kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
0
@pt9 @mleczkoo Sorka, ja tu jestem dopiero od poprzedniego sezonu...
0
@BordowyPtak Dziwisz się, że niektórzy mają już dość tej farsy? My gramy padakę od 1.5 sezonu, z drobnymi wyjątkami od czasu do czasu.
2
@MesQueUnClub96 Nie miał żadnej szansy. Lewy też by nie miał, bo ta drużyna w ataku nie funkcjonuje. To jest przykre.
0
Kounde kontuzja? Haha lol. Zaraz będzie musiała grać Barca B, bo cały skład wypadnie XD
0
Gundogan fatalnie...
1
@AFA90 Wydawało mi się, że i tak był tam spalony.
1
Rok temu najlepsza obrona w TOP 5 lig. Dzisiaj tracimy 2 bramki z najgorszą drużyną ligi.
0
Xavi out. To jest najgorsza drużyna ligi do diaska.
1
Ferran XD A z Lewandowskiego sie śmieliście
0
@bartoszek Sprecyzuję nieco - nie mamy zawodników, by wymyślić coś innego. No, może oprócz linii obrony.
0
Fermin za Oriola, szanuje. Będzie 4-1, dublet Ferrana, po golu Felix i Yamal
2
Wydawało się, że będziemy mieli dwóch świetnych lewoskrzydłowych w kadrze, a tu klops. Ani Zalewski, ani Kamiński nie grają już regularnie w klubie.
0
@kanver_ Ach, spalony jednak, szkoda
2
Co ten Sane wyprawia... To jest po prostu magia, wielki skarb Bayernu...
0
Insane. Apropo Bayernu.
11
@TheNekro94 Hipotetyczny scenariusz - Bayer Leverkusen wygrywa Bundesligę, Tottenham Premier League. Wyobraź sobie reakcję Kane'a XD
2
@Stinger_ Z tym Bonifacem to też ciekawa akcja. ŚŃ, a drybluje więcej niż Dembele.
0
Trochę przykro się na to patrzy, bo tak naprawdę to wybór mamy tylko w linii obrony.
0
@Herato Pozbycie się Kane'a dało impuls. Podobnie było w Bayernie po odejściu Lewego, ale myślę, że analogicznie po pewnym czasie forma spadnie także u Totków.
0
@Alan_fcbfan 4-0. Dublet Ferrana Torresa, gol Felixa i Yamala.
1
@FcPortoFan1999 Tylko widzimisię selekcjonera :) Oby Probierz nie okazał się takim betonem jak Santosz
1
@FcPortoFan1999 I tak Drągowski dostanie...
1
Zachowuje się, jakby już dawno był na emeryturze.
1
@draxidox Gundo to póki co nawet od Gaviego nie jest lepszy.
0
Guirassy z kolejnym hattrickiem. 13 goli po 7 kolejkach, gość idzie po rekord Lewandowskiego.
0
Dublet Bellinghama.
0
Kiedy w końcu Bellinghamowi znudzi się niesienie realu na plecach?
1
@ini_barca Kolega podał na czystą pozycję, przeszedł sobie kawałek z piłką na 11 metr i wystrzelił prosto w okienko.
1
Gdzie się podziali wszyscy, którzy umniejszali Bellinghamowi?
0
@bartas97 Znowu strzelił? Niech ktoś w końcu zatrzyma tą machinę...