0

Ja bym chciał żeby dzisiaj dostał Florentino Perez.

4

Swoją drogą taki kret w szatni to wspaniała sprawa dla rywali. Piłkarze z prasy dowiadują się co wydarzyło się za zamkniętymi dzwiami i nie powinno się wydostać. I robi się nerwowo, szuka się tego kto wynosi informacje. Fajnie że jest taki ktoś w realu i oby dalej był w kolejnych sezonach.

0

Chcieli byście żeby kto z realu oberwał dzisiaj w głowę na treningu ?

1

@Objectivo Ale strzelił ostatnio bramkę przewrotką w stylu Neymara.

2

Fajnie by było gdyby Arbeloa został Fergusonem Realu. Zmian w składzie też niech nie przeprowadzają. Niech Tchouchmeni zostanie na kolejny sezon.

0

Szkoda że Ali Gholizadeh doznał poważnej kontuzji. Zawsze miło jest zobaczyć na Mistrzostwach Świata przedstawicieli Ekstraklasy.

2

@AmigoBlancos Odstawił Casillasa też dlatego że Casillas nie chciał opowiadać że sędziowie krzywdzą Real Madryt. Oczywiście to że sędziowie byli przeciwko Realowi to bzdura- Real grał niezwykle brutalnie i dostawał dużo mniej czerwonych kartek niż powinien.

0

@Gaucho Profesjonalni wirtuozi zastąpili toksycznych wirtuozów i siła zespołu poszybowała w górę.

1

Jarosław Jach przypomina Wam Neymara ? https://zapodaj.net/plik-hts3N6HbH2

0

Zniszczycie sobie nadnercza kawą.

5

@Kgorecki2500 Wszystkie koty są wspaniałe.

0

@MesQueUnClub_87 Jeżeli jest teraz podręcznikowym wzorem profesjonalizmu to dlaczego nie można powiedzieć że jest teraz podręcznikowym wzorem profesjonalizmu ? Dobrze że się ogarnął, lepiej późno niż wcale.

2

A pamiętacie że Luis Enrique i Pep grali razem w barcy przez kilka lat ?

1

Luis Enrique jest wielki ale nie deprecjonujcie Pepa. Jego Barca była wielka a później zdominował Premier League gdzie jest niesamowity poziom i wiele czołowych drużyn wydaje na transfery niesamowite pieniądze.

0

@MesQueUnClub_87 Ostatnie zdanie jest bez sensu. Jak 70% kariery może przeczyć temu że Dembele teraz jest profesjonalny ?

0

Gdy nie ma szerokiego składu to trochę trudniej o takie rotacje ale i tak należy je robić a nie orać najlepszych piłkarzy aż do odniesienia kontuzji.

2

@Roobo No dokładnie. Gdyby największe gwiazdy grały tak z 70 % czasu z wszystkich minut w sezonie to była by forma w całym sezonie, dużo mniej kontuzji i oszczędzone siły przed najważniejszymi meczami. I zmiennicy też byli by w formie i dużo by dawali wtedy gdy musieli by zastąpić podstawowych piłkarzy. W PSG jest to możliwe i widać efekty.

0

Które pozycje w Barcelonie najbardziej wymagają wzmocnień przed nowym sezonem ?

0

Deco sprawdza się w Barcy na swoim stanowisku ?

0

@Chudini123 A Enzo Fernandez i Estevao ?

2

@Ilka Radość przyniósł mi na przykład wygrany rewanżowy mecz przez Deportivo La Coruna z Milanem 4:0 w ćwierćfinale LM. Smutek był na przykład niedawno po przegranej reprezentacji ze Szwecją.

0

@Ilka Nie orientujesz się. Na stadionie Betisu jest świetny doping. Barcelona to nie jest cała Hiszpania.

0

@slayer Karierę trenerską zaczynał w Niemczech więc to przedstawiciel niemieckiej myśli szkoleniowej.

4

@Azazel_Pazuzu Był już Schuster kilkanaście lat temu. Świetnie prowadził Getafe i został trenerem realu ale z realu został zwolniony przed klasykiem bo powiedział że nie wierzy w zwycięstwo. A Barcę trenował wtedy od niedawna Pep i była świetna. A jako piłkarz Schuster grał w Barcelonie potem w realu a potem w Atletico.

0

Różne gazety piszą o tym że wylot żółwia na wycieczkę do włoch został źle odebrany przez kibiców i innych piłkarzy realu.

1

@AmigoBlancos Myślałem że trochę prawdy jest w tym że tam jest zła atmosfera.

1

1

Coś Wieczysta trenera nie zwalnia od dłuższego czasu. Co im się stało ?

0

@Eklerek Coraz więcej debilów niestety.

1

@FcPortoFan1999 Robert Kolendowicz. Dobry trener którego na razie nikt nie wziął.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?