1

@FcPortoFan1999 Dobrze chociaż że nasza ekstraklasa nie jest zepsuta i można sobie nią rekompensować brak normalnych europejskich rozgrywek klubowych.

1

@FcPortoFan1999 Kiedyś do LM z najlepszych lig wchodzili tylko mistrzowie, kilka kolejnych drużyn grało w pucharze uefa a zdobywcy pucharów grali w pucharze zdobywców pucharów. I było wtedy idealnie. Potem to spartolono i z najlepszych lig do LM wchodziły 2 najlepsze drużyny, potem 4 a teraz już 5. Za 10 lat pewnie pół Premier League będzie grać w LM. Dobrze że w Mistrzostwach Świata reprezentacji może grać tylko 1 reprezentacja danego kraju ale jak tak dalej będzie to szło w tą stronę to może za jakiś czas zrobią że będzie mogła grać 2, 3, 4, 5 reprezentacja Francji, Niemiec, Hiszpanii a Polskę i inne drużyny na podobnym poziomie wypędzi się z tej rywalizacji.

1

Pamiętam jak w latach 90 Legia a za rok Widzew grali w takiej jeszcze normalnej Lidze Mistrzów.

1

@FcPortoFan1999 Mi też się nie podoba ale w tym kierunku to niestety idzie. Kluby na razie wycofali się ze starania o superligę ale Uefa upodabnia trochę Ligę Mistrzów do superligi. Ogólnie tęsknię za Ligą Mistrzów z dawnych lat gdzie mogli grać tylko mistrzowie i obrońca tytułu. Wtedy to rzeczywiście była Liga Mistrzów a mistrzostwo miało swoją wartość. Teraz to jest Liga nawet piątych drużyn bo tyle ma wchodzić z Premier League. Powinny wchodzić do LM tylko mistrzowie i obrońcy tytułu i powinno być miejsce w tych rozgrywkach dla mistrza Polski, Czech, Słowacji, Szwecji, Węgier, Rumunii itd . Zwyciężali by i tak drużyny z najlepszych lig ale można by się pasjonować rywalizacją mistrza Polski z mistrzami np wyżej wymienionych krajów. A tak to drużyny z tych krajów są spychane na margines a rządzą tylko pieniądze. Gdyby LM tak wyglądała to i gwiazdy Lecha, Jagiellonii, Rakowa lub Legii zastanawiały by się czy wyjeżdzać za granicę czy zostać i grać w Lidze Mistrzów po wywalczeniu mistrzostwa a tak to każdy lepszy piłkarz chce wyjeżdzać bo tu i tak nie ma za bardzo szans na rywalizację w pucharach. No ale można niestety tylko pomarzyć o normalności tak jak i w wielu innych dziedzinach.

0

@PatrykBarca Nie życzę dobrze realowi ale gdybym dobrze im życzył to wtedy chyba chciał bym murinio. Tam trzeba gwiazdeczki odsunąć od rządzenia i pogonić do pracy. Xabiemu się nie udało to trudno wskazać kogoś komu mogło by się udać. Zwykły dobry trener, dobry taktyk nie wystarczy. No ale jestem przeciw realowi więc niech ten parszywy typ tam nie przychodzi bo znowu będzie ta hamówa, brutalna gra, pier ... głupot, użalanie się na sędziów czyli antyfutbol w każdym wymiarze taki jak wcześniej.

1

@mordini123 Tak to jest w sporcie że jak się coś/kogoś zlekceważy to potem jest rozczarowanie. W życiu też tak czasem jest.

0

@FcPortoFan1999 Dlaczego tak nie lubisz Ligi Mistrzów i co to dokładnie jest fraud ?
W Lidze Mistrzów Porto może więcej zarobić.

1

Ależ Yamal wczoraj się fatalnie spisał. Dziewczyna była nim zainteresowana a on ubrał się w różową kurtkę i miał torebkę przy sobie. Gra w piłkę lepiej mu wychodzi niż dbanie o wizerunek.

1

@July_6_BcN Niedługo powiedzą że chłop z kozą jest normalne.

