0

@Szicek10 Lewy.

2

@Ptasior Wisła w pierwszej części sezonu wyglądała na bardzo mocną drużynę, teraz wyglądają słabiej, jak wejdą do ekstraklasy to nie wiadomo czy się utrzymają.

0

@LeoMessi1994 No więcej spodziewano się po jego przyjściu do Realu i w trofeach i w sile drużyny Realu, myślałem że po jego przyjściu defensywa barcy będzie w opałach bo w Realu będą szybcy Mbappe i Vinicius a mający potencjał żeby grać na szybkich zawodników Araujo obniżył loty. Na razie udaje się ich zatrzymywać. Ale wszystko jeszcze jest możliwe. Jeszcze może być dominatorem i zdobyć 3-4 złote piłki. Na mundialach prezentował się dotychczas wybitnie i teraz też tak pewnie będzie.
A kogoś przypominać to nikt nie przychodzi mi do głowy, to jest oryginał nie przypominający nikogo.

1

@FcPortoFan1999 Fajnie wyszło że Podolski grę w Górniku zakończył też zdobyciem trofeum. Górnik fajny klub, ale w ekstraklasie każdy klub jest fajny.

1

@July_6_BcN Ostrzy sobie zęby.

0

Bo ludzi przyciągnął chwytliwy tytuł a jeszcze chyba mało kto wie co to jest artykuł Alert FCB. No ale za tytułowanie takich artykułów Alert FCB dziękuję, mi to pomoże.

2

Kibic Górnika Zabrze przez finał Pucharu Polski przełożył swój ślub. Dostał bilety vip na ten mecz. https://sport.tvp.pl/93028457/wyjatkowa-historia-kibica-gornika-zabrze-przez-final-pucharu-polski-kamil-kus-przelozyl-slub

1

@MateuszDoniec I bardzo dobrze że jest to ostrzeżenie, bo nie każdy chce czytać o plotkach niemal zawsze fałszywych którymi zapycha się strony żeby utrzymać liczbę odwiedzin.

0

@Criss18Barca Ja za Atletico.

0

@Borneo Że też ceniłem dawny Real z czasów starego Ronalda Zidana ,Makelele czy Roberta Carlosa. A potem nastał fatalny czas dla realu z tą bandyterką.

0

@TR3YWAY A skąd wiesz jaka jest reszta ?

0

@Borneo Ja tak samo. Real i Barcelona byli moimi ulubionymi drużynami od dziecka. Lubiłem obydwie te drużyny a Real nawet trochę bardziej. Jak dobrze pamiętam pierwsza otworzona przeze mnie strona w internecie to realmadryt.com. W czasie galaktikos często byłem na stronie realmadryt.pl, na każdego nowego trenera w tamtym czasie patrzyłem z nadzieją że może znowu zaczną świetnie grać bo gwiazd nie brakowało. Potem przybył Manuel Pellegrini i jakoś tak polubiłem tego trenera, kibicowałem im bardziej mimo że w Barcy był już Pep (barcę też bardzo lubiłem). Potem po zwolnieniu Pellegriniego zawiodłem się trochę a jak wybrali Mourinho (którego nie nawidziłem) na trenera to jeszcze bardziej. A jak Mourinho zaczął grać to gówno, to chamstwo, prowokacje i ujadanie na sędziów którzy i tak byli pobłażliwi wobec nich to znienawidziłem ten Real. Mourinho kazał wszystkim powtarzać że sędziowie są przeciwko realowi a to bzdura i wszyscy nawet Florentino Perez to powtarzali (wyłamał się tylko Casillas którego za to odstawiono) i to sprawiło że ostatecznie znienawidziłem Real i teraz nawet jak przyjdzie super ofensywny trener i będą świetnie grać to nic już nie zmieni w ocenie ich.

0

@tbas Dokładnie tak jak mówisz. A PSG najlepszym przykładem. Teraz jest dużo lepsze niż wcześniej z trójką największych ale nie presujących gwiazdorów.

0

A gdyby można brać piłkarzy Realu i Barcelony to Bellingham. To taki cwaniak z dużym ego.

0

@AmigoBlancos W ekstraklasie Bukari i Zeqiri a w piłce na trochę niższym poziomie Wirtz.

0

@Criss18Barca Jak by Xavi ich nie wprowadził to wprowadził by kto inny. Michał Probierz, Janusz Niedźwiedź albo Ireneusz Mamrot gdyby byli trenerami Barcy to też wprowadzali by juniorów.

0

@MOLESTA Piłka jest coraz bardziej fizyczna i zawodnik dość dobry, harujący i dobrze przygotowany, nie przemęczony może więcej dać pod koniec sezonu niż wielka gwiazda która musi w każdym meczu grać 90 minut.

0

@Kubsoleon Uznanie dla Luisa Enrique za to że umiał zmotywować Dembele do większego profesjonalizmu.

0

@Ronaldinho10theking Nie powiem.

0

@FcPortoFan1999 Bez przesady. Co prawda to nie to co ekstraklasa, ale trochę ciekawego dzisiaj i jutro powinno być.

0

@MesQueUnClub_87 Barca zapewniała Williamsa że ma środki i bez problemu zostanie zarejestrowany. Wynegocjowała z nim umowę. A w rzeczywistości żeby go zarejestrować barca musiała pozbyć się innych piłkarzy a to pozbycie się innych piłkarzy nie było jeszcze dogadane. Piłkarz oczekiwał gwarancji że zostanie szybko zarejestrowany i takich gwarancji nie dostał. Nie chciał takiej sytuacji że wynegocjował warunki umowy z barcą i zostało ogłoszone że odchodzi a potem musi wracać na presezon do Bilbao bo barca nie może go na razie zarejestrować. I dlatego się zdenerwował i postanowił podpisać jednak umowę z Bilbao.
Nie rozumiem po co te żale do Nico. Tutaj zawiodła barca - oszukała piłkarza - więc on postanowił zostać w Bilbao.

0

@MesQueUnClub_87 Jak dobrze pamiętam to ze strony barcy też chyba nie zachowano się dobrze.

0

Yamal będzie wymuszał grę w każdym meczu po 90 minut.

0

@MesQueUnClub_87 Teraz po czasie to można tak sobie mówić. Piłkarz nerwowo czekał nie wiedząc czy zostanie zarejestrowany. Istaniała groźba że przez pół sezonu nie będzie mógł grać.

0

@JimMorrisonFCB Ma większy potencjał od Pietuszewskiego ?

1

@Aragorn33 Wogóle patrząc na największe gwiazdy ciężko jest żeby ktoś pozostał normalny. Między innymi dlatego trzeba doceniać Lewego.

0

@Ilka Po prostu chciał być traktowany poważnie, żeby nie było takiej żałosnej sytuacji jak z Danim Olmo.

0

@Ronaldinho10theking Włosy mu fruwają wokół głowy podczas biegania i to utrudnia myślenie i koncentrację.

1

Powinien zrobić sobie normalną fryzurę i wziąć się za grę.

3

@Kapitan hawk Popieram. Polityki tu nie powinno być, albo powinna być schowana żeby ten kogo to nie interesuje nie był oblewany tym gównem za każdym razem gdy tu wchodzi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?