kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
0
@Rewolucja123 W tym meczu to stabilny poziom pewnego Erica, który poszedł na wypożyczenie
0
My nie możemy wyjść spod bramki, bo obrońcy mają tylko dwa wybory w grze do przodu - drewno Romeu, albo laga i drewno Lewandowski.
0
Felix to wykończenie... Po co, masz Lewandowskiego, zagraj na pustą, po co kombinować?
0
Ej, małe pytanko, czemu my sobie sami kradniemy czas?
0
@SinMistico Ja to w ogóle nie lubię jak gramy w tych strojach.
4
Fajne składzicho dobre dobre
0
@takisobiektos Polak tam gra, Dariusz Stalmach. W tym meczu akurat nie, ale notuje regularne występy w pierwszym składzie U19, może coś z niego będzie?
0
@Medium @mekston co? Ale przecież ja wiem ze oni i tak wyjdą z tych grup XD. Gdzie napisałem coś takiego? Zwracam tylko uwagę na parę wtop
0
@Faro Fajnie, że z genów wychodzi, że jest Polakiem. Może i jest z pochodzenia Polakiem, ale to póki co hiszpański piłkarz. Jeśli on nie przyznaje się do Polski, to nie widzę sensu byśmy mieli robić to w drugą stronę. I masz rację, niech sobie gra gdzie chce. Dariusz Michalczewski wyjechał do Niemczech i robił tam karierę, bo w PRL u nie było perspektyw. Teraz nie ma takich ograniczeń, z Polski wywodzi się jeden z najlepszych piłkarzy, Żuk wcale nie musiał grać w Hiszpanskiej reprze. Wybrał on i jego rodzice i ja się z tym nie będę kłócić. Oczywiście wciąż może zmienić swój wybór, ale na razie się na to nie zapowiada.
0
Fatalna forma angielskich klubów w europejskich pucharach:
Manchester United 2 - 3 Galatasaray
Manchester United 3 - 4 Bayern
Arsenal 1 - 2 Lens
Newcastle 0 - 0 Milan
Brighton 2 - 3 AEK Ateny
Aston Villa 2 - 3 Legia Warszawa
2
@Faro A gra w jakiej reprezentacji? Polskiej, czy hiszpańskiej? Nie rób z niego na siłę Polaka, jeśli nawet on się nim nie czuje.
0
Strasznie niewdzięczna rola Osimhena, ale swoją robotę na boisku wykonuje.
0
@tristan87 Coo jest, tak szybko go wyrzucili? Coś więcej jest na rzeczy, to co widzieliśmy to pewnie dopiero wierzchołek góry lodowej...
0
Dziwnie się to Napoli ogląda. Niby inny trener, ale nadal każda akcja ofensywna przebiega przez lewe skrzydło. Jak trwoga to do Kvary.
1
@stickie Nawet tak nie mów XD
1
@Comentateiro On kiedyś nie trafił karnego z gry dla Napoli? Bo ostatnio to wszystkie ładuje jak lecą.
0
@Roobo Ach ten Tuchel, to niesamowite jak on całkowicie odmienił drużynę
1
@Piotr,1985 Trochę to też wyglądało, jakby Osimhen mu rękę sam popchnął ramieniem, ale mam to gdzieś, Polak z golem z Realem!
0
@MarianoItalianoVero On wygląda, jakby nie zamierzał się zatrzymywać.. On jest pomocnikiem, a robi tu za wszystko, za dziewiątkę, za środkowego, ofensywnego, on rozpoczyna, przepycha, on kończy akcje. Do tego fenomenalny drybling, wizja, pozycjonowanie.
0
@pt9 On jest wart z 200 mln. To jest niewiarygodne, że Borussia puściła go za setkę. Kończył mu się kontrakt, czy co?
0
@Barca1922 Chyba oglądamy inny Real. Przecież to, co gra Bellingham od początku sezonu to jest kosmos. On jest bez wątpienia najlepszym piłkarzem w LaLiga, co tu dużo mówić. Wiem, że tu wszyscy mamy sympatię do Pedriego, widziałem różne porównania, ale Bellingham to jest z pół poziomu wyżej conajmniej.
14
100 mln za Bellinghama to była solidna zniżka.
0
Mam wrażenie, że Zieliński jest w Napoli ustawiany za wysoko. On większość czasu stoi wyżej od Kvary.
0
Laga na Osimhena
2
Halo, gdzie żart?
2
@GeneralXavi Lewandowski to też dobry przykład, prime osiągnął w momencie, gdy miał 32-33 lata. Myśle, że najlepsze lata są również przed takim Kanem, dopiero teraz wejdzie na szczyt. Jeśli uniknie kontuzji być może nawet pobije rekord Lewego, kto wie.
0
Ach ten Fati :O Z Chelsea dosłownie ukradł piłkę koledze i zmarnował setkę. Zupełnie jak u nas.
1
@Vekk Piątek to się teraz pewnie nawet na ekstraklapę nie nadaje.
2
@FcPortoFan1999 Oby XD
1
Przyśniło mi się, że Lewandowski ładuje bramę w meczu z Liverpoolem. Liverpool gra w Lidze Europy ☠️