usadzili ich obok Siebie celowo. :)

kuz

4

Przynajmniej liverpoolu nie dostaniemy :) Dobre losowanie!

kuz

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

kuz

0

Kulka podgrzana aż się skleiła :D

kuz

0

Wielu nie potrafi, w tym Messi np.

kuz

22

Jeszcze nagroda dla najlepszego napastnika Ronaldo, najlepszego trenera Zizou i najlepszego prezesa Perez i będzie cacy! I oczywiście jeszcze nagroda dla najlepszego Ronaldo osobno.

kuz

1

Z ust mu to wyjąłeś :D

kuz

0

Dawać już ten Ajax i Romę!

kuz

0

To dlatego, że mało mieliśmy wybitnych Anglików w piłce, z czegoś muszą wybierać.

kuz

0

Dzięki :) dla człowieka, który nie interesuje się kolarstwem jest to jakieś kolarstwo na równi z rugby czy mistrzostwami w szachy. Pokłony.

kuz

2

Dzięki ziomek, oglądał bym pedałowanie przez 10 minut! :)

kuz

5

U was też jakieś kolarstwo zamiast losowania na Eurosporcie?

kuz

8

Trzy kluby z Anglii w jednej grupie, serio tylko po śmierci takie coś ujrzysz. :D

kuz

0

Po losowaniu będzie temat, która margaryna czy masło lepsze do smarowania!

kuz

0

I jak co roku przy losowaniu, jest już odpalona FIFA i dzisiaj leci turniejek. Ahhhh uwielbiam ten czas! :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?