kocuur
Dołączył/a: styczeń 2026
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ZwyklyKibicBarcy04 Czyli prezentował się dokładnie tak samo jak reprezentacja Niemiec.
7
Bardzo się cieszę że Ekwador wygrał. To była jedyna drużyna zagrożona odpadnięciem której było by mi szkoda gdyby odpadli. W pierwszym meczu ze słoniami byli dużo lepsi i stworzyli wiele sytuacji. Poza tym w typerze taki wynik obstawiłem i mam 4 punkty hehe.
0
@Eklerek To ją miał niby zgwałcić Hakimi ?
0
@Fog_W_1899 Ma luz po zdobyciu mistrzostwa świata. Teraz nawet ewentualne odpadnięcie w fazie pucharowej nie będzie aż tak boleć jak by bylało gdyby nie miał tytułu z 2022 roku.
0
@chavez Myślę że może końcowe 15 minut zagrać. Obstawiam że będzie się oszczędzał.
0
@bartekvisca Akurat na tym mundialu zawodnicy ofensywni błyszczą i jest ciekawie.
0
@D10SLEO Hehe ale fajny rysunek.
1
@Adi123456789 Nie
0
Marzę o tym żeby piłkarz ekstraklasy strzelił gola na tych mistrzostwach. Pamiętam moment radości i dumy gdy Erik Janża strzelił gola dla Słowenii w Euro 2024.
6
piłkarz pogoni szczecin zatrzymał mbappe !!!
1
Z ciekawości kilka dni temu sprawdzałem jak finansowo stoi liga czech w porównaniu do polskiej. Tam Slavia, Sparta i potem Viktoria Pilzno są dużo bogatsze od reszty. Czescy potentaci są trochę bogatsi od najlepszych polskich drużyn ale polscy średniacy i outsaiderzy w ekstraklasie są sporo bogatsi od czeskich odpowiedników. Ligi rumuńska, słowacka czy węgierska też są biedniejsze od naszej.
2
@Giwera Widzew i Legia mają też ten atut że nie grają w pucharach.
0
@Spider_Man Nie było piłkarza który grałby i w 1986 i 2002 a są piłkarze którzy grali w 2010 i teraz. Grali też nawet w 2006 roku. Kilku, nie tylko tych dwóch najsławniejszych.
0
@Rifek Ale trenerzy mocno go cenią i inspirują się nim. Na przykład Guardiola.
1
@kubix05 Chyba nie szybko nasza reprezentacja będzie w stanie znowu zwyciężyć na Mś 5:1. Ciągle trzeba żyć tylko wspomnieniami.
1
@1LY0 Ja wogóle nie rozumiem po co zmieniać wzór koszulek. Wymyślić jeden bardzo ładny wzór i też ładne rezerwowe i nie zmieniać.
0
@barcanawieki Gdybym miał zgadywać to obstawiał bym że ktoś z jego rodziny zachorował i jak to zwykle bywa potrzebne są duże pieniądze na leczenie. A że na biednego nie trafiło to jest okazja więc potrzebne są dużo, dużo większe pieniądze na leczenie.
1
@martusiaaaa Mówiłem że dasz radę hehe :)
0
@Sysia11 To chyba jedyna reprezentacja bez czarnoskórego zawodnika przez dłuższy czas.
1
@Awedi Pogoda na duży wpływ na ich pracę to co się dziwisz. Jak Tobie szef by nie zapłacił albo zapłacił np 70% pensji to też byś narzekał.
1
@martusiaaaa Dasz radę :-)
1
@martusiaaaa Powodzenia :-)
1
@PatrychoO Brazylie dla Vinicjusa, jest największą gwiazdą.
1
@VamoSBarca88 Po piwach możesz zasnąć.
3
@fart Niezły kocur z niego.
2
@norbi77 Super patriotyzm :-)))
4
A pamiętacie że USA I Iran grali ze sobą na Mistrzostwach w 1998 roku i zamiast oddzielnych zdjęć przed meczem zrobili sobie wspólne zdjęcie ? https://historiasportu.info/francja-1998-usa-iran-mecz-w-ktorym-zwyciezyl-futbol,7285162914824769a
4
@Coutinho007 Podobnie jest z Horwacją
0
No ale ci co chodzą będą mieć siły w ćwierćfinałach, półfinałach i finale a ci co mocno rozpoczeli pewnie nie.
1
@Adran360 Przez to Hiszpania gra na stojąco. Gdyby miała w grupie normalnych przeciwników to nie mogłą by tak chodzić bo by przegrała. Niektóre słabsze drużyny grają z zaangażowaniem i takich warto oglądać.