0

@Dankho94isback Przed 2010 rokiem internet już dobrze śmigał.

0

@July_6_BcN Ty odnalazła byś się w takiej pracy ?

0

@Dankho94isback Ale chyba klubowa telewizja nie emitowała tych materiałów na sędziów ? Bo to jest najgorsze.

0

@July_6_BcN Ta pani zasługuje na duże uznanie, bo bardzo się poświęca by ktoś otrzymał taką czułość jaka jest w początkowych fazach związku.

0

@Dankho94isback Nie wywierali takiej presji na sędziach jak teraz.

1

Truskawki są super więc i pierogi z nimi by smakowały.

1

@FcPortoFan1999 Można się tylko cieszyć że mamy tak silną ligę że drużyny które wydają grube miliony na nowych piłkarzy są nisko.

0

@Dankho94isback A co takiego prezentowali przed trenowaniem ich przez mułrinio żeby ich wcześniej nienawidzić ?

1

@LAMC_10 Zależy kto czego potrzebuje. Nie wiadomo czy kurtyzany obdarują taką czułością jak zawodowe przytulaczki.

0

Podobno jest duże zainteresowanie, chcą się przytulać zarówno mężczyźni jak i kobiety.

0

@marcin62 @lithotripter No raczej tak, najlepiej realizować to ze swoją drugą połówką.

0

@Szicek10 Ja to zawsze kibicuję przeciwko murinio , przez niego znienawidziłem real. Niech real wyeliminuje murinio i zaraz potem niech odpadnie.

0

@FcPortoFan1999 W Polsce jest tak wyrównana liga że jeszcze nawet Widzew i Legia mogą się załapać do europejskich pucharów. A Zagłębie gra przyzwoicie ale gra tak większa liczba drużyn.

0

W Polsce otwarto już kilka salonów przytulania. Usługa ma charakter platoniczny. Co o tym sądzicie ?
https://moi-mili.pl/przytule-cie-za-pieniadze-otwarto-pierwszy-w-polsce-profesjonalny-salon-przytulania/

6

Przecież jakiś czas temu mówiło się że Erik Garcia jest wolny.

1

@Comentateiro Bardziej do parlamentu.

2

Niech porzuci ten fałszywy islam i przejdzie na prawdziwą wiarę katolicką.

2

@DariaFCB Ja bym wprowadził podatek od braku kota hehe :-))

3

Psy są fajne, koty też. Jak właściciel odpowiedzialny a pies nadmiernie nie szczeka w bloku to jest wszystko ok.

0

@lucca87 Jeżeli dobrze pamiętam to przed ostatnimi skokami które zostały anulowane przed niemcem skakał przedskoczek a przed Kacprem już chyba nie ( pewnie już ich zabrakło) więc nie można tego uznać bo śnieg w torach spowolnił Kacpra.

0

@FCB24 Pierwsze co pamiętam to oglądanie drużyny Wójcika na igrzyskach olimpijskich w 1992 roku. Był wielki sukces 2 miejsce. Później dobrze pamiętam Mistrzostwa Świata w 1994 roku. A z piłki klubowej to pierwsze co pamiętam to przegrana Barcelony 4:0 z Milanem w 1994 roku. A tak gdzieś od początku 1995 roku jak zacząłem kupować tygodnik "Piłka Nożna" to już dobrze byłem zorientowany i w piłce reprezentacyjnej i klubowej, i w polskiej i zagranicznej.
Wiele widziałem takich drużyn, np obrona reprezentacji Brazylii w 2014 roku, Niemcy zrobili z nich miazgę, też np obrona Barcelony gdy przegrywała z Bayernem 8:2.

0

Żałuję że weszłem i coś takiego zobaczyłem bo teraz czuję obrzydzenie.

2

@Arden Ależ to debilne. Nie zrobił bym czegoś takiego nawet za wielkie pieniądze bo to jest obrzydliwe.

0

Byki miały w składzie też obrońcę ( nie pamiętam dobrze nazwiska) który był specjalistą od rzutów za 3 punkty. Chorwat Toni Kukoc był wtedy rezerwowym a w każdej innej drużynie byłby wielką gwiazdą. Wtedy najbardziej w ciągu swojego życia interesowałem się koszykówką i nawet miałem krótkie chwile gdy wydawało mi się że może koszykówka jest ciekawsza od piłki nożnej.

0

Nie byłem aż tak wielkim fanem NBA ale pamiętam jak w latach 90 Jordan wrócił i mieli świetną ekipę w Chicago ( Jordan, Pippen, Kukoc, jakiś australijczyk też tam był) i dominowali. W innych drużynach gwiazdami byli O`Neal, Ewing, Malone, Stockton, Magic Johnson. Mój jeden znajomy oglądał te mecze w nocy, kibicował bykom i zawsze jak wygrali i mnie następnego dnia spotkał to opowiadał i się cieszył.

0

@MessiForeverTheBest No piszą w necie że tak. Gdzie ta Ewa Pajor poszła ...

0

Dobrze Robert mówi.

1

@severius Kawy nie piję a herbaty nie słodzę.

0

@MessiForeverTheBest Alexia jest homo ?
A no już widzę że tak. Nie wiedziałem.
Sprytne te laski - trenują piłkę nożną po to by popodglądać inne kobiety pod prysznicem po meczach i treningach. :-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?