kocuur
Dołączył/a: styczeń 2026
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@clyde Cudze chwalisz, swego nie znasz ...
2
Chcieli byście wymiany Ferrana na Alvareza z dopłatą ? Ile barca maksymalnie mogłaby dorzucić żeby się opłacało ?
1
@clyde A nie chodzisz na mecze Lecha ? Przecież to świetna drużyna i mistrz Polski. W tym sezonie średnia widzów przekroczyła 30 tysięcy.
1
@clyde Chciał bym go zobaczyć w ekstraklasie.
0
@OskP Coś pogadują że Wieczysta ma się wycofać.
0
@daniel32778 Ciężko o trofea z powodu niedostatecznie jakościowego składu a nie z powodu takiego stylu gry jaki prezentują.
2
@Bogan Też pamiętam.
0
@FCB24 Fernando Santos i Michał Probierz jeszcze lepiej by pasowali.
0
@Dankho94isback Grała 4-4-2 za Valverde w pierwszym jego sezonie.
0
@FcPortoFan1999 Fajnie grali. Oby im nie podebrali trenera bo to świetny fachowiec.
0
@DragonxNF Ekstraklasa jest fajna,emocjonująca i wyrównana.
0
@Frimpong Kilka ciekawych meczów na TVP Sport leciało. Fajnie obejrzyć też i ich mecze gdy ma sie czas.
0
@Sulimo Brakuju mu jeszcze tytułu króla strzelców.
1
@mordini123 W Niemczech kiedyś mistrzem został Kaiserslautern który był beniaminkiem.
0
@lasocho Czasem obejrzę jakiś mecz jak leci na TVP SPORT i nieźle kobiety grają. Lubię obejrzeć piłkę kobiet.
1
@Kgorecki2500 Oby przyszedl jakiś mądry rząd i wycofał te głupoty.
2
@kubix05 Mleka człowiek nie przetrawia ale pozostałe są korzystne dla zdrowia.
0
@Bernard777 Mój sąsiad lubiący sobie wypić mówił tak samo.
0
@Janas11224 Liczy się forma i prezentowany poziom a nie nazwisko.
2
@mordini123 Dobry trener - dobrze że został.
2
@Bernard777 I dobrze na tym wychodzą.
0
@Zoker Niech se wbije szpilę w swoją dup... .W Manchesterze United pobierał ogromne wynagrodzenie adekwatne do talentu a nie dawał z siebie wszystkiego. Krytykowali go Ten Hag a zwłaszcza Ruben Amorim. Amorim nie raz powtarzał że woli wystawiać kogoś kto jest w pełni zaangażowany a nie obijającego się Rashforda. W barcelonie na razie grał jako tako ale jak wróci do tego co prezentował w Manchesterze to pieniądze wydane na niego będą zmarnowane.
2
@Roobo Powoływać tych którzy są w dobrej formie nie patrząc na nazwiska to raczej rozsądne działanie.
5
@Safrani Obrzydliwe jest to co się w tym temacie dzieje.
0
@Jakchcesz Bracia Rodzeń mówią prawdę i dlatego nie podoba się to lobby farmaceutycznemu.
1
@michal26 Barcy brakuje właśnie takiego napastnika - 9 dobra w grze kombinacyjnej.
0
@Roobo Najlepsza pierwsza.
0
@AmigoBlancos Dla mnie to trochę bohater bo to ten który nie chciał powtarzać tych hamskich głupot mułrinio że sędziowie ich oszukują bo było zupełnie odwrotnie. I usiadł za to na ławce.
1
@FcPortoFan1999 Ciekawe czy strzelą gola paryżanom w taki sposób w finale ligi fraudów ? Patrząc na statystykę to powinni strzelić. Zawsze w futbolu tak było że jak pojawiło się coś nowego i dawało to korzyści i sukcesy jakiejś drużynie to i pojawiali się naśladowcy i szukano sposobów na to. Teraz też zapewne tak będzie.
1
@lithotripter Też uważam podobnie. Najlepiej łączyć zwycięstwo z dobrą grą. A zwycięstwa po skrajnie defensywnej grze a tym bardziej po hamówie porównuje do prostytucji. Prostytytka niby osiąga swój cel - wysokie zarobki, ale lepiej jest starać się osiągnąć swój cel w normalny sposób a jak się nie da to trudno.