0

@ZwyklyKibicBarcy04 Czyli prezentował się dokładnie tak samo jak reprezentacja Niemiec.

7

Bardzo się cieszę że Ekwador wygrał. To była jedyna drużyna zagrożona odpadnięciem której było by mi szkoda gdyby odpadli. W pierwszym meczu ze słoniami byli dużo lepsi i stworzyli wiele sytuacji. Poza tym w typerze taki wynik obstawiłem i mam 4 punkty hehe.

0

@Eklerek To ją miał niby zgwałcić Hakimi ?

0

@Fog_W_1899 Ma luz po zdobyciu mistrzostwa świata. Teraz nawet ewentualne odpadnięcie w fazie pucharowej nie będzie aż tak boleć jak by bylało gdyby nie miał tytułu z 2022 roku.

0

@chavez Myślę że może końcowe 15 minut zagrać. Obstawiam że będzie się oszczędzał.

0

@bartekvisca Akurat na tym mundialu zawodnicy ofensywni błyszczą i jest ciekawie.

0

@D10SLEO Hehe ale fajny rysunek.

1

0

Marzę o tym żeby piłkarz ekstraklasy strzelił gola na tych mistrzostwach. Pamiętam moment radości i dumy gdy Erik Janża strzelił gola dla Słowenii w Euro 2024.

6

piłkarz pogoni szczecin zatrzymał mbappe !!!

1

Z ciekawości kilka dni temu sprawdzałem jak finansowo stoi liga czech w porównaniu do polskiej. Tam Slavia, Sparta i potem Viktoria Pilzno są dużo bogatsze od reszty. Czescy potentaci są trochę bogatsi od najlepszych polskich drużyn ale polscy średniacy i outsaiderzy w ekstraklasie są sporo bogatsi od czeskich odpowiedników. Ligi rumuńska, słowacka czy węgierska też są biedniejsze od naszej.

2

@Giwera Widzew i Legia mają też ten atut że nie grają w pucharach.

0

@Spider_Man Nie było piłkarza który grałby i w 1986 i 2002 a są piłkarze którzy grali w 2010 i teraz. Grali też nawet w 2006 roku. Kilku, nie tylko tych dwóch najsławniejszych.

0

@Rifek Ale trenerzy mocno go cenią i inspirują się nim. Na przykład Guardiola.

1

@kubix05 Chyba nie szybko nasza reprezentacja będzie w stanie znowu zwyciężyć na Mś 5:1. Ciągle trzeba żyć tylko wspomnieniami.

1

@1LY0 Ja wogóle nie rozumiem po co zmieniać wzór koszulek. Wymyślić jeden bardzo ładny wzór i też ładne rezerwowe i nie zmieniać.

0

@barcanawieki Gdybym miał zgadywać to obstawiał bym że ktoś z jego rodziny zachorował i jak to zwykle bywa potrzebne są duże pieniądze na leczenie. A że na biednego nie trafiło to jest okazja więc potrzebne są dużo, dużo większe pieniądze na leczenie.

1

@martusiaaaa Mówiłem że dasz radę hehe :)

0

@Sysia11 To chyba jedyna reprezentacja bez czarnoskórego zawodnika przez dłuższy czas.

1

@Awedi Pogoda na duży wpływ na ich pracę to co się dziwisz. Jak Tobie szef by nie zapłacił albo zapłacił np 70% pensji to też byś narzekał.

1

@martusiaaaa Dasz radę :-)

1

@martusiaaaa Powodzenia :-)

1

@PatrychoO Brazylie dla Vinicjusa, jest największą gwiazdą.

1

@VamoSBarca88 Po piwach możesz zasnąć.

3

@fart Niezły kocur z niego.

2

@norbi77 Super patriotyzm :-)))

4

A pamiętacie że USA I Iran grali ze sobą na Mistrzostwach w 1998 roku i zamiast oddzielnych zdjęć przed meczem zrobili sobie wspólne zdjęcie ? https://historiasportu.info/francja-1998-usa-iran-mecz-w-ktorym-zwyciezyl-futbol,7285162914824769a

4

@Coutinho007 Podobnie jest z Horwacją

0

No ale ci co chodzą będą mieć siły w ćwierćfinałach, półfinałach i finale a ci co mocno rozpoczeli pewnie nie.

1

@Adran360 Przez to Hiszpania gra na stojąco. Gdyby miała w grupie normalnych przeciwników to nie mogłą by tak chodzić bo by przegrała. Niektóre słabsze drużyny grają z zaangażowaniem i takich warto oglądać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?