7

@VegetaPolska Prawda. Było konieczne.

0

5 debiutantów, ależ szasta kartami polski Guardiola.

1

Ale sobie podania do statystyk nabijają chłopaki

1

@SirBobby Tak wszystkie dziennikarzyki wyklinały Pedę, a on dzisiaj jeden z najlepszych na boisku.

1

Frankowski jako jedyny nie boi się wejść w drybling...

0

Frankowski, no teraz to żeś mi zaimponował chłopie

0

@kanver_ Cofam, czemu Szymański schodzi?

1

Dobre zmiany Probierza, zdaje się.

0

Ferran Torres w 1 połowie Hiszpania - Szkocja (gra na PS):
14/15 podań
4 straty
1 big chances missed

0

Gdzie ten Milik stoi... Najgorszy zawodnik 1 połowy

1

@Barcaa12 przydałby się Świderski...

3

@MarioVeB! Raczej bez dziada Santosza.

0

Peda póki co b.dobry mecz.

0

@maatiixx sprawdz w internecie

15

Wygra Bellingham, tu nie ma dyskusji.

0

@Deviler Zaraz sie okaże że połowa oskarżeń Wardęgi to bzdury...

0

No no, Ferran zagra w Hiszpania - Szkocja

0

Polska U21 | 1 - 2 | Słowacja U21
Kolejna kompromitacja nadchodzi? Słaby prognostyk przed Wyspami Owczymi :)

0

@tristan87 I mróz... Ponoć nawet tam nie rosną naturalnie drzewa

0

@tristan87 Nie dziwne. Trudny teren, przeciwnik też trudny.

1

@matirix20 Wątpię, że miałby podobne liczby. Fati się do Barcelony obecnej nie nadaje, nie nadaje się do gry w jednym momencie z Lewym na boisku i nie nadaje się do koncepcji Xaviego. Jedyne, co ma, to obecnie dobry strzał i tyle z jego zalet. Ni to skrzydłowy, ni to dziewiątka, ni to dziesiątka, takie kijwieco jest z tego Fatiego. Felix podobnie, ale odróżnia ich fakt, że Portugalczyk potrafi grać zespołowo, potrafi tworzyć okazje, a nie tylko je wykorzystywać.

1

@Essos szkoda że nie jest dokończony

12

@PatrykBarca Girona to obecnie jest wyżej w tabeli od nas

1

@Comentateiro zagłosuj na PIS. Tyle ile oni ci dali to nikt tyle nie da, a dadzą jeszcze więcej!

0

Ciężko wyobrazić sobie, co będzie, jak Polska nie wygra z Wyspami Owczymi. A to przecież trudny teren.

0

@Herato ciekawe, czy da radę złapać jakiekolwiek minuty

0

@Cotutajsiedzieje A to tylko liga, w LM też już 5 uzbierał :) Ostatnio był w fatalnej formie.

2

@_Specjalista Masz racje, ale w obecnej sytuacji warto zauważyć że nie mamy innego wyjścia niż stawiać na młodzież. Oprócz Yamala nie ma nikogo na PS, oprócz Fermina nie ma nikogo na ławce w linii pomocy.

0

Dawać go do pierwszego składu.

8

Araujo kot. Oby tylko się nie połamał, bo forma chyba nadal jest.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?