kocuur
Dołączył/a: styczeń 2026
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Dankho94isback Przed 2010 rokiem internet już dobrze śmigał.
0
@July_6_BcN Ty odnalazła byś się w takiej pracy ?
0
@Dankho94isback Ale chyba klubowa telewizja nie emitowała tych materiałów na sędziów ? Bo to jest najgorsze.
0
@July_6_BcN Ta pani zasługuje na duże uznanie, bo bardzo się poświęca by ktoś otrzymał taką czułość jaka jest w początkowych fazach związku.
0
@Dankho94isback Nie wywierali takiej presji na sędziach jak teraz.
1
Truskawki są super więc i pierogi z nimi by smakowały.
1
@FcPortoFan1999 Można się tylko cieszyć że mamy tak silną ligę że drużyny które wydają grube miliony na nowych piłkarzy są nisko.
0
@Dankho94isback A co takiego prezentowali przed trenowaniem ich przez mułrinio żeby ich wcześniej nienawidzić ?
1
@LAMC_10 Zależy kto czego potrzebuje. Nie wiadomo czy kurtyzany obdarują taką czułością jak zawodowe przytulaczki.
0
Podobno jest duże zainteresowanie, chcą się przytulać zarówno mężczyźni jak i kobiety.
0
@marcin62 @lithotripter No raczej tak, najlepiej realizować to ze swoją drugą połówką.
0
@July_6_BcN W Poznaniu wygląda to tak: https://www.facebook.com/100092835544491/videos/4334395220173945/
https://scontent-waw2-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/510307835_628838833553963_2973372356070491772_n.jpg?stp=c0.20.1652.862a_dst-jpg_s526x296_tt6&_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=7e0d18&_nc_ohc=J0oNnOnBOVAQ7kNvwEn0ozA&_nc_oc=Adl1Yg1viUODW2j1cDv_XsWWM_ZUlBVrfnsDveUiXAfnjBlAPT9GRu6ZjdkfbqJTJvQ&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent-waw2-1.xx&_nc_gid=AysnOTz4GXRWl2c5_wYs4g&oh=00_Afv5yakXYQ9MO_lVpUiVLXWvpZ8kw7IKGoLFoU-A0i1yVw&oe=69A21AE7
0
@Szicek10 Ja to zawsze kibicuję przeciwko murinio , przez niego znienawidziłem real. Niech real wyeliminuje murinio i zaraz potem niech odpadnie.
0
@FcPortoFan1999 W Polsce jest tak wyrównana liga że jeszcze nawet Widzew i Legia mogą się załapać do europejskich pucharów. A Zagłębie gra przyzwoicie ale gra tak większa liczba drużyn.
0
W Polsce otwarto już kilka salonów przytulania. Usługa ma charakter platoniczny. Co o tym sądzicie ?
https://moi-mili.pl/przytule-cie-za-pieniadze-otwarto-pierwszy-w-polsce-profesjonalny-salon-przytulania/
6
Przecież jakiś czas temu mówiło się że Erik Garcia jest wolny.
1
@Comentateiro Bardziej do parlamentu.
2
Niech porzuci ten fałszywy islam i przejdzie na prawdziwą wiarę katolicką.
2
@DariaFCB Ja bym wprowadził podatek od braku kota hehe :-))
3
Psy są fajne, koty też. Jak właściciel odpowiedzialny a pies nadmiernie nie szczeka w bloku to jest wszystko ok.
0
@lucca87 Jeżeli dobrze pamiętam to przed ostatnimi skokami które zostały anulowane przed niemcem skakał przedskoczek a przed Kacprem już chyba nie ( pewnie już ich zabrakło) więc nie można tego uznać bo śnieg w torach spowolnił Kacpra.
0
@FCB24 Pierwsze co pamiętam to oglądanie drużyny Wójcika na igrzyskach olimpijskich w 1992 roku. Był wielki sukces 2 miejsce. Później dobrze pamiętam Mistrzostwa Świata w 1994 roku. A z piłki klubowej to pierwsze co pamiętam to przegrana Barcelony 4:0 z Milanem w 1994 roku. A tak gdzieś od początku 1995 roku jak zacząłem kupować tygodnik "Piłka Nożna" to już dobrze byłem zorientowany i w piłce reprezentacyjnej i klubowej, i w polskiej i zagranicznej.
Wiele widziałem takich drużyn, np obrona reprezentacji Brazylii w 2014 roku, Niemcy zrobili z nich miazgę, też np obrona Barcelony gdy przegrywała z Bayernem 8:2.
0
Żałuję że weszłem i coś takiego zobaczyłem bo teraz czuję obrzydzenie.
2
@Arden Ależ to debilne. Nie zrobił bym czegoś takiego nawet za wielkie pieniądze bo to jest obrzydliwe.
0
Byki miały w składzie też obrońcę ( nie pamiętam dobrze nazwiska) który był specjalistą od rzutów za 3 punkty. Chorwat Toni Kukoc był wtedy rezerwowym a w każdej innej drużynie byłby wielką gwiazdą. Wtedy najbardziej w ciągu swojego życia interesowałem się koszykówką i nawet miałem krótkie chwile gdy wydawało mi się że może koszykówka jest ciekawsza od piłki nożnej.
0
Nie byłem aż tak wielkim fanem NBA ale pamiętam jak w latach 90 Jordan wrócił i mieli świetną ekipę w Chicago ( Jordan, Pippen, Kukoc, jakiś australijczyk też tam był) i dominowali. W innych drużynach gwiazdami byli O`Neal, Ewing, Malone, Stockton, Magic Johnson. Mój jeden znajomy oglądał te mecze w nocy, kibicował bykom i zawsze jak wygrali i mnie następnego dnia spotkał to opowiadał i się cieszył.
0
@MessiForeverTheBest No piszą w necie że tak. Gdzie ta Ewa Pajor poszła ...
0
Dobrze Robert mówi.
1
@severius Kawy nie piję a herbaty nie słodzę.
0
@MessiForeverTheBest Alexia jest homo ?
A no już widzę że tak. Nie wiedziałem.
Sprytne te laski - trenują piłkę nożną po to by popodglądać inne kobiety pod prysznicem po meczach i treningach. :-)