2

@AmigoBlancos A Twój Real nie był obsrany gdy trenował go Murinio ? W meczach z Barcą bali się wyjść ze swojej połowy większą ilością piłkarzy. I do tego antyfutbol w każdym wymiarze - i na boisku i potem w wypowiedziach. Sedziowie im sprzyjali bo w meczach z Barcą tak faulowali że powinni dostawać ze 3 albo 4 czerwone kartki w meczu a dostawali 1 i wielce się użalali. Ich postawa to największe gówno jakie widziałem w piłce nożnej.

11

Jak się sprowadza za wielkie pieniądze Olmo gdy inne pozycje bardziej potrzebują wzmocnienia to czego się spodziewać ?

1

Dzisiaj niestety na boiskach coraz więcej różnego rodzaju kudłaczy, szajbusów i lalusiów.

1

@pt9 No racja. Kiedyś w latach 90 selekcjonerem Argentyny był Daniel Passarella i u niego trzeba też było odpowiednio wyglądać żeby dostawać powołania. Piłkarz nie mógł mieć za długich włosów. Niemal wszyscy się dostosowali nawet długowłosy Gabriel Batistuta ale Fernando Redondo nie chciał i nie był powoływany. A szkoda bo był wtedy najlepszym defensywnym pomocnikiem świata. Świetny był zarówno w grze defensywnej jak i ofensywnej. Brakowało jego bo Matias Almeyda to nie był ten poziom, może z Redondo osiągneli by więcej w MŚ 1998 bo mieli dobrą ekipę ale przegrali w ćwierćfinale. No ale według mnie ma to sens bo lepiej oglądać normalnych piłkarzy z normalnym wyglądem a nie latające kudły i te przepaski. Modrić na przykład w każdej przerwie w grze poprawia tą przepaskę. Piłkarz dobry ale niestety też i wielki laluś.

1

@NeroTFP1 U mnie w moim otoczeniu same normalne osoby i tak żyją i gospodarują pieniędzmi że mają i nie pożyczają. A żulom na mieście nie pożyczam.

1

Ekstraklasa jest kapitalna !!! Wczoraj znowu było super meczycho Lech Poznań - GKS Katowice 3:3

0

@Criss18Barca Chciałbym naszych zobaczyć na Mundialu.

0

@FcPortoFan1999 Motor ostatnio dobrze gra, będzie Rakowowi ciężko.

2

@Luciano99 Ekstraklasa jest super.

4

@Batys Oczywiście że tak. Też taki temat miałem zakładać. Naczyta się jeden z drugim fałszywej propagandy politycznej i to potem tutaj powtarza. Człowiek przychodzi po pracy porozmawiać o sporcie lub innych przyziemnych sprawach a unika oglądania polityki w tv i necie a tutaj zostaje ciągle oblany tym gównem. Nie jestem tutaj za często ale podejrzewam jednego gościa stąd o to że dostaje pieniądze za pisanie komentarzy wychwalających jedną stronę polityczną a potępiających drugą bo o sporcie napisze tylko czasem zdawkowo ( po to tylko żeby nie zarzucić mu że nie pisze o sporcie) a w polityce jest mega aktywny oczywiście pisząc bzdury. Na tej stronie jest trochę ludzi więc jego szefowie skierowali go też tutaj żeby tutaj pisał. Popieram przedmówcę że do rozmów o polityce powinna być tutaj osobna zakładka i te tematy nie powinny być widoczne w gorących a w normalnych rozmowach powinien być zakaz rozmów o polityce i także zakaz nawiązywania do tego poprzez porównywanie czegoś, kogoś lub jakiejś drużyny do jakiejś partii lub kogoś z polityki. Administracja powinna tak zrobić ale niestety pewnie nie zrobi bo wygląda na to że nie obchodzi ich dobro forumowiczów tylko ilość wyświetleń.

1

@FcPortoFan1999 Ja tak samo, taki młody człowiek.

0

@BorzyKrzys KO to złodzieje i tyle w temacie.

0

@lucca87 Hiszpania i Argentyna.

0

@ACMaldini3 Z jednej strony głupie takie ogłaszanie zakończenia i granie dalej ale z drugiej strony on jako skrzydłowy nie miał miejsca w 3-5-2 Probierza a zaraz po oficjalnym odejściu Grosika Probierz wyleciał a u Urbana jako skrzydłowy może się czasem przydać. Oby Lewy nie ogłaszał jeszcze zakończenia bo jeszcze długo będzie najlepszą polską 9 a wracać po ogłoszeniu zakończenia głupio.

0

@FcPortoFan1999 No taki mecz na szczycie Jagiellonia - Lech mógł by być w innym terminie.

0

@Coveta Niech jeszcze gra.

1

@Witekk10 Ja tak samo Argentynie i Hiszpanii.

1

@Ilka W pracy w koszulce Polski to taka sugestia pracodawcy czy własna decyzja ?

1

@Ilka No chciałbym żeby awansowali bo mistrzostwa bez Polski to tak smutno będzie. Z grupy do fazy pucharowej awansować nie jest aż tak trudno, fajnie by było naszych tam oglądać.

0

@Criss18Barca Może zechce bo dostrzegł ogromny potencjał w Kacprze Komasiaku.

0

@VegetaPolska Było by raczej pozytywnie gdyby został ponownie pierwszym trenerem. I była by to sensacja mając na uwadze przyjaźń Małysza z Maciusiakiem.

0

@VegetaPolska Maciusiak tak powiedział że nie wie czy dalej będzie trenerem ?

0

@tbas W tym sezonie był jego trenerem bo był trenerem kadry.

0

@tbas No przygotował Tomasiaka i Wąska.

0

Sportowcy powinni kończyć tak jak Kamil - wtedy gdy wiadomo że już oddali wszystko co mogli i już nie ma szans na dobre wyniki. A nie tak jak Małysz zbyt wcześnie.

1

Maciej Maciusiak umiał przygotować formę na najważniejszy moment. Wszystko co najlepsze w tym sezonie polacy pokazali na igrzyskach.

0

@Criss18Barca Uu ciekawe, aż muszę zobaczyć.

0

Kamil zakończył ale wciąż będziemy mieć Macieja Kota i możemy cieszyć się jego skokami :-)

1

@Peciak Ci zacietrzewieni to albo dostają pieniądze za takie komentarze albo oglądają propagandowe media tuska i we wszystko wierzą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?