kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
0
@Marcelinho99 Od 21/22 to tylko dwa sezony.
0
@Comfortable_ Dobra, gadaj wprost o co ci chodzi bo nie wiem, do czego pijesz.
0
@VegetaPolska No wiesz, technicznie racja, ale o tym nie mówimy...
8
Gundo wciąż mnie szczególnie nie przekonuje. Asystę dostał w prezencie, a reszta meczu bardzo asekuracyjna, sporadyczne próby gry do przodu. Statystyki wykręca świetne, ale ciężko mi się go ogląda. Może taki ma po prostu styl?
1
@Borneo I aby tak dalej, po ostatnim słabym sezonie, gdzie tylko Sevilla podołała coś takiego jest potrzebne La Lidze.
2
@kamiVeB No bo po co staruszek ma się nadwerężać, przecież faulowanie w takich momentach to zakres obowiązków Gaviego.
0
@ZwyklyKibicBarcy04 Zupełnie jak mecze z poprzedniego sezonu z tego feralnego okresu, gdzie mieliśmy szpital w pomocy i musieliśmy grać Kessim i Roberto.
0
Ale ten Konopsky ma na sobie gigantyczną presję w tym momencie... Tak został rozdmuchany jego materiał, m.in. przez Wardęgę, że jeśli to nie będzie ogromna bomba, to nie zazdroszczę młodemu.
0
@Comfortable_ Nie wiem o co ci chodzi człowieku. Z Mallorcą i Sevillą Lewy faktycznie mógł pomarzyć o takiej piłce i tyle.
1
Gówno mecz, ale przynajmniej agent Dembele dalej bez gola.
1
Sędzia z Angli sprawdza spalonego... Wietrzę kłopoty
0
@against_modern_football Oj tam oj tam, to już nie mozna rączką sobie przyjąć pff Co to za czasy...
1
Gdzie wy tam widzicie przyjecie ręką? Przecież to bark
1
Zasłużyli sobie na gola w ten, czy inny sposób.
0
Fermin dobry mecz w pomocy? Bęc, na fałszywe skrzydło.
2
Ale padaka. Boże, miej Barcelonę w opiece, bo oni nam tu już ze dwie bramy powinni zapakować
2
@gumaz 350 tys. XD
1
@Comentateiro Czy lepszy, to bym polemizował. Wiele było takich akcji Porto, że naprawdę trochę mniej szczęścia i mieliby setkę.
0
@Comfortable_ Hę? Przeczytaj to, co napisałeś. Przecież Lewy w meczu z Celtą ustrzelił dublet.
0
@Rust_Cohle Sami sobie umniejszają, przegrywając z Legią, AEKiem, czy Galatasarayem (chociaż to półka wyżej niż dwaj poprzedni). Nie dziw się, że ludzie o tym piszą. Wyobraź sobie, że Barca przegrywa z takim Rakowem. Co byś wtedy pisał?
0
Zejście Lewego nic tu nie zmieni. Prawda, nie gra ostatnio dobrze, ale umówmy się. Czy on miał chociaż jedno dobre podanie w polu karnym, szansę na bramkę w ostatnich 3 grach (liczę też te 30 minut)?
0
Żenada. Brak jakiegokolwiek pomysłu. To się tak przykro ogląda, marnujemy 10 minut klepiąc w obronie, nie potrafimy stworzyć żadnych szans bramkowych...
0
@The Game 10 Nie jest tak źle, przynajmniej nasza pomoc nie istnieje.
1
@MesQueUnClub96 Z Sevillą też grał z urazem? Ja też go zwykle bronię, ale ostatnio to tak banalne rzeczy mu nie wychodzą że to woła o pomste do nieba.
0
Cały Gundogan. Wiecznie do tyłu, do tyłu, do tyłu. Kiedy on w końcu zagra jakąś fajną piłkę z gry do przodu?
0
@AduŚ07 Jeszcze pod koniec poprzedniego sezonu posyłał czasami takie ciasteczka, że miło było patrzeć, ale teraz faktycznie fatalnie.
1
@Sapos93 Niby tak, ale gdybyśmy mieli lepszego stolarza, to to drewno strzelało by na zawołanie.
0
Póki co Porto lepsze szanse niż my, tylko brakuje im ostatniego kroku - strzału.
0
Balde na prawej, ale heca
0
A jednak, trzeba było wyjść z Ferminem w pierwszym składzie...