kocuur
Dołączył/a: styczeń 2026
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FcPortoFan1999 Sprawdziłem i w tym sezonie w Premier League strzelili ze stałych fragmentów gry 27 goli ( 17 z rzutów rożnych i 10 z rzutów wolnych + autów). To 27 i 17 to rekordy. A we wszystkich rozgrywkach w marcu mieli już takich goli 36 (wliczane w to są rzuty karne). No ale teraz skoro o tym się dużo mówi to przeciwnicy ich będą chcieli rozpracować i może już nie być tak łatwo w przyszłym sezonie.
0
@FcPortoFan1999 Teraz niektóre drużyny mają trenerów od stałych fragmentów gry. Może Arsenal też takiego ma ?
3
@escarabajo Trzeba trafić żeby napotkać. Bo tu setki tematów dziennie.
2
@escarabajo takie podsumowania co tydzień mogą być.
0
@lithotripter A jakie są wady ?
2
@Cule1019 Dobry piłkarz. W barcy nie był potrzebny bo dublował pozycję Messiego ale w Atletico wymiatał, wiele dla nich zrobił i Atletico wiele na nim zarobiło. I w reprezentacji Francji grał świetnie.
1
@KRISU77 No szkoda, ciekawe, emocnonujące rozgrywki to są.
0
@A4ron Tak. Po porażce z Legią wydawało się że są w fatalnej sytuacji ale Arka przegrała i okazuje się że jak wygrają to zostają. A są nieźli w ofensywie i grają ciekawie więc niech zostaną.
0
@kubix05 Może tam jest ktoś z La Rambli ?
0
A lubicie E-type ?
2
Chciałbym Pepa w ekstraklasie.
3
Ależ świetny artykuł, dogłębnie przeanalizowane.
1
Teraz po przyjściu Mułrinio oprucz dobrej formy piłkarskiej będzie potrzebna dobra forma mentalna. Będzie trzeba utrzymać dobry poziom gry mimo ich chamstwa i prowokacji co nie jest łatwe.
1
@Barca-Messi10 Fernando Santos
15
Ja chyba jestem uzależniony od amfetaminy albo jakiegoś LSD. Bo przez ostatnie 4 lata widziałem polaka który przychodził do największego klubu w którym gra się ofensywną piłkę, jest witany z nadzieją, grał w pierwszym składzie i przyspawał do ławki rezerwowych młodego brazylijskiego napastnika sprowadzonego za 30 mln euro, strzelał mnóstwo bramek i nawet wyścignął w tym niektóre legendy, pomógł zdobyć 3 mistrzostwa i inne tytuły a na koniec dostał wielką owację w pożegnalnym meczu na swoim stadionie. To muszą być halucynacje bo kiedyś nie było czegoś takiego ...
0
@Sulimo Girona ma wszystko w swoich rękach. Wystarczy że wygrają ostatni mecz z Elche to wyprzedzą ich i zostaną.
8
Robert przychodził do barcy gdy był w wieku w jakim Iniesta się żegnał z barcą. I pograł jeszcze tu 4 lata
1
Niech się zdolne młode gwiazdy uczą profesjonalizmu od Roberta.
3
Uwielbiam Roberta Lewandowskiego
0
Jak przyjdzie moment że Stadion Narodowy będzie żegnał Roberta w ostatnim jego meczu w reprezentacji to też się popłaczę. Oby to przyszło jak najpóźniej.
0
@LukaszFan Raczej nigdy.
1
Lewy pobił rekord Bundesligi zdobywając 41 bramkę w ostatniej akcji meczu. Tutaj też czeka na ostatnią akcję meczu żeby zdobyć pożegnalnego gola na Camp Nou. Po prostu on chce zwiększyć dramaturgię tego wydarzenia.
Edit. Ajjj został już zmieniony
0
@ARTUR8 Ostatnio trochę staniały. Trzeba coś innego wymyślić.
1
@July_6_BcN Nie jest to nie możliwe. Wystarczy zdobyć jakiś mefedron lub coś podobnego.
0
@clyde Balde jest blady. To prawie anagram jego nazwiska.
0
Nie lepiej by było gdyby na la rambli tematy wyświetlały się w kolejności że pierwszy pokazywany to ostatni wpis w jakimś temacie. A nie tak jak teraz że tematy wyświetlają się od ostatnio opublikowanych niezależnie od liczby wpisów w nich ?
0
@ARTUR8 To zależy kiedy - jest czas że jest drogie a jest czas tak jak teraz że jest tanie.
0
@Kapitan9 Też ich lubię. Grają ofensywnie.
0
Szkoda mi Lechii Gdańsk. Drużyna z jakością którą się dobrze ogląda. A mogą spaść z ekstraklasy.
1
@ARTUR8 Zboże jest tanie ostatnio.