kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
2
Tak apropo dzisiejszego meczu Rakowa z Atalantą w LE, wiedzieliście, że w 2010/11 Lech w LE wyszedł z grupy z Manchesterem City, Juventusem i RB Salzburgiem? Obyśmy zobaczyli coś podobnego z Rakowem :O
0
Kane dzisiaj gra?
0
@semafor Po jednym z takich "machań rękami" padła bramka. Lewy ustawił obok siebie Gaviego i Felixa, który ładnie przepuścił piłkę dla Lewego a ten wykończył. No, ale to trzeba oglądać mecz spokojnie, a nie pluć śliną na prawo i lewo, bo Lewy odważył się poprosić o podanie, albo ustawić kolegę w lepszej pozycji. Może gdybyś tak oglądał, zobaczyłbyś, że nie tylko Lewy to robi - FdJ, Gundogan, prawie wszyscy to robią. Lewy nie jest żadnym ewenementem, a przynajmniej nie był w meczu z Antwerpią.
0
@MarcepanowyKsiaze Już po Santosie powinien poddać się do dymisji.
17
Psy szczekają, a Robercik już z 4 asystami na koncie :) Playmaker. Szkoda tylko, że to podanie piętką wczoraj nie było nieco mocniejsze, to byłaby cudowna asysta...
3
Wyniki Probierza w U21:
Przegrane z: Grecją, Chorwacją
Remisy z: Łotwą (!), Austrią, Finlandią
Wygrane z: Turcją, Albanią, Czarnogórą, Kosowem i Estonią
1
@dejwor https://pl.wikipedia.org/wiki/Primera_Divisi%C3%B3n_(2022/2023)
Zjedź sobie do sekcji Miejsca po danych kolejkach
2
@zodiak_10 Jak nie Haaland. Celownik zupełnie rozregulowany, ostatnie 2 mecze to powinien ze 2 hattricki przywalić przy takim serwisie.
0
@LM10GOAT mocne XD
0
@FcPortoFan1999 My znacznie lepiej radzimy sobie z agresywną piłką, niż z ultradefensywnymi, nastawionymi na wynik autobusami z La Liga.
1
@nowek Zgadzam się, zresztą po przebiegu meczu to było widać, że raczej więcej nie strzeli, więc trzymanie go po to, by sobie nastrzelał goli do 100 w LM odpada. Do 80 minuty nie dostawał za wiele szans od kolegów, raczej uczestniczył w kreacji.
0
@MessiForeverTheBest No właśnie cosik sie rozjechało... To jeden link, źle wkleiłem czy co?
0
https://x.com/przemekolszewik/status/1704168550494024123
Szkoda.
0
@Chudini123 Przecież on cały mecz grał całkowitą przeciwność egoistyczności.
6
Haaland GOAT.
W dwóch ostatnich meczach 9 wielkich szans zmarnowanych.
1
@Messi96_96 Właśnie, co on ma grać po 90 minut w każdym meczu? Nawet w swoim prime tyle nie grał...
3
Ale ty wiesz, że nie tylko on to robi? Spójrz na De Jonga, Gundogana. Ale oczywiście do Polaka trzeba się przywalić, nawet jak gra dobry mecz.
0
Haaland w tej formie sabotuje te City. W poprzednim meczu 5 zmarnowanych wielkich szans, w tym już 2. Cieńko z jego formą.
0
@MarcepanowyKsiaze Wiadomo, że jest jeszcze młody i nieoszlifowany, ale jego liczby w lidze brazylijskiej (btw lidze, która gdyby znajdowała się w Europie bez wątpienia byłaby w TOP 5) robią wrażenie i z byle kim nie mamy do czynienia.
0
@Khajio Może nie, ale na dziewiątce minuty są mocno ograniczone. Nie ma sensu sprowadzać tu kolejnego zawodnika, który podbierałby czas Roque.
4
Sprawdziłem, nawet Raków wydał więcej :O
Co nie zmienia faktu, że nasze nowe nabytki potężne.
1
Liczę, że Xavi da Lewandowskiemu trochę odpocząć i nie zagra kolejnych całych 90 minut. Poza tym fajnie, jakby zagrał Gavi znowu na środku od pierwszej minuty, bo jest w formie.
0
"Czy nowy system się sprawdził? Absolutnie. Pierwsze 20 minut było dobre." Ten Hag po porażce z Brighton zupełnie jak Santos po Albanii.
2
@Hajny Sprokurował karnego w 1 minucie, może dlatego
0
Betis jakoś wyjątkowo nam leży. W poprzednim sezonie też raz wygraliśmy z nimi wysoko, bo 4:0.
0
@Geble A co na tym tak właściwie tracimy? Fati gra sobie w Brightonie, więc pewnie będzie miał minuty, innego PO i tak nie mieliśmy, więc nikt tu minut nie traci na rzecz Cancelo. Przy naszych finansach nie sprowadzilibyśmy żadnych sensownych alternatyw, więc takie wypożyczenia są jedyną opcją, która może pozwolić nam na walkę w LM.
0
Niby mamy najmniejszą kadrę w LaLiga (21 zawodników), a jednak w obronie i pomocy mamy wręcz natłok klasowych graczy. Ciekawe, jak to Xavi ogarnie, gdy wrócą Araujo i Pedri...
0
@Baros1990 Skąd taki kretyński wniosek, że ja zakładam, że imponują ci mecze Ferrana z poprzedniego sezonu? To było pytanie, zresztą retoryczne, a nie stwierdzenie, geniuszu.
7
@4Fabregas4 Boli cię rozgrywający Lewy? 2 asysty, 3 wywalczone wolne pod polem karnym (z jednego padła bramka), 4 kluczowe podania. On dopiero się rozkręca :)
0
@Baros1990 A ci imponują mecze np. takiego Ferrana Torresa z poprzedniego sezonu, gdy grał piach i nie było go widać na boisku? Albo Kounde, który miał w poprzednim sezonie wiele fatalnych błędów w spotkaniach granych na ŚO? Dlaczego oni zasługują na drugą szansę, a Lewy po dwóch słabych meczach (w których i tak zrobił liczby) już nie?