4

@Arden Portugalia i Włochy. Też niezbyt lubię Francję.

0

@Kidd Jest nawet prawie najlepszą Pogonią w kraju.

1

@Kidd Pogoń Siedlce jest bardzo mocna !

0

@clyde To są dwie moje ulubione reprezentacje , kto by nie wygrał z nich to będzie fajnie.

0

@gumaz Kiedyś Cezary Kucharski powiedział że Lewandowski będzie lepszy niż Boniek. Pomyślałem że gada głupoty a teraz trzeba powiedzieć że miał rację. Boniek miał medal z reprezentacją i grał w wielkim Juventusie, ale Robert indywidualnie wszedł na jeszcze wyższy poziom a nie jego wina że reprezentacja była słaba i zatrudniano często przeciętnych trenerów. I bije Bońka długowiecznością, Boniek zakończył karierę w wieku 32 lat a Lewy jeszcze gra w wielkim klubie w wieku prawie 38 lat.

2

@kubix05 Spoko gość. Niech mu się wiedzie.

3

@Kgorecki2500 Koty to wspaniałe zwierzęta.

0

0

@mate92 To tamte by były aktualne dalej hehe

0

Nie jestem jakimś fanem reprezentacji Niemiec ale te koszulki ich reprezentacji z 1990 roku to są najładniejsze koszulki piłkarskie jakie kiedykolwiek widziałem. Taką drużynę chciało by się oglądać niezależnie od prezentowanej przez nich gry.
https://i.imgur.com/NYgD7aH.jpeg
W 1992 roku też mieli ładne koszulki
https://s7.tvp.pl/images2/7/7/1/uid_77110862105b89ead0d19f0cfb60a1531585570091924_width_1200_play_0_pos_0_gs_0_height_678_kadr-z-meczu-niemcy-szwecja-z-euro-1992-fot-gettyimages.jpg

0

@Michael24 Strzelił w Almerii 33 gole w 56 meczach. Na Haalandów, Lautarów, Alvarezów nie stać to może by to była tańsza alternatywa ?

0

@FcPortoFan1999 Nie nadał by się ? Gyokeres też błyszczał w Sportingu i do Barcy by się nadawał.

0

Jeżeli Lewy odejdzie to mógłby go zastąpić Luis Suarez ze Sportingu. W tym sezonie ma 27 goli w 33 meczach w Lidze Portugalskiej.

0

Real już zaczyna to swoje pier... głupot że nie są równo traktowani. Jak przyjdzie Mułrinio to taka narracja będzie wykrzykiwana przez nich po każdej porażce. Jakiż to jest obrzydliwy klub.

0

@Midast Nie masz pojęcia o czym piszesz. Flick jest dyplomatyczny ale sprawdź sobie co Amorim mówił o Rashfordzie.

2

@Giwera Robert jest niesamowity i tyle w temacie.

0

@Browaldo Nie każdemu jest dane osiągnąć najwyższy poziom ale każdy może chcieć wykorzystać potencjał jaki ma. A Rashfordowi brakuje determinacji do tego żeby wykorzystać swój potencjał. Gdy bym młody i wchodził do piłki to pewnie starał się ale gdy już się dostał do MU to bywały momenty że wyglądał znakomicie ale później znikał właśnie przez niedostateczne staranie się później. W Barcy teraz na przykład Balde ma podobnie, ma potencjał by być gwiazdą na lewej obronie na wiele lat i miał w przeszłości okresy gdzie wyglądał świetnie ale teraz nie chce mu się i wygląda kiepsko. Dlatego cenię Roberta że jemu się chce cały czas od wielu lat. A ja nie mam aż takich zdolności żeby dostać Nobla ani odkryć coś istatnego dla Świata ale swoje zdolności wykorzystałem na tyle na ile się dało.

0

@mrboom No trochę tak, ale głową cały czas gra świetnie, wciąż skacze wyżej niż inni, ma też duże doświadczenie i umie się odpowiednio ustawiać.

0

@mrboom Hehe no tak, tamten sukces Messiego źle na niego wpłynął. No ale w tym roku Ronaldo nie jest bez szans na tytuł, Portugalia jest bardzo mocna.

0

@mrboom Z realem trofeów nie brakowało, gorzej z trofeami i prezentowanym poziomem na Mistrzostwach Świata, a Mistrzostwa Świata są najważniejsze.

0

Wychował się w biedzie, matka nie dojadała i ciężko pracowała żeby utrzymać rodzinę a teraz jak wydostał się z tego i żyje na świetnym poziomie to jemu nie chce się ciężko pracować żeby wejść na najwyższy poziom i go utrzymać. Bo potencjał wielki ma, są momenty że to pokazuje ale brakuje mu determinacji, pracowitości i przez to jest tylko piłkarzem momentów.

1

@Szklaner Wspaniale !!! Betis zasługuje na to żeby tam grać.

0

@Giwera Jakiś sponsor z kasą tam wszedł ?

0

@mrboom Można go nie lubić ale indywidualnie w piłce klubowej na pewno współdominował przez wiele lat.

0

@Kgorecki2500 Hitler bardzo szanował Piłsudskiego za to że był silnym liderem i że zatrzymał komunizm. Uczestniczył we mszy za Piłsudskiego w Berlinie, nakazał opuszczenie flag państwowych ,wysłał kondolencję a na mszę pogrzebową w Krakowie wysłał swojego współpracownika. Gdyby żył to były by inne relacje z Niemcami i historia inaczej by się potoczyła.

1

@Who_you_mam Michels i Sacchi za nisko, Mourinho i Deschamps za wysoko.

0

@CLS63AMG Zmarł także 12 maja ale w 1935 roku.

1

@FcPortoFan1999 Dobrze chociaż że nasza ekstraklasa nie jest zepsuta i można sobie nią rekompensować brak normalnych europejskich rozgrywek klubowych.

1

@FcPortoFan1999 Kiedyś do LM z najlepszych lig wchodzili tylko mistrzowie, kilka kolejnych drużyn grało w pucharze uefa a zdobywcy pucharów grali w pucharze zdobywców pucharów. I było wtedy idealnie. Potem to spartolono i z najlepszych lig do LM wchodziły 2 najlepsze drużyny, potem 4 a teraz już 5. Za 10 lat pewnie pół Premier League będzie grać w LM. Dobrze że w Mistrzostwach Świata reprezentacji może grać tylko 1 reprezentacja danego kraju ale jak tak dalej będzie to szło w tą stronę to może za jakiś czas zrobią że będzie mogła grać 2, 3, 4, 5 reprezentacja Francji, Niemiec, Hiszpanii a Polskę i inne drużyny na podobnym poziomie wypędzi się z tej rywalizacji.

1

Pamiętam jak w latach 90 Legia a za rok Widzew grali w takiej jeszcze normalnej Lidze Mistrzów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?