2

Jeszcze tylko tego brakowało. No nic, jest zawsze gotowy El Capitano Sergi Roberto na zastępstwo.

2

2 słabe mecze i wszyscy w krzyk...

0

@Peciak Znaczy ta renta wdowia z tego co czytam obowiązywałaby w przypadku obu płci.

0

Renta wdowia... Japierdziele, skąd lewica chce wziąść na to pieniądze?

0

Gra jakiś Polak?

1

@Kgorecki2500 Na pewno wejdzie...

8

"Powodem tak zdecydowanej postawy reprezentacji Hiszpanii ws. Lamine Yamala jest najprawdopodobniej fakt, że jeśli 16-latek rozegra jeszcze jeden mecz dla La Rojy, nie będzie już dostępny dla reprezentacji Maroka."
No, ciekawe. Przyklepanie go do własnej reprezentacji ważniejsze, niż jego zdrowie? Gdzie w tym wszystkim sport?

1

Oszczędzajmy Yamala w nadchodzących meczach, bo jeśli on też wypadnie przed meczem z Realem to tragedia. Kuriozalnie to brzmi, że dzisiaj 16-latek jest naszym jedynym wyborem na PS (no, chyba że będziemy kombinować z Torresem i Felixem)

0

@Damiain ale czemu ty go do Villi porównujesz, przecież Ferran to jest zmiennik Lewego i jak na zmiennika to nie radzi sobie tak źle (z wyjeciem sprokurowanego kontrowersyjnego spalonego)

0

@Damiain ma strzelać w każdym meczu? Czego ty oczekujesz?

0

@Tomo1989 pomyśleć, co by było gdyby Zygmunt 3 Waza nie był egoistą... Jego syn objąłby rządy w Moskwie, jeśli by mu się udało tam przetrwać Polska do dziś mogłaby być potęgą

1

Felix klasa. W końcu mamy lewego skrzydłowego, który ma coś więcej niż dobry strzał, który potrafi wykreować szanse dla drużyny, a nie tylko je wykorzystywać.

0

@Kleps0n Oj, już nie bądź taki nieśmiały... Nie kasuj wiadomości, po prostu przeproś i się rozejdziemy XD

0

Jeszcze Yamal? O kurde, no to zaczyna robić się gorąco. Trzeba by przesunąć Felixa na dziewiątkę, Ferrana na PS i znowu dać Gaviego na tego nieszczęsnego fałszywego skrzydłowego... Robi się coraz mniej wariantów, już teraz musieliśmy wystawić Yamala i Fermina w pierwszym składzie, zaraz pół składu to będzie Barca B.

0

Jak tak dalej będą wypadać to niedługo skończymy grając Barcą B...

4

Faktycznie, b. dobry mecz Gundogana.

2

@Roobo Co do wskaźnika xG, to powiem tylko tyle, że nie warto przywiązywac do niego tak wielkiej uwagi. Lewy np. dostał nadprogramowe 0.7 xG za strzał po spalonym (mecz z Osasuną) z 1 minuty. Inny przykład - gole z Celtą. Pierwszy, gdzie musiał idealnie przelobować ekwilibrystycznym strzałem bramkarza z ostrego kąta - 0.5 xG, drugi, gdzie strzelał z czystej pozycji, wystarczyło dobrze przymierzyć - 0.27 xG.

3

Dobrze, że teraz przerwa na reprezentację. Pooglądam sobie Polaków i zatęsknię za Xaviballem.

0

Ferran w tym meczu -1 goli. Słabe zastępstwo za Lewego, nawet będącego w fatalnej formie.

1

Ferran spalił. Felix był na dobrej pozycji przecież...

1

No, po tym meczu Gundogana krytykować nie będę. W końcu robi swoje, nie gra tak asekuracyjnie.

2

Uff, jaki fart...

0

Ja tam faulu nie widzę.

0

@TR3YWAY Mały wybór tak naprawde. Musiałby kogoś z Barcy B dać.

0

Dembele druga asysta. Rozkręca się.

0

Komentarz usunięty

0

@parpe Marek Papszun. Wolny jest i z Lewandowskim się dogada.

1

@Sewren122 Uspokój się. Minęło 45 minut gry, człowieku.

0

@Kleps0n Bo skrytykowałem wielkiego Xaviego? To ty spierd*laj, jeśli według ciebie nie mam prawa oczekiwać od Barcelony czegoś więcej w tym meczu. Powiedz mi, czy stylowo wyglądamy tak, jak powinna wyglądać drużyna warta 900 mln, grając w meczu z najgorszą drużyną swojej ligi?

0

Yamal!! Pisałem, że dzisiaj strzeli!! To teraz tylko 2x Ferran i raz Felix!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?