1

@severius Kawy nie piję a herbaty nie słodzę.

0

@MessiForeverTheBest Alexia jest homo ?
A no już widzę że tak. Nie wiedziałem.
Sprytne te laski - trenują piłkę nożną po to by popodglądać inne kobiety pod prysznicem po meczach i treningach. :-)

1

@Karol145 No to w porządku, życzę żeby było dobrze.

0

@Karol145 A mi nie podziękujesz ?

0

@Karol145 Był tu na forum ze dwa tygodnie temu gość który powiedział żonie że sobie nie radzi i to popsuło jego relację z żoną. Możesz poszukać tego tematu i sprawdzić co on potem powiedział. Łaszenie się do żony o dobre słowo przyniesie zły skutek.

0

@JanuszKorwinMikke Bzdura. Po Luczo bezapelacyjnie najlepszy jest Flick a reszta wygląda blado.

0

@AbelKabel Po co żałować ?

1

@FcPortoFan1999 Wstawię kiedyś wolnym czasem.

1

@FcPortoFan1999 Z internetu. Ale swoje mam 3 to może kiedyś wstawię.

0

@kocuur Ciekawe czy ktoś zjadł więcej niż 20 ?

1

@FcPortoFan1999 No pewnie, zima to trzeba trochę tłuszczu.

2

Właśnie zjadłem 20 pączka dzisiaj. A Wy ile zjedliście ?

1

Pan Janek gada głupoty a redakcja oczywiście musi te głupoty zamieścić żeby klikalność się zgadzała.

0

@KibicBarcy84 To sprawdź ile już strzelił.

1

@Pawlak1992 To prawda, jego obsesja jest nieco toksyczna no ale środowisko piłkarskie w Portugalii będzie go popierać. Chciał bym żeby nie miał tej bramki w fazie pucharowej bo jest denerwujący, ale pewnie będzie miał. W odstawieniu jego nie pomaga też fakt że nie ma klasowego środkowego napastnika u nich, Goncalo Ramos sobie szkodzi tym że jest rezerwowym w PSG. Fernando Santos mógłby wrócić do trenowania Portugalii bo on jako jedyny miał odwagę go posadzić na ławce.

2

@KibicBarcy84 Do strzelania goli.

0

@Pawlak1992 Bardzo chciałby wygrać ale też na pewno celem jest dla niego strzelenie bramki w fazie pucharowej by nie mówiło się że tego nie ma. I myślę że strzeli tą bramkę bo dużo drużyn wejdzie do fazy pucharowej i Portugalia jako bardzo dobra drużyna w tej fazie pucharowej sporo meczów zapewne zagra. I na mistrzostwo też mają szansę. Jeżeli nie zdobędzie ani tego ani tego to na pewno za cztery lata będzie jeszcze chciał grać. Myślę że tam będzie nacisk całego środowiska na trenera żeby go wystawiać żeby zdobył tą bramkę żeby nie plamiło to jego legendy. Chociaż dla mnie ta jedna czy dwie bramki i tak nie zrobi różnicy w postrzeganiu go bo i tak do Maradony mu baaardzo daleko - Maradona w fazie pucharowej był spektakularny a Ronaldo nie istniał.

8

Niech zostanie, jest potrzebny.

0

Tomasz Ćwiąkała opublikował film w którym analizuje przyczyny kryzysu Widzewa. Świetny materiał. @Safrani

0

@Karol145 Współczuję i życzę by było dobrze. Natomiast raczej nie szukaj wsparcia w dziewczynie, ona odbierze to jako słabość.

1

Może trochę niedobrze że to ogłasza bo debile będą widzieć że to działa na piłkarzy.

0

Mówiąc głowa dojechała mam też na myśli to żeby kiedyś nie stracił motywacji do ciężkiej pracy tak jak Szlirencałer - wielki talent który miał potencjał żeby dominować przez niemal 20 lat a w wieku 24 lat przestał poważnie skakać.

1

@July_6_BcN Ma w 1 kadrze wyniki to go nie dadzą do kontynentala. Trenerzy też raczej na poziomie, jest większy sztab to raczej nie będzie tak żeby trenerzy mieli to popsuć. Nie będzie raczej jak w przypadku Małysza na początku że był wielkim talentem ale był przetrenowany i dopiero po jakimś czasie do tego doszli. W jego przypadku tak jak w każdym ważne aby
1) głowa dojechała ( zachował profesjonalizm)
2) aby po ewentualnych początkowych sukcesach psychika wytrzymywała presję (ale można nad tym popracować z psychologiem).
3)Także by psychika nie zablokowała się po jakimś wypadku.

Co do 1) Rok starszy od Małysza jest Wojciech Skupień talent chyba podobny do Małysza. Ale po latach w wywiadzie powiedział że nie zrobił kariery przez alkohol. Powiedział po latach że gdy był zawodnikiem to nie wiedział że alkohol może mu przeszkodzić w karierze. Myślał że trzeba tylko się dobrze ukrywać z alkoholem żeby go nie złapali i będzie spoko. Wielkim talentem był Mateusz Rutkowski ale po sukcesie w Mistrzostwach Świata juniorów gdzie wygrał ( nawet z Morgensternem) zaczął pić i było po karierze, teraz już nawet nie żyje zmarł w wieku 38 lat. Wojciech Fortuna w wieku 19 lat wygrał mistrzostwo olimpijskie 1972 i po tym sukcesie zaczął pić i było po karierze.
co do 2) Małysz w pierwszym sezonie gdy miał sukcesy miał do pomocy psychologa i fizjologa i robili oni świetną robotę. Ale po sezonie zażyczyli sobie oni wielkiej podwyżki i związek z nich zrezygnował. Potem już Małysz sam sobie radził ale miałem wrażenie że szkoda że nie ma tego fizjologa i psychologa bo z nimi było lepiej. No ale sukcesy potem też były. A np Klemens Murańka był uznawany jako dziecko za wielki talent, wiele wygrywał a prawie nie zaistniał w dorosłych skokach. Zajmował tylko bardzo rzadko odległe miejsca. Pewnie nie miał determinacji i motywacji do ciężkiej pracy po tym gdy bardzo go chwalono jako dziecko.
co do 3) Thomas Morgenstern w wieku 30 lat zakończył karierę, miał wcześniej kilka groźnych upadków. Mówił że czuje strach przed skakaniem i dlatego kończy. Peter Prevc też zakończył karierę z powodu między innymi strachu po upadku.

1

Trochę szkoda mi sportowców mniej popularnych dyscyplin. Od dziecka ciężkie treningi, poświęcenie i nieraz dieta. Wyjazdy i zgrupowania. I morderczy wysiłek w zawodach. I jeżeli osiąga się sukcesy w seniorach to finansowo jest dobrze ale jeżeli nie ma się aż tak dużego talentu lub przeszkadzają kontuzje to pieniążków z tego raczej nie będzie. A piłkarze nieraz lubią sobie pochlać, pobalować, diety nie trzymają a i tak są milionerami.

1

@Bykunn Chyba trener zawodzi. Piłkarzy mają lepszych a zupełnie nie widać było tego na boisku. A największe transfery chyba będą przestrzelone ... ?

1

@July_6_BcN W zdecydowanej większości od samego Kacpra zależy to czy wykorzysta swój potencjał.

0

@BorzyKrzys No wiadomo. Tyle trenuje to musi być szczupła.

0

@sergio5 Robert jest legendą Barcelony.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Zoker 1 beckham, 4 infantino

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?