kocuur
Dołączył/a: styczeń 2026
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Arden Portugalia i Włochy. Też niezbyt lubię Francję.
0
@Kidd Jest nawet prawie najlepszą Pogonią w kraju.
1
@Kidd Pogoń Siedlce jest bardzo mocna !
0
@clyde To są dwie moje ulubione reprezentacje , kto by nie wygrał z nich to będzie fajnie.
0
@gumaz Kiedyś Cezary Kucharski powiedział że Lewandowski będzie lepszy niż Boniek. Pomyślałem że gada głupoty a teraz trzeba powiedzieć że miał rację. Boniek miał medal z reprezentacją i grał w wielkim Juventusie, ale Robert indywidualnie wszedł na jeszcze wyższy poziom a nie jego wina że reprezentacja była słaba i zatrudniano często przeciętnych trenerów. I bije Bońka długowiecznością, Boniek zakończył karierę w wieku 32 lat a Lewy jeszcze gra w wielkim klubie w wieku prawie 38 lat.
2
@kubix05 Spoko gość. Niech mu się wiedzie.
3
@Kgorecki2500 Koty to wspaniałe zwierzęta.
0
Widzę że w tym roku mają podobne koszulki
https://thumblr.uniid.it/product/430326/4daf4d5c933f.jpg?width=3840&format=webp&q=75
0
@mate92 To tamte by były aktualne dalej hehe
0
Nie jestem jakimś fanem reprezentacji Niemiec ale te koszulki ich reprezentacji z 1990 roku to są najładniejsze koszulki piłkarskie jakie kiedykolwiek widziałem. Taką drużynę chciało by się oglądać niezależnie od prezentowanej przez nich gry.
https://i.imgur.com/NYgD7aH.jpeg
W 1992 roku też mieli ładne koszulki
https://s7.tvp.pl/images2/7/7/1/uid_77110862105b89ead0d19f0cfb60a1531585570091924_width_1200_play_0_pos_0_gs_0_height_678_kadr-z-meczu-niemcy-szwecja-z-euro-1992-fot-gettyimages.jpg
0
@Michael24 Strzelił w Almerii 33 gole w 56 meczach. Na Haalandów, Lautarów, Alvarezów nie stać to może by to była tańsza alternatywa ?
0
@FcPortoFan1999 Nie nadał by się ? Gyokeres też błyszczał w Sportingu i do Barcy by się nadawał.
0
Jeżeli Lewy odejdzie to mógłby go zastąpić Luis Suarez ze Sportingu. W tym sezonie ma 27 goli w 33 meczach w Lidze Portugalskiej.
0
Real już zaczyna to swoje pier... głupot że nie są równo traktowani. Jak przyjdzie Mułrinio to taka narracja będzie wykrzykiwana przez nich po każdej porażce. Jakiż to jest obrzydliwy klub.
0
@Midast Nie masz pojęcia o czym piszesz. Flick jest dyplomatyczny ale sprawdź sobie co Amorim mówił o Rashfordzie.
2
@Giwera Robert jest niesamowity i tyle w temacie.
0
@Browaldo Nie każdemu jest dane osiągnąć najwyższy poziom ale każdy może chcieć wykorzystać potencjał jaki ma. A Rashfordowi brakuje determinacji do tego żeby wykorzystać swój potencjał. Gdy bym młody i wchodził do piłki to pewnie starał się ale gdy już się dostał do MU to bywały momenty że wyglądał znakomicie ale później znikał właśnie przez niedostateczne staranie się później. W Barcy teraz na przykład Balde ma podobnie, ma potencjał by być gwiazdą na lewej obronie na wiele lat i miał w przeszłości okresy gdzie wyglądał świetnie ale teraz nie chce mu się i wygląda kiepsko. Dlatego cenię Roberta że jemu się chce cały czas od wielu lat. A ja nie mam aż takich zdolności żeby dostać Nobla ani odkryć coś istatnego dla Świata ale swoje zdolności wykorzystałem na tyle na ile się dało.
0
@mrboom No trochę tak, ale głową cały czas gra świetnie, wciąż skacze wyżej niż inni, ma też duże doświadczenie i umie się odpowiednio ustawiać.
0
@mrboom Hehe no tak, tamten sukces Messiego źle na niego wpłynął. No ale w tym roku Ronaldo nie jest bez szans na tytuł, Portugalia jest bardzo mocna.
0
@mrboom Z realem trofeów nie brakowało, gorzej z trofeami i prezentowanym poziomem na Mistrzostwach Świata, a Mistrzostwa Świata są najważniejsze.
0
Wychował się w biedzie, matka nie dojadała i ciężko pracowała żeby utrzymać rodzinę a teraz jak wydostał się z tego i żyje na świetnym poziomie to jemu nie chce się ciężko pracować żeby wejść na najwyższy poziom i go utrzymać. Bo potencjał wielki ma, są momenty że to pokazuje ale brakuje mu determinacji, pracowitości i przez to jest tylko piłkarzem momentów.
1
@Szklaner Wspaniale !!! Betis zasługuje na to żeby tam grać.
0
@Giwera Jakiś sponsor z kasą tam wszedł ?
0
@mrboom Można go nie lubić ale indywidualnie w piłce klubowej na pewno współdominował przez wiele lat.
0
@Kgorecki2500 Hitler bardzo szanował Piłsudskiego za to że był silnym liderem i że zatrzymał komunizm. Uczestniczył we mszy za Piłsudskiego w Berlinie, nakazał opuszczenie flag państwowych ,wysłał kondolencję a na mszę pogrzebową w Krakowie wysłał swojego współpracownika. Gdyby żył to były by inne relacje z Niemcami i historia inaczej by się potoczyła.
1
@Who_you_mam Michels i Sacchi za nisko, Mourinho i Deschamps za wysoko.
0
@CLS63AMG Zmarł także 12 maja ale w 1935 roku.
1
@FcPortoFan1999 Dobrze chociaż że nasza ekstraklasa nie jest zepsuta i można sobie nią rekompensować brak normalnych europejskich rozgrywek klubowych.
1
@FcPortoFan1999 Kiedyś do LM z najlepszych lig wchodzili tylko mistrzowie, kilka kolejnych drużyn grało w pucharze uefa a zdobywcy pucharów grali w pucharze zdobywców pucharów. I było wtedy idealnie. Potem to spartolono i z najlepszych lig do LM wchodziły 2 najlepsze drużyny, potem 4 a teraz już 5. Za 10 lat pewnie pół Premier League będzie grać w LM. Dobrze że w Mistrzostwach Świata reprezentacji może grać tylko 1 reprezentacja danego kraju ale jak tak dalej będzie to szło w tą stronę to może za jakiś czas zrobią że będzie mogła grać 2, 3, 4, 5 reprezentacja Francji, Niemiec, Hiszpanii a Polskę i inne drużyny na podobnym poziomie wypędzi się z tej rywalizacji.
1
Pamiętam jak w latach 90 Legia a za rok Widzew grali w takiej jeszcze normalnej Lidze Mistrzów.