0

@directedbyfcb No racja.

2

@Szczygiel06 Starość się zaczyna gdy stan zdrowia zaczyna Cię ograniczać. Ja mam więcej lat niż Ty ale czuję się na 18 lat. Nic a nic nie czuję żeby już coś było gorzej niż w największej młodości.

0

@directedbyfcb A kto trzecim ?

1

@Frimpong Robben legenda tego sportu. Ścisły top skrzydłowych gdy grał w piłkę.

0

@BezglutenowyPedri LO. Baldemu się nie chce.

2

Nawrocki spoko gość. W drugiej turze był jedynym poważnym kandydatem.

1

@Safrani No to niezłych masz znajomych.

4

Zmniejszanie dopuszczalnej prędkości z 60 do 40 niewiele da. Najwięcej wypadków śmiertelnych powodują piraci którzy znacznie przekraczają dopuszczalną prędkość nie w dużych miastach.

2

@Safrani A jak nastrój po wczorajszym meczu Widzewa ?

1

@Safrani Ja też wierzący a co do KK to mam mieszane uczucia. Robią też i trochę dobrego ale ta pazerność na pieniądze, obłuda i też te molestowania dzieci są fatalne.

0

@Safrani Szczęść Boże, fajnie że wierzących tu nie brakuje.

0

Przepisy drogowe jak przepisy drogowe ale ograniczanie wolności w innych sferach jest fatalne.

4

Fajnie że jest tu na forum trochę wierzących osób.

1

Ciekawych rzeczy można się dowiedzieć że można niektórych rzeczy tak nie lubić. Ja jestem wszystko zjadliwy, nie kojarzę żebym czegoś nie mógł zjeść. Ale mój ojciec nie mógł zjeść sera żółtego.

1

@Konradowskyy A no przepraszam, tak niechcący mi się wyrwało, poprawię się .

1

@Safrani Trochę pamiętam. Pamiętam jak w lidze mistrzów grali z Manchesterem United. W pierwszym meczu było 2:2 a w rewanżu Stoiczkow z Romario rozklepali Manchester i było 4:0. Pamiętam też nieudany występ w finale Ligi Mistrzów z Milanem i porażkę 0:4. Wygranej z Sampdorią w 1992 roku jeszcze nie pamiętam. Uważasz że tamta barca lepiej się prezentowała niż barca pepa ?

0

@PatrykBarca Szkoda bo mocno kibicuję naszym drużynom.

0

@Konradowskyy No czeka ale nie podali gdzie i nie znajdziesz jej i z tego powodu będzie tylko frustracja i złość. Więc może lepiej jest nie wiedzieć że czeka.

1

Najlepsza gra to gra barcy za pepa. A indywidualnie gra Maradony na mistrzostwach w 1986 roku.

0

@Safrani Nie obrażaj diety keto - jest ona korzystna dla zdrowia. Wogóle kumu się chce ograniczać niekorzystne produkty a stosować korzystne temu organizm się odwdzięczy.

1

@gumaz Oczywiste jest że wpłynie to korzystnie na zdrowie. Tylko że jest to wyrzeczenie i mało komu się chce. Można też zdecydować się na pieczywo ciemne, też będzie korzystniej. Ja przeszłem na ciemne pieczywo. W zdrowiu mi wszystko gra, ale gdyby pojawiły się jakieś problemy to był bym w stanie zrezygnować z produktów z mąki.

6

Za mocno gwiazdorzy. Lepiej by było gdyby w skupieniu czekał na mecz.

3

@Ilka Musi złapać na numerek jakiegoś mega przystojniaka to będzie miała pół ładne dziecko.

1

@FCBparasiempre Dziś trudno by było wyobrazić sobie takie rotacje. Ale dla formy sportowej taki czasem odpoczynek jest dobry. Laudrup najczęściej siadał na ławce i potem przeniósł się do Realu gdzie wymiatał.

1

@kubix05 Najlepszy serial.

0

@tomek8756 "Niesprawiedliwość w futbolu też ma swój urok" ... Co on bredzi ?

0

@LAMC_10 Najlepsze miejsce to moja piękna wioska, cisza, spokój tylko dzików i żurawi tutaj za dużo.

0

@FcPortoFan1999 Ja bym chciał żeby gdziekolwiek do kraju przyszedł ale on mówi że tu byłaby na nim za duża presja i się zapewne nie zdecyduje.

0

@gaucho104 Chciał bym go zobaczyć kiedyś w ekstraklasie, ale niestety on wypowiada się w taki sposób że wygląda na to że nie interesuje go powrót do gry do kraju.

0

@takisobiektos Za dużo alko też nie dobre ale dragi są sporo gorsze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?