kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
0
Oj. Oj. Oj. Co tu się dzieje
0
Gavi to jest silnik tej drużyny.
0
Mówiłem, że Brazylijczyk jest w formie!
1
@Domin7777 O, już dał Ferranowi świetną szansę. To po prostu widać, że młody chce grać. Ze środka pola najlepszy imo w tym meczu.
5
Szkoda, podanie Gaviego świetne.
1
@FcPortoFan1999 Oby znowu wygrał rywalizację z Vlahoviciem :O
1
@Domin7777 przecież Gavi daje w środku kompletnie inną jakość podań, spójrz na takiego Oriola, a później na młodego. Poza tym jak zawsze wysoki pressing, no i to dopiero 33 minuta. Jeszcze ma czas zabłysnąć jakimś świetnym zagraniem.
5
@FcPortoFan1999 W końcu!
8
Gavi w pomocy to bestia. Nigdy więcej nie rzucać go na lewe skrzydło, bo tu widać dlaczego jest wart, ile jest wart.
0
Felix zły przycisk wcisnął
0
Cieżko bedzie z tym Ferranem, gość wychodzi 5m za linie spalonego i czeka na wrzutke :O
0
Cancelo wtf oddaj ta pilke
0
Araujo nie... No po prostu no nie... Już sie zesrałem, że następna kontuzja
0
Niebezpieczne są te piłki do Ferrana, jedna przejdzie i będzie gol
0
Ter Stegen coś ty odfamflonił na miłość boską
1
@Sulimo Czyste konto albo Ter Stegen na ławę.
0
@LukaszFan Fermin i El Capitano jest, nie ma tragedii
0
@LukaszFan Z jednej strony dziwne, a z drugiej dzięki temu Lewy strzelił 2 bramki z Celtą i dał sygnał, że ten mecz da się wygrać.
0
"Mówi się, że Robert Lewandowski i Jules Kounde mają dziś rozpocząć mecz na ławce rezerwowych. W ataku: Lamine Yamal - Ferran Torres - Felix."
Przed meczem z Celtą to samo mówiło Mundo Deportivo zdaje się, ten sam kanał na twitterze podał.
7
Piękne golazo. Ogólnie Lewemu pasowała Majorca, w tym drugim spotkaniu co prawda bez gola, ale ładnie podziurawił autobus prostopadłymi piłkami, tak właściwie dwa gole Fatiego są imienia Lewego.
0
@Hadim Nie. W tym dosyć swobodnie poruszał się w pobliżu dziewiątki, często przebywał obok Lewego. Nie ma mowy o przyspawaniu.
5
Raphinha musi zagrać.
0
Ja bym mu dał 7, ale głównie za dobre zmiany. Nie zdjęcie Lewego i wstawienie Raphinhi pozwoliło nam wygrać ten mecz, chociaż wcale nie były to oczywiste wybory z jego strony.
3
@Albatros To chyba jakiś regen Piątka w Bundeslidze
0
Ciągle nie rozumiem, dlaczego zamiast Kane'a woleli gościa, który opluł ich klub przy ostatniej okazji, a w dodatku dubluje pozycję z Viniciusem.
0
@Faro Czyli to samo, co dawniej, pamiętam jak mnie irytowało to, ze on cały czas dublował pozycję z Lewym w polu karnym
1
@don'T.R.I.P.e A wystarczyło dać jeszcze 100 mln na Kane'a...
1
To chyba dobry moment, by przypomnieć golazo Lewego z przedostatniego meczu z Mallorcą.
Zawinął obrońcę i perfekcyjnie co do milimetra posłał piłkę do bramki. Strzał nie do wyjęcia. Moim zdaniem najlepszy jego gol w poprzednim sezonie.
Jutro widzę go w roli wchodzącego z ławki, bo jednak myślę, że przydałby mu się odpoczynek. A Ferranowi przydałaby się weryfikacja, czy faktycznie taki Tiburon czy jednak wracamy na stare śmieci. Oprócz tego chciałbym też widzieć w pierwszym składzie Araujo, Raphinhie i Gaviego.
1
Dembele już 6 goli, prawdziwy czarodziej... A nie czekaj, to Moussa Dembele z Arabii.
0
@AlphaNumeric Połamiemy ten autobus w poprzek, porażka nie wchodzi w gre