kocuur
Dołączył/a: styczeń 2026
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Ilka No mi się też nie podoba. Różni eksperci mówią że ma piłkarzy pod ofensywne granie a gra bardzo defensywnie i słabo to na razie wygląda. Może w nowym sezonie będzie chciał trochę zmienić styl ale czy wyjdzie coś ciekawego z tego ? Trenerzy Lecha, Jagiellonii albo Górnika zrobili by kawał zespołu z tym potencjałem.
0
Dla mnie wybór między Porto a Villarreal nie byłby oczywisty. Pewnie chciał bym spróbować i tego i tego.
0
@Ilka Dobrze że został trener Vuković ?
0
@Ilka A w latach szkolnych grałaś trochę w piłkę ? Nie interesowało Cię by zostać piłkarką ?
0
@Ilka W A klasie a skąd pieniążki na życie ?
0
Widzę że większość z Was patrzy głównie na pieniądze ...
2
@Bolton A na przykład hiszpanie grający u siebie w niższych ligach chętnie przyjeżdzają do Polski by grać w ekstraklasie bo tutaj są rozpoznawalni w swoim mieście, są fajne oprawy meczowe i sporo kibiców.
0
@nowy2016 Zmieścił mu się do ręki.
0
@Greogry84 Gdyby poszedł do Barcelony to najprawdopodobniej czekała by na niego ława. Barca nawet jeżeli teraz nie kupi dobrego środkowego obrońcy to zrobi to może za rok i będzie ciężko. W Arsenalu był na ławce to w Barcy raczej sobie dużo nie pogra. Podstawowy obrońca reprezentacji niech gra w swoim klubie.
0
Gdybyście byli na miejscu piłkarzy to woleli byście grać w czołowym zespole jakiejś niezłej ligi i wygrywać sporo trofeów czy grać w bardzo dobrej lidze w tak gdzieś 5 -6 zespole z małymi szansami na trofea ?
Przykładowo woleli byście grać w FC Porto albo Ajaxie i często coś wygrywać czy grać w Villarreal i grać często w europejskich pucharach ale mieć małe szanse na trofea.
Lub woleli byście grać w Bayernie Monachium i często coś wygrywać czy grać w Liverpoolu w najsilniejszej lidze świata - angielskiej ?
Nie chodzi o sympatie klubowe tylko o sytuację - wygrywać często w słabszej lidze czy rywalizować w silniejszej ?
1
@gumaz W moich okolicach około rok temu 58 latek też wjechał pod pociąg ale nic mu się nie stało. Bardzo podobny wypadek. Siedział w telefonie.
1
@kanver_ Polacy taką osobę wybrali na premiera. Brak słów ...
0
@MessiForeverTheBest Kasa misiu kasa ... jak to mawiał Janusz Wójcik. Angielskie drużyny są potentatami finansowymi, PSG, Bayern, Real też, Barca ma kryzys ale i tak najlepsi chcą w niej grać. I w Atletico też ostatnio z kasą się zrobiło trochę lepiej. Ciężko włoskim drużynom z nimi konkurować, najlepsi pilkarze chcą tam grać. Taki Leao jest świetny ale jakoś został w Milanie to i zalicza regres, nie ma tak wielkiej motywacji i determinacji. Kiedyś najlepsza piłka była we Włoszech ale teraz pozostały po tym tylko wspomnienia.
1
Wygląda na to że Barcelona zdecydowała się na Alvareza a Alvarez zdecydował się na Barcelonę. Tylko ta cena. Saga transferowa będzie trwała przez całe lato.
0
@kubix05 Jest Teresa Tuszyńska lubiąca alkohol i seks.
0
@draxidox W Polsce jest pełno wykształciuchów czyli takich osób które skończą studia a i tak pracują w takiej pracy do której studiów nie trzeba. Czyli te studia były im nie potrzebne.
1
@MessiForeverTheBest Myślę że Patrik Hellebrand, Lukas Ambros i Lukas Sadilek z kadry Czech ale może też być Deni Jurić z Australii albo Steve Kapuadi z Demokratycznej Republiki Konga.
1
@ranger3120 Fajnie jest mieć tyle wspaniałych zwierzątek. Ja mam tylko 2 ale kiedyś był moment że było 9.
2
@ranger3120 Podaruj jej jakiegoś fajnego kociaka.
2
@czudi17 Była taka sytuacja całkiem niedawno. Na euro 2020 ( rozegrane w 2021) Luis Enrique nie powołał żadnego madryciarza.
1
@clyde Cudze chwalisz, swego nie znasz ...
2
Chcieli byście wymiany Ferrana na Alvareza z dopłatą ? Ile barca maksymalnie mogłaby dorzucić żeby się opłacało ?
1
@clyde A nie chodzisz na mecze Lecha ? Przecież to świetna drużyna i mistrz Polski. W tym sezonie średnia widzów przekroczyła 30 tysięcy.
1
@clyde Chciał bym go zobaczyć w ekstraklasie.
0
@OskP Coś pogadują że Wieczysta ma się wycofać.
0
@daniel32778 Ciężko o trofea z powodu niedostatecznie jakościowego składu a nie z powodu takiego stylu gry jaki prezentują.
2
@Bogan Też pamiętam.
0
@FCB24 Fernando Santos i Michał Probierz jeszcze lepiej by pasowali.
0
@Dankho94isback Grała 4-4-2 za Valverde w pierwszym jego sezonie.
0
@FcPortoFan1999 Fajnie grali. Oby im nie podebrali trenera bo to świetny fachowiec.