kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
7
@VegetaPolska Prawda. Było konieczne.
0
5 debiutantów, ależ szasta kartami polski Guardiola.
1
Ale sobie podania do statystyk nabijają chłopaki
1
@SirBobby Tak wszystkie dziennikarzyki wyklinały Pedę, a on dzisiaj jeden z najlepszych na boisku.
1
Frankowski jako jedyny nie boi się wejść w drybling...
0
Frankowski, no teraz to żeś mi zaimponował chłopie
0
@kanver_ Cofam, czemu Szymański schodzi?
1
Dobre zmiany Probierza, zdaje się.
0
Ferran Torres w 1 połowie Hiszpania - Szkocja (gra na PS):
14/15 podań
4 straty
1 big chances missed
0
Gdzie ten Milik stoi... Najgorszy zawodnik 1 połowy
1
@Barcaa12 przydałby się Świderski...
3
@MarioVeB! Raczej bez dziada Santosza.
0
Peda póki co b.dobry mecz.
0
@maatiixx sprawdz w internecie
15
Wygra Bellingham, tu nie ma dyskusji.
0
@Deviler Zaraz sie okaże że połowa oskarżeń Wardęgi to bzdury...
0
No no, Ferran zagra w Hiszpania - Szkocja
0
Polska U21 | 1 - 2 | Słowacja U21
Kolejna kompromitacja nadchodzi? Słaby prognostyk przed Wyspami Owczymi :)
0
@tristan87 I mróz... Ponoć nawet tam nie rosną naturalnie drzewa
0
@tristan87 Nie dziwne. Trudny teren, przeciwnik też trudny.
1
@matirix20 Wątpię, że miałby podobne liczby. Fati się do Barcelony obecnej nie nadaje, nie nadaje się do gry w jednym momencie z Lewym na boisku i nie nadaje się do koncepcji Xaviego. Jedyne, co ma, to obecnie dobry strzał i tyle z jego zalet. Ni to skrzydłowy, ni to dziewiątka, ni to dziesiątka, takie kijwieco jest z tego Fatiego. Felix podobnie, ale odróżnia ich fakt, że Portugalczyk potrafi grać zespołowo, potrafi tworzyć okazje, a nie tylko je wykorzystywać.
1
@Essos szkoda że nie jest dokończony
12
@PatrykBarca Girona to obecnie jest wyżej w tabeli od nas
1
@Comentateiro zagłosuj na PIS. Tyle ile oni ci dali to nikt tyle nie da, a dadzą jeszcze więcej!
0
Ciężko wyobrazić sobie, co będzie, jak Polska nie wygra z Wyspami Owczymi. A to przecież trudny teren.
0
@Herato ciekawe, czy da radę złapać jakiekolwiek minuty
0
@Cotutajsiedzieje A to tylko liga, w LM też już 5 uzbierał :) Ostatnio był w fatalnej formie.
2
@_Specjalista Masz racje, ale w obecnej sytuacji warto zauważyć że nie mamy innego wyjścia niż stawiać na młodzież. Oprócz Yamala nie ma nikogo na PS, oprócz Fermina nie ma nikogo na ławce w linii pomocy.
0
Dawać go do pierwszego składu.
8
Araujo kot. Oby tylko się nie połamał, bo forma chyba nadal jest.