Siemka, od dziecka praktycznie zajmuję się muzyką, wrzucałem czasami tutaj swoje covery, teraz chcę się podzielić własnym utworem. Zacząłem pisać stosunkowo niedawno i dwa ostatnie numery powstały w dwa dni. Wszystko napisałem sam od podstaw, instrumenty nagrane tylko przy pomocy gitary + perkusja napisana w programie. Chętnie poznam wasze odczucia, opinie.
Haha! Wracam z roboty i co widzę?! VAR w końcu dosięgnął Casemiro i ten cały Real z ich brzydkimi zagraniami, których o dziwo sędziowie nie widzieli! PIĘKNIE!
Jak w tym roku Leo nie będzie w 3, to walnę pod stół i nie wyjdę. :D La Liga + Puchar, do tego Złoty But, wszystkie statystyki zaorane. Fakt, Modric wygrał bardziej prestiżowe trofeum, ale ma ich mniej i statystyki mówią same za Siebie. O Ronaldo nie wspominam bo gdyby dostał ZP to była by beka niesamowita.
Nie ma gopro za 500 zł, najtańsza to gopro hero za 799 i tyle minimum musisz wydac, zeby kupić cos dobrego. Chyba, ze slowem gopro zastapiles slowo kamera sportowa, wtedy ja rozglądał bym sie za xiaomi bo robia bardzo fajne kamery z 4k i stabilizacja a do tego jasną przysłona, ktore kosztuja okolo 500-600 (oczywiście te z niskiej półki).
Jeszcze nagroda dla najlepszego napastnika Ronaldo, najlepszego trenera Zizou i najlepszego prezesa Perez i będzie cacy! I oczywiście jeszcze nagroda dla najlepszego Ronaldo osobno.
13
Huesca leci z oczu jak sobie pomyślisz, że niedługo Messi zakończy karierę...
1
Teraz powinien wejść Malcom, ewentualnie Vidal za Busiego, ale pewnie poczekamy do 85 min.
4
Dobra ta Łezka, taka nie za słaba nie za mocna.
4
Pracuje ładnie póki co, rozgrywa coś tam próbuje, tacy ludzie jak Ty chyba liczą, że ciągle będzie posyłał rogale w okienko...
1
W sumie tylko te dwa utwory napisałem póki co :) Dzięki!
3
Siemka, od dziecka praktycznie zajmuję się muzyką, wrzucałem czasami tutaj swoje covery, teraz chcę się podzielić własnym utworem. Zacząłem pisać stosunkowo niedawno i dwa ostatnie numery powstały w dwa dni. Wszystko napisałem sam od podstaw, instrumenty nagrane tylko przy pomocy gitary + perkusja napisana w programie. Chętnie poznam wasze odczucia, opinie.
Pozdrawiam! :)
12
Haha! Wracam z roboty i co widzę?! VAR w końcu dosięgnął Casemiro i ten cały Real z ich brzydkimi zagraniami, których o dziwo sędziowie nie widzieli! PIĘKNIE!
0
W ostatnim meczu tez prowadzili 2-0 i przegrali 2-3 :)
2
Dobrze, że nie zawarli klauzuli o Złotej Piłce, bo w przypadku Filipa to bardzo prawdopodobne. ;)
3
Jeździ od stadionu do stadionu i robi rozeznanie który klub ma lepszy barek i jak to jest z imprezami i różnymi uroczystościami. TURBO DZBAN.
18
Jak w tym roku Leo nie będzie w 3, to walnę pod stół i nie wyjdę. :D La Liga + Puchar, do tego Złoty But, wszystkie statystyki zaorane. Fakt, Modric wygrał bardziej prestiżowe trofeum, ale ma ich mniej i statystyki mówią same za Siebie. O Ronaldo nie wspominam bo gdyby dostał ZP to była by beka niesamowita.
4
Lew Rywin, Lew Jaszyn, Joachim Lew... znane imię i jakie popularne xd
0
Nie ma gopro za 500 zł, najtańsza to gopro hero za 799 i tyle minimum musisz wydac, zeby kupić cos dobrego. Chyba, ze slowem gopro zastapiles slowo kamera sportowa, wtedy ja rozglądał bym sie za xiaomi bo robia bardzo fajne kamery z 4k i stabilizacja a do tego jasną przysłona, ktore kosztuja okolo 500-600 (oczywiście te z niskiej półki).
1
Szok... za co on tę nagrodę dostał to ja nie wiem...
0
Ale mocne grupy, mega sztos!
4
Salah dostanie za napastnika, usadzili ich obok Siebie celowo. :)
4
Przynajmniej liverpoolu nie dostaniemy :) Dobre losowanie!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Kulka podgrzana aż się skleiła :D
0
Wielu nie potrafi, w tym Messi np.
22
Jeszcze nagroda dla najlepszego napastnika Ronaldo, najlepszego trenera Zizou i najlepszego prezesa Perez i będzie cacy! I oczywiście jeszcze nagroda dla najlepszego Ronaldo osobno.
1
Z ust mu to wyjąłeś :D
0
Dawać już ten Ajax i Romę!
0
To dlatego, że mało mieliśmy wybitnych Anglików w piłce, z czegoś muszą wybierać.
0
Dzięki :) dla człowieka, który nie interesuje się kolarstwem jest to jakieś kolarstwo na równi z rugby czy mistrzostwami w szachy. Pokłony.
2
Dzięki ziomek, oglądał bym pedałowanie przez 10 minut! :)
5
U was też jakieś kolarstwo zamiast losowania na Eurosporcie?
8
Trzy kluby z Anglii w jednej grupie, serio tylko po śmierci takie coś ujrzysz. :D
0
Po losowaniu będzie temat, która margaryna czy masło lepsze do smarowania!
0
I jak co roku przy losowaniu, jest już odpalona FIFA i dzisiaj leci turniejek. Ahhhh uwielbiam ten czas! :D