0

@FcPortoFan1999 A co takiego odwalają ?

1

@Safrani Na wyniki zerkam ale jakoś mi to umknęło. Jakoś tak miałem wrażenie że zawsze jak wygrywają to jedną bramką.

0

Dlaczego Barca wczoraj nie przycisnęła realu żeby wyżej wygrać. Real był słaby, można było go rozgromić.

4

Panie Laporta przedłuż Pan kontrakt Roberta ! Te kilkanaście jego goli przyda się w przyszłym sezonie.

1

@Safrani Widzew wreszcie wygrał 2 bramkami. Jak dobrze kojarzę to pierwszy raz wygrywają więcej niż 1 bramką.

0

Jak Lechia pozostanie w strefie spadkowej na koniec sezonu to będą się z pewnością odwoływać od tych odjętych punktów. Lepiej nie zajmować też 4 miejsca od końca w tebeli bo jak odwołanie Lechii zostanie pozytywnie rozpatrzone to 4 zespół od końca może polecieć.

0

@FcPortoFan1999 Jest sporo pretendentów do spadku więc kto się z nich utrzyma będzie wygranym.

5

W polskiej ekstraklasie zespół z największą liczbą zdobytych bramek jest w strefie spadkowej. Takie rzeczy to tylko w naszej arcyciekawej lidze.

1

Rekin jak ogarnie mental to Alvarez byłby trochę lepszy ale tylko trochę. A Ferran gdyby poszedł do takiego Atletico to wydaje się że też by wymiatał.

0

@masa11 Robert Lewandowski

0

Chcieli byście żeby ilu poważnych rywali do tytułu miała Barca w lidze ? Żadnego tak jak ma Bayern i Psg, jednego tak jak teraz, dwóch jak ma Porto albo Ajax czy kilku jak jest w Ekstraklasie, Serie A albo Premier League ?

0

Chcieli byście wymiany Ferrana na Alvareza z dopłatą ?

1

@MateS Gdzieś mi się obiło o uszy że ma zostać nawet po spadku.

0

@Karol145 No nie czytam. Widziałem już wiele jadu w rozmowach o polityce i nie chcę już więcej tego.

1

@Luciano99 Bez polityki by było super.

1

@Karol145 I najczęściej jest zero merytoryki i plucie jadem w stronę tego kogo się nie popiera i w stronę osób które popierają kogoś innego.

2

Głupie jest to nakręcanie się że wciąż nie dostał oferty. Sezon się skończy i wtedy będzie czas na rozmowy o ewentualnym przedłużeniu kontraktu.

1

@BonusKiller Lewy jest bardzo przydatny w grze przeciwko drużynom które się bronią całą drużyną. Rozumie grę i umie się poruszać. A strzelał w tym sezonie między innymi atletico - niezłe ogórki.

1

@Karol145 Nie powinno być polityki albo powinna być schowana a nie na głównej stronie. Po co czytać żałosne wypociny kogoś kto czyta strony z propagandą i powiela tą propagandę tutaj ? W tych rozmowach nie ma merytoryki - ktoś kto jest zafixowany na jedną stronę polityczną nigdy nie przyzna że ci których popiera zrobili coś złego a złe decyzje będzie na siłę wybielał a będzie wstawiał najmniejsze drobnostki bez znaczenia dotyczące tych których nie popiera. Jednego gościa nawet podejrzewam że pisze komentarze za pieniądze bo o piłce pisze mało kiedy i nie zagłębia się w temat po to tylko żeby mu nie zarzucić że nie pisze o sporcie a w polityce jest mega aktywny, agresywny i zarzuca mnóstwo tematów nawet dotyczących drobnostek.
KAŻDY MA JUŻ SWOJE ZDANIE A TO POLITYCZNE OBLEWANIE SIĘ GÓWNEM JEST TU CAŁKOWICIE NIE POTRZEBNE.

1

@Criss18Barca Świetna była tamta Wisła za Kasperczaka. Najsilniejsza polska drużyna klubowa w XXI wieku.

4

@Jakchcesz Ćwiąkała spoko gość, fajne filmy robi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?