2

Co ta Legia wyczynia w tym sezonie, walą te gole jak z magazynka

0

@takisobiektos to jest takie nagradzanie cwaniactwa, cham mu przytrzymał nogę i nie chciał puścić, jedyne co Jędza mógł zrobić by uniknąć kartki to leżeć dalej...

0

kurde, co oni tak biegają w tym Serie A?

1

Legia - Pogoń wałek. Kolejna kompromitacja sędziów.

0

@Sapos93 oficjalne klubowe socjalki wrzuciły tik toka, który w poniżający sposób wyśmiewa Osimhena i jego nietrafionego karnego

0

@Katalończyk 99 ten co wrzucił tik toka to zwykły debil, ale wciąż to jest tylko tik tok...

0

Ta akcja z Osimhenem dzieje się naprawde :O Przecież on ma 24 lata, co jest...

0

@MesQueUnClub96 psycha sitting

0

@Czarny_ck Żadne uprzedzenie, po prostu taki był stan faktyczny w poprzednim sezonie. Może raz na pięć mieczy zdarzyło mu się zejść z boiska nie popełniwszy wcześniej jakiegoś fatalnego błedu, który otworzyłby rywalom drogę do bramki.

0

@dawidbudzik Na Sevillę powinno być łatwiej, gramy u siebie, a Sevilla chyba nie zwykła grać autobusem.

4

@dawidbudzik To z Lewym to zwykłe gdybanie, ale śmiem twierdzić, że ta rotacja wcale nie byłaby potrzebna, gdyby nie trzymanie go na siłę na boisku z Betisem i Antwerpią, kiedy wyniki były już dawno ustalone.

2

Tęskno za Pedrim... Kiedy on w końcu na dobre wyjdzie z tego szpitala?

2

@Czarny_ck Nie no, nie przesadzaj już z tym Garcią. Może i dałby parę podań do przodu, ale w takim meczu to na pewno zrobiłby ze 2 flopy.

13

Najlepsze:
- Gavi w formie, w tym momencie nasz najlepszy zawodnik ze środka pola
- Raphinha dalej spisuje się, jak chodzi o statystyki, to mu zawdzięczamy ten punkt
- Dobre wejście Fermina
- Kilka efektownych akcji Yamala
Najgorsze:
- Lewy bez błysku
- Ferran po staremu
- Balde wciąż bez formy
- Gundogan znów niemrawy, bez wyrazu i bez pozytywnego wpływu na grę. Piłkę przetrzyma i odegra do kolegi obok, nic więcej.
- Ter Stegen zaczyna popełniać poważne błędy, tutaj kosztowały nas one punkty.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Rivaldinho11 Oki. Co zrobił Gundogan na plus w tym meczu? Jestem gotowy zmienić moją opinię, tylko wskaż coś sensownego...

1

@Wojtek84 Xavi strateg - Lewy dobrze radzi sobie z dwoma skrzydłowymi obok - kij, zdejme Felixa i wstawie Yamala na prawą, a Raphinha gdzieś na bok pójdzie i będzie git.

4

Ten Gundogan to tryplet wygrywał w poprzednim sezonie? Nie widać.

2

@Nikarams Ferran miał przynajmniej jakąś sensowną szansę na bramkę

3

Ale się to fatalnie ogląda. Gry było z 5 minut od 70 minuty.

0

Lewy też się kopie po czole, ale bez okazji na gola do tej pory

0

@Messiah10 mam nadzieję, że doliczą tak z 8 minut. Nie dość, że teraz nie ma wcale gry, to jeszcze var wcześniej

0

@Limit_l3ss póki co, to miał pół szansy, więc to też nie do końca jego wina

0

@robsons23 no jak na złość człowiekowi zrobił... akurat mi tezę zepsuł, że już się skończył

0

Myślałem, że ten Felix to ma jakiś drybling, póki co w Barcelonie go nie pokazuje

0

@Marcelinho99 Ale przynajmniej potrafi strzelać. Kurde, gdyby ich tak połączyć to byłby całkiem niezły skrzydłowy

0

Felix... Jak ty żeś to spartolił zaś

0

@aqqi ja ogólnie mało go widzę w ostatnich meczach. Nie zwraca na siebie uwagi, dla mnie wcale nie ma pierwszeństwa w składzie nad Gavim, jak Pedri wróci.

0

Gol do szatni. No nic, gramy dalej.

1

Jak to jest, że w poprzednim sezonie mieliśmy najlepszą defensywę w lidze w Europie, a teraz gramy taki chłam?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?