0

@pt9 @mleczkoo Sorka, ja tu jestem dopiero od poprzedniego sezonu...

0

@BordowyPtak Dziwisz się, że niektórzy mają już dość tej farsy? My gramy padakę od 1.5 sezonu, z drobnymi wyjątkami od czasu do czasu.

2

@MesQueUnClub96 Nie miał żadnej szansy. Lewy też by nie miał, bo ta drużyna w ataku nie funkcjonuje. To jest przykre.

0

Kounde kontuzja? Haha lol. Zaraz będzie musiała grać Barca B, bo cały skład wypadnie XD

0

Gundogan fatalnie...

1

@AFA90 Wydawało mi się, że i tak był tam spalony.

1

Rok temu najlepsza obrona w TOP 5 lig. Dzisiaj tracimy 2 bramki z najgorszą drużyną ligi.

0

Xavi out. To jest najgorsza drużyna ligi do diaska.

1

Ferran XD A z Lewandowskiego sie śmieliście

0

@bartoszek Sprecyzuję nieco - nie mamy zawodników, by wymyślić coś innego. No, może oprócz linii obrony.

0

Fermin za Oriola, szanuje. Będzie 4-1, dublet Ferrana, po golu Felix i Yamal

2

Wydawało się, że będziemy mieli dwóch świetnych lewoskrzydłowych w kadrze, a tu klops. Ani Zalewski, ani Kamiński nie grają już regularnie w klubie.

0

@kanver_ Ach, spalony jednak, szkoda

2

Co ten Sane wyprawia... To jest po prostu magia, wielki skarb Bayernu...

0

Insane. Apropo Bayernu.

11

@TheNekro94 Hipotetyczny scenariusz - Bayer Leverkusen wygrywa Bundesligę, Tottenham Premier League. Wyobraź sobie reakcję Kane'a XD

2

@Stinger_ Z tym Bonifacem to też ciekawa akcja. ŚŃ, a drybluje więcej niż Dembele.

0

Trochę przykro się na to patrzy, bo tak naprawdę to wybór mamy tylko w linii obrony.

0

@Herato Pozbycie się Kane'a dało impuls. Podobnie było w Bayernie po odejściu Lewego, ale myślę, że analogicznie po pewnym czasie forma spadnie także u Totków.

0

@Alan_fcbfan 4-0. Dublet Ferrana Torresa, gol Felixa i Yamala.

1

@FcPortoFan1999 Tylko widzimisię selekcjonera :) Oby Probierz nie okazał się takim betonem jak Santosz

1

@FcPortoFan1999 I tak Drągowski dostanie...

1

Zachowuje się, jakby już dawno był na emeryturze.

1

@draxidox Gundo to póki co nawet od Gaviego nie jest lepszy.

0

Guirassy z kolejnym hattrickiem. 13 goli po 7 kolejkach, gość idzie po rekord Lewandowskiego.

0

Dublet Bellinghama.

0

Kiedy w końcu Bellinghamowi znudzi się niesienie realu na plecach?

1

@ini_barca Kolega podał na czystą pozycję, przeszedł sobie kawałek z piłką na 11 metr i wystrzelił prosto w okienko.

1

Gdzie się podziali wszyscy, którzy umniejszali Bellinghamowi?

0

@bartas97 Znowu strzelił? Niech ktoś w końcu zatrzyma tą machinę...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?