- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1239 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1239 Culés
13
44 lata temu reprezentacja Polski w piłce nożnej pokonała w swoim ostatnim meczu pierwszej rundy mistrzostw świata rozgrywanych w Hiszpanii (1982) reprezentację Peru 5:1. zapewniając sobie awans do kolejnej fazy turnieju. Bramki dla "biało-czerwonych" w tym spotkaniu zdobywali: Włodzimierz Smolarek, Grzegorz Lato, Zbigniew Boniek, Andrzej Buncol oraz Włodzimierz Ciołek
@Arkon @arsenallondyn0 @Muszynianka @wlodek54 @kamyk_23 @aldewir @Klaudiaa8 @Konradowskyy @Safrani @Gary oraz inne osoby zainteresowane
2
@kubix05 Ta koszulka reprezentacji to był sztos. Jesli ostatecznie Adidas się tym zajmie, niech to będzie na podobieństwo tej z 82. Absolutny top.
2
@kubix05 Nawet koszulki muszą mieć lepsze od obecnych.Nie wspomnę o wynikach.
1
@1LY0 Ja wogóle nie rozumiem po co zmieniać wzór koszulek. Wymyślić jeden bardzo ładny wzór i też ładne rezerwowe i nie zmieniać.
1
@kubix05 Chyba nie szybko nasza reprezentacja będzie w stanie znowu zwyciężyć na Mś 5:1. Ciągle trzeba żyć tylko wspomnieniami.