2

@barcelonaLM Obecnie jest naprawdę wielu napastników lepszych od Haalanda, tylko nie każdy ma serwis, który pozwala mu zmarnować 5 patelni i jeszcze strzelić gola.

0

@Volk w tym meczu do zejścia z boiska grał kosmos. To obecnie jedyny niekwestionowany gracz do pierwszego składu w linii pomocy

0

@Rioletto No to rysujesz czy nie rysujesz?

3

@Lionel_Messi10 Ale spójrzcie, jak Gavi się rozkręcił... 2 gole, asysta, ładnie, ładnie. Coraz bardziej tłoczno się robi w tej pomocy, wcale nie stawiałbym Gundogana przed nim. Wygląda na to, że trzeba będzie zrezygnować z Oriola w pierwszym składzie i próbować innych opcji.

0

Lewy forma mutant, ale koniecznie trzeba zacząć nim rotować bo może być niedługo problem. Nie może grać wszystkiego, zaraz przyjdzie kadra tam też zagra wszystko i będzie problem...

1

@juarez Ciężko będzie. Haaland ma taki serwis w city, że może sobie nie strzelić 5 patelni i i tak pod koniec miec gola.

6

Wałek. MVP by far Lewy.

0

@Rioletto No, narysuj. Chyba, że się sam pogubisz w swoich głupotach. Jak Lewy schodzi do rozegrania, to nie jest tak, że gdzieś jest pustka. Po to ma obok siebie Felixa, żeby się z nim zamieniać i tak też było w tym meczu.

0

@fanatyk_terror Dziwi mnie, że tu w ogóle jest dyskusja o MVP. Przecież to stroną Cancelo poszła pierwsza bramka i sporo razy zawalał dogrania, tracił piłki. Ter Stegen już bardziej, ale to nie pyła w pełni zamurowana bramka, miał 2-3 świetne interwencje i tyle.

1

@Heros11 Też myślałem, że zejdzie pierwszy Lewy, ale to tylko dlatego że w każdym z ostatnich meczy wliczając przerwę reprezentacyjną rozegrał pełne 90 minut. Przydałoby mu się troche odpoczynku, no ale cóż, jak trzeba ciągnąć, to trzeba Lewandowskiego.

2

@Rioletto Przecież on nie rozgrywał w tym meczu lol. W poprzednich rozgrywał i zrobił 4 asysty, więc w czym masz problem?

7

@mekston Auba by strzelił 3.

0

@CPuyol Niesłusznie moim zdaniem, miał ze dwie klasowe obrony, ale Lewandowski strzelił wszystko, co miał i de facto uratował nam punkty.

0

@Poversky1000 Pewnie jakiś kibic srealu włączył transmisje, ot co

2

Ściągneli Ferrana, to i ofensywa ruszyła :P

0

Dalej! Po zwycięstwo, jeszcze z 10 minut!

3

A wy go chcieliście z Ferranem zamieniać!!

0

Przypominają mi się mecze z końcówki sezonu 22/23, gdzie Lewy zawsze strzelał pod koniec honorowe...

1

Dostał w końcu dobre podanie, to i strzelił, brawo brawo!

0

Taktycznie tu jest taki rozpierdziel... Gavi biega gdzie chce i kiedy chce, Araujo odbiera piłke na lewym skrzydle przeciwnika, Raphinha wyprowadza piłke z linii bramkowej...

0

To już czas, by skupić się na Lidze Mistrzów i Pucharze, czy jeszcze za wcześnie?

1

"Błogosławiony problem"....

2

Znowu Lewy 90 minut? Bezlitosny Xavi... Bardziej nim rotował jak był w formie w poprzednim sezonie, a teraz nic

0

65 minuta, Lewy wciąż bez żadnej szansy na gola, xG 0.00. Ale na la bambie to on oczywiście będzie głównym winnym XD

0

Lewy to strzela z zamkniętymi oczami :P

0

Felix, Cancelo, Alonso, Lewy, Oriol, Ferran słabo.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Herato Był zwalniany już dawno temu i dwie manity tego nie zmienią.

1

@FcPortoFan1999 Może w końcu wystartują, bo na razie są bliżej spadku niż awansu.

0

@Sulimo xG 0.00, to się zgadza. Nie ma żadnych szans od kolegów. Ja od siebie zarzuciłbym mu tylko to, że jest lekko ociężały. Mniej dynamiczny, niż w poprzednich meczach, rzadziej próbuje wybiegać na pozycje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?