kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
0
@JordiAlbion Jeśli faktycznie słyszał tylko pogłoski i nie miał twardych dowodów, to nie mógł za wiele zrobić. Poczekajmy na film Konopskiego, ale teraz jedyne, co można mu zarzucić, to że bał się wesprzeć Suchanek, chociaż ten sam zarzut można pewnie wystosować do większości polskiej sceny influencerskiej (skoro wszyscy ci ludzie słyszeli pogłoski, to czemu nikt nie zareagował, gdy Suchanek brano za wariatkę?).
0
@ikar34 Niektóre teksty tego Stuu to jak żywcem wyjęte z któregoś z odcinków ecpu, ale jak na pedo to jest całkiem kumaty.
3
@on1977 No to od tego jest trener, przecież to on ma wiedzieć ile Pedri może, a ile nie może grać. Jeśli jego wadą jest kondycja, to nie ma co na siłę próbować tego zmienić, zwłaszcza teraz gdy mamy fenomenalną ławkę w pomocy (zakładając, że wszyscy zdrowi)
1
@Rewolucja123 Co z tego, że stanie się lepszy? Może być nawet najlepszy na świecie, ale jeśli nadal będzie się cały czas łamał i będzie dostępny przez 1/3 sezonu, to lipa.
2
My kompletnie nie mamy pomysłu, jak grać w ataku. Dziwnie to brzmi, jak spojrzymy na manity z Betisem i Antwerpią, ale tutaj była naprawdę katastrofa. Od kilku dobrych meczów mamy też spore ciężary w linii pomocy, ciężko obrońcom jest wyprowadzić piłkę.
1
Tymoteusz Puchacz z kontuzją. Probierz ma wielkiego pecha, wszyscy mu wypadają przed tym zgrupowaniem.
1
@Emhyr To jest chyba najbardziej irytujące w grze Barcy... Oni mają jakiś odgórny nakaz, że do kontry truchtem i obowiązkowo maks. 3 zawodników?
2
"Wyróżnienie dla najlepszego gracza do lat 23 trafiło w ręce Javiego Guerry z Valencii. W tej kategorii nominowani byli również Gavi, Ander Barrenetxea, Yan Couto i Sergio Arribas."
To Bellingham nie był nominowany?
1
@kondzix2115 Przecież to ma taką samą szansę na wprowadzenie jak ten ich cały dochód stały. To niemożliwe przez zapisy w Konstytucji.
1
@FcPortoFan1999 Mam wrażenie, że grającym na Igę zawsze wpada więcej asów.
1
@blakkudium oho, faktycznie. Ktoś się walnął w meczykach i nie przepisał
0
Czemu Kiwior bez powołania? Kontuzja, czy odklejka polskiego Guardioli?
0
@BorzyKrzys Zupełnie inna? Wniosek z niej płynący jest uniwersalny i sytuacja nie musi być 1:1, żeby rozważyć ją pod tym kątem. Spójrz na to, jak cały internet rzucił się na Boxdela po zobaczeniu zaledwie dwóch screenów. Stracił robotę, współprace, pewnie większość jego znajomych się od niego odwróciła. Wszystko to po zobaczeniu dwóch screenów, bez kontekstu, bez dat, bez praktycznie niczego. Sama pokrzywdzona miota się od jednej strony do drugiej, raz przylatuje skarżyć się do Konopskiego, raz występuje u Boxdela w materiale gdzie ten próbuje się oczyścić. (Być może ktoś jej wmówił, że została pokrzywdzona? Sytuacja podobna do tego, co było w "Polowaniu", nieprawdaż?) Dla mnie to, co do tej pory zobaczyłem nie wystarcza, by wydać na tego człowieka wyrok, a to zrobił cały internet.
1
Każdemu, kto interesuje się tą całą aferą "Pandora Gate" polecam obejrzeć film pt. "Polowanie" (2012). Czasami naprawdę warto wstrzymać się z osądem, zwłaszcza teraz, gdy oskarżenia lecą na lewo i prawo.
1
Jeśli już do końca w grupie Legii będą wygrywali faworyci, to o ewentualnym awansie polskiego klubu z drugiego miejsca zadecyduje ostatni mecz z AZ Alkmaar grany u siebie.
1
Legia szkoda. A więc łatwo nie będzie.
0
Aston Villa - Zrinjski wciąż 0-0
1
Pff co mu do głowy strzeliło...
0
W Legii fani Krychowiaka widzę
1
Piasecki to jest takie drewno że szkoda gadać
2
@Lionel_Messi10 Gracza sezonu? WTF, on tam zagrał 3 mecze w MLS...
0
Wie ktoś jak się prezentował Szymon Włodarczyk w 1 połowie, bo nie mogłem oglądać?
3
Jak to jest, że Raków wydał na transfery 4.3 mln euro i sprowadził wszystko, tylko nie napadziora z krwi i kości? Przecież o braku na tej pozycji było wiadomo w poprzednim sezonie.
0
@escarabajo Dobrze Maciuś już zmieniam... A nie jednak nie mogę. To nie zmieniam.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Szkoda, że nie zagra z Grenadą, bo tam pewnie solidnie podkręciłby swoje statystyki, ale za to nie będzie już musiał tarzać się w tym szambie, jakim jest polska reprezentacja.
0
Ciężko Torresa gdzieś konkretnie ustawić na boisku, ale jakbym miał wybierać to dziewiątka jest najbliżej miejsca, gdzie gra najlepiej.
1
@korn234 tak, bo Villarreal, Betis i Sociedad to nie była czołówki ligi. A że byli w top 5 to nic, przypadek. Czego nie rozumiesz? Co do Realu, to nie wspomnisz już, że na 3 gole strzelone przez Barcę Realowi (w lidze) Lewy przy jednym miał asystę, a przy drugim asystę drugiego stopnia piętką. Występ w superpucharze przeciw Realowi też nie pasuje do narracji :)
0
@LM10GOAT Z czego za dwóch mamy zastępstwo w postaci Gundogana, który jeszcze niedawno zdobywał tryplet w Manchesterze City i Gaviego, który aspiruje do czołówki. To nie jest tak, że pomoc jest sparaliżowana, źle to było w poprzednim sezonie, gdy musieliśmy wystawiać Roberto, Garcie i Kessiego w pomocy. Już przestańcie gadać o tych kontuzjach, Real gra bez kluczowego zawodnika w praktycznie każdej formacji i potrafi grać efektowną piłkę, a tu jest męczenie buły i to nie jest kwestia kontuzji.
1
@VamosRakieta Ja uważam, że takimi meczami się wygrywa.