kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
2
Sam Santos nie wystarczy, Kulesza też musi wylecieć, bo jeszcze znowu wybierze trenera który gra padakę.
0
@Rust_Cohle Bierzemy Papszuna i w 2 lata mamy nową, jurną i mocną reprezentację w okolicach TOP 20.
0
@MesQueUnClub96 Bo Milik zagrałby lepiej.
0
to jest nasz pomysł na tę grę? Dalekie wrzuty z autu? Nie mamy nic innego?
0
Dobra, pora przełączyć się na komentarz Kowala. Zaczyna się kabaret.
0
@Kamiloza91 Aaah, w takim wypadku zgoda. Ja bym jeszcze ewentualnie wstawił Kamyka na skrzydło, no ale teraz to możemy sobie gdybać. Oby młodzi odpalili, gdy Lewy zacznie się pakować.
0
Dobra. To już oficjalnie koniec Santosa. Błagam, zabierzcie tego dziada.
0
@MateuszGotowka99 On ma charakter, chyba najbardziej z młodych w kadrze się wyróżnia. Jeśli dadzą mu grać znowu więcej w Wolfsburgu, to jest przyszłość naszej reprezentacji.
0
Krychowiak. He he
0
@Kamiloza91 Włodarczyk to raczej typowa 9, zupełnie jak Lewandowski. Przynajmniej z wycinków, co tam mi się kiedyś pokazały.
0
Sami sobie kradniemy czas...
3
@antymadrista1 Tym patałachom trzeba przemówić do głowy, ale Santos nie ma za grosz charyzmy i gówno zrobi w reprezentacji, póki kadra sama nie rozwiąże problemów mentalnych. Papszun nada się w sam raz. Albo ktoś taki jak Herve Renard.
0
@pioz123 Wydaje mi się, że to Świder jest tym mobilnym napastnikiem, którego chciałbyś. Zapomniałeś już jak biegał w poprzednim meczu z Albanią? Był wszędzie. Zresztą ma doświadczenie w waleniu bramek Albańczykom.
0
Słuchaj pan Papszuna panie Santos.
0
@pioz123 Przecież Milik nawet w Juventusie nie gra 10 minut na mecz. Jak już to Świderski, chociaż to też głupi pomysł
1
@Marcelinho99 Może styl i tylko to. Michniewicz wygrywał mecze, które musiał wygrać, ze znacznie lepszymi rywalami niż Mołdawia, czy Wyspy Owcze i Albania.
1
@bartas97 Czemu nie? Twierdzisz, że nie podołałby presji? Nikt nie będzie go przecież rozliczać za tą grupę, jesteśmy na dobrej drodze by przegrać ją w tym meczu już z portugalskim trenerem za 3 mln euro rocznie.
0
Weźmy przykład z Niemców. Bo to naprawdę, naprawdę nie ma już sensu. Piłkarzy nie zmienimy, trenera możemy.
1
@Deviler Jeden, Zieliński strzelał zdaje się
0
@Sapos93 Przecież on nie miał żadnych pojedynków fizycznych w tej grze XD Jedyne co, to dostaje lagi i dobrze sobie z nimi radzi, zważywszy że zawsze trzech go ubezpiecza.
0
A jakaś powtórka będzie? Co to ma znaczyć?
0
Soto Grado... No nie, tylko nie to
0
wygląda na to, że znów trzeba będzie próbować "przemycić" bramkę, jak ostatnio zrobił to Świderski
0
Lewy do pola karnego, po co on znowuż schodzi?
1
I Slisz niby zagrałby gorzej od Krychy?
0
Ale bydło. Oby nie walkover, czekamy na weryfikację
1
Zmiany na plus. Wciąż nie jest to optymalny skład imo
2
@FutbolFan 1-5 Polska
2
Niemal każdy polski trener poleciałby od razu ze stanowiska po tak fatalnym początku eliminacji, a ci, których nie zwolniłby PZPN, sami odeszliby ze stanowiska, bo takie wyniki to niesłychany wstyd. Od początku, gdy tylko prześledziłem karierę Santosa w Portugalii byłem przeciwnikiem jego wyboru, tak właściwie jedyne co za nim przemawiało to Mistrzostwo Europy i Liga Narodów. To mocny argument, więc warto było dać mu szansę, ale teraz okazało się, że totalnie do nas nie pasuje. Sedno problemu naszej reprezentacji tkwi w szatni, w braku charakterów, brania odpowiedzialności, naszym nastawieniu, a Santos to nie jest trener o odpowiednich kwalifikacjach miękkich by ten problem rozwiązać. To jest człowiek, który tylko napędza nam kłopotów. Przykład - robienie wielkiej afery z meczu towarzyskiego z Niemcami, bo za 3 dni mecz z Mołdawią.
0
@q1 Santos to świetny trener, ale nie dla nas. My potrzebujemy kogoś o zgoła innym charakterze i nastawieniu taktycznym.