kocuur
Dołączył/a: styczeń 2026
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja bym chciał żeby dzisiaj dostał Florentino Perez.
4
Swoją drogą taki kret w szatni to wspaniała sprawa dla rywali. Piłkarze z prasy dowiadują się co wydarzyło się za zamkniętymi dzwiami i nie powinno się wydostać. I robi się nerwowo, szuka się tego kto wynosi informacje. Fajnie że jest taki ktoś w realu i oby dalej był w kolejnych sezonach.
0
Chcieli byście żeby kto z realu oberwał dzisiaj w głowę na treningu ?
1
@Objectivo Ale strzelił ostatnio bramkę przewrotką w stylu Neymara.
2
Fajnie by było gdyby Arbeloa został Fergusonem Realu. Zmian w składzie też niech nie przeprowadzają. Niech Tchouchmeni zostanie na kolejny sezon.
0
Szkoda że Ali Gholizadeh doznał poważnej kontuzji. Zawsze miło jest zobaczyć na Mistrzostwach Świata przedstawicieli Ekstraklasy.
2
@AmigoBlancos Odstawił Casillasa też dlatego że Casillas nie chciał opowiadać że sędziowie krzywdzą Real Madryt. Oczywiście to że sędziowie byli przeciwko Realowi to bzdura- Real grał niezwykle brutalnie i dostawał dużo mniej czerwonych kartek niż powinien.
0
@Gaucho Profesjonalni wirtuozi zastąpili toksycznych wirtuozów i siła zespołu poszybowała w górę.
1
Jarosław Jach przypomina Wam Neymara ? https://zapodaj.net/plik-hts3N6HbH2
0
Zniszczycie sobie nadnercza kawą.
5
@Kgorecki2500 Wszystkie koty są wspaniałe.
0
@MesQueUnClub_87 Jeżeli jest teraz podręcznikowym wzorem profesjonalizmu to dlaczego nie można powiedzieć że jest teraz podręcznikowym wzorem profesjonalizmu ? Dobrze że się ogarnął, lepiej późno niż wcale.
2
A pamiętacie że Luis Enrique i Pep grali razem w barcy przez kilka lat ?
1
Luis Enrique jest wielki ale nie deprecjonujcie Pepa. Jego Barca była wielka a później zdominował Premier League gdzie jest niesamowity poziom i wiele czołowych drużyn wydaje na transfery niesamowite pieniądze.
0
@MesQueUnClub_87 Ostatnie zdanie jest bez sensu. Jak 70% kariery może przeczyć temu że Dembele teraz jest profesjonalny ?
0
Gdy nie ma szerokiego składu to trochę trudniej o takie rotacje ale i tak należy je robić a nie orać najlepszych piłkarzy aż do odniesienia kontuzji.
2
@Roobo No dokładnie. Gdyby największe gwiazdy grały tak z 70 % czasu z wszystkich minut w sezonie to była by forma w całym sezonie, dużo mniej kontuzji i oszczędzone siły przed najważniejszymi meczami. I zmiennicy też byli by w formie i dużo by dawali wtedy gdy musieli by zastąpić podstawowych piłkarzy. W PSG jest to możliwe i widać efekty.
0
Które pozycje w Barcelonie najbardziej wymagają wzmocnień przed nowym sezonem ?
0
Deco sprawdza się w Barcy na swoim stanowisku ?
0
@Chudini123 A Enzo Fernandez i Estevao ?
2
@Ilka Radość przyniósł mi na przykład wygrany rewanżowy mecz przez Deportivo La Coruna z Milanem 4:0 w ćwierćfinale LM. Smutek był na przykład niedawno po przegranej reprezentacji ze Szwecją.
0
@Ilka Nie orientujesz się. Na stadionie Betisu jest świetny doping. Barcelona to nie jest cała Hiszpania.
0
@slayer Karierę trenerską zaczynał w Niemczech więc to przedstawiciel niemieckiej myśli szkoleniowej.
4
@Azazel_Pazuzu Był już Schuster kilkanaście lat temu. Świetnie prowadził Getafe i został trenerem realu ale z realu został zwolniony przed klasykiem bo powiedział że nie wierzy w zwycięstwo. A Barcę trenował wtedy od niedawna Pep i była świetna. A jako piłkarz Schuster grał w Barcelonie potem w realu a potem w Atletico.
0
Różne gazety piszą o tym że wylot żółwia na wycieczkę do włoch został źle odebrany przez kibiców i innych piłkarzy realu.
1
@AmigoBlancos Myślałem że trochę prawdy jest w tym że tam jest zła atmosfera.
1
Kylian Mbappe czuje się zdradzony! Postawił ultimatum Realowi Madryt. https://przegladsportowy.onet.pl/pilka-nozna/laliga/kylian-mbappe-czuje-sie-zdradzony-postawil-ultimatum-w-realu-madryt/mdcqpyv
1
Coś Wieczysta trenera nie zwalnia od dłuższego czasu. Co im się stało ?
0
@Eklerek Coraz więcej debilów niestety.
1
@FcPortoFan1999 Robert Kolendowicz. Dobry trener którego na razie nikt nie wziął.