kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
0
@Rewolucja123 No nie był. Właśnie o to chodzi? Myślisz, że gdyby grał 2 metry w lewo, tam gdzie Lewy to by już nagle był zaangażowany?
0
@ViscaelBarca2007 Właśnie nie jest. Większość czasu w tym meczu spędza bliżej środka.
5
@norbi77 Ferran