0

@Emhyr Niech się kuruje ile trzeba, a potem wraca na jak najdłużej

0

@FcPortoFan1999 Czemu niefajnie? Ja tam szykuję się na wyborny kabaret z udziałem reprezentacji Polski na Wyspach Owczych.

3

Dobra decyzja Marciniak, wcześniej faul na Kunie, zresztą sam karny też bardzo miękki, ja tam faulu nie widziałem

0

Marciniak drukarz

0

2:0 to najbardziej niebezpieczny wynik, pora na kolejną remontadę Legii

0

@DzizuSS On cały czas uważa to za dobry pomysł.

1

@norbi77 W wielkim skrócie jesteś rozjuszony, zdenerwowany, wściekły, nabuzowany, nastroszony, rozszalały.

3

@norbi77 Już popłakalim, czy jeszcze coś?

0

Przypominam, że skończony Lewandowski przyszedł do La Ligi, do kulejącej Barcelony i zrobił 12 goli i 4 asysty w 11 meczach. Nie bądźcie tak pośpieszni w wychwalaniu Kane'a, bo być może Bundesliga wyuczy się go tak jak La Liga Lewego.

1

@fart Najpierw musiałby wygrać króla strzelców z Guirassym :D

1

@budel17 Prezent dla Kane'a i Bayernu

0

Kane zaraz strzela z karnego

0

@Aragorn33 VAR to chociaż sprawdzał?

0

@Emhyr Kupili Kane'a za grube 100 baniek, coś w tym roku muszą wygrać albo głowy polecą.

0

Zielu wygląda, jakby bardzo mu się nie chciało dzisiaj grać....

0

@esem91 Myśle, że to nie jest jakaś szczególna niechęć. Lewy po prostu zagrał drewno jak w pozostałej części meczu. Zwykle go bronię, ale tu się nie da, wszystko robił źle.

0

Co za rzeźnia...

0

@Luciferrrro No niby tak, ale w ostatnich meczach często to robi. Podania same w sobie bardzo dobre, wyprzedzające, napędzające akcję, tylko odbiorcy brak.

0

@Roobo Przecież Sevilla też miała już 2 setki :O Miałaby 2 kolejne, gdyby ich napastnik potrafił przyjąć piłkę.

0

@Don Lucas Tak się złożyło, że wszyscy robili wszystko źle. Może to ten piątek? Na plus to, że i tak powinniśmy to wygrywać.

0

Zastanawiam się, skąd wynikają te wszystkie podania Lewego donikąd. Gość oślepł, czy co?

1

@pacior95 No a za co więcej? Sami zmarnowaliśmy z 20 minut czasu gry, bezużytecznie klepiąc piłkę

1

@Kondziubarca Bo nie dostał żadnego podania w polu karnym?

1

Kiedy zaczniemy grać?

0

Póki co żałosny poziom.

0

Lewangoalski sobie dziś postrzela

7

Przyjemnie się ogląda grę młodego. W mojej hierarchii jest wyżej niż Gundogan, który za specjalnie niczym mi się nie wyróżnił.

1

@PatriBarca Innych pomocników też mamy w gazie - Zielu, Szymański, ale Marchwiński równie dobrze może wyjść w ataku. Zresztą, na Wyspy Owcze to dla mnie powinien wyjść w pierwszym składzie, nieważne gdzie, patrząc po tym jak bezjajeczne występy dawali nasi w poprzednich meczach.

1

@Sulimo Ten Marchwiński to Probierzowi z nieba spadł, jak on nie da mu zagrać to będzie gorszym betonem od Santosa

0

@Culers 1800 minut to mało, kiedy przez większość czasu grał piach i nic nie wnosił do gry drużyny?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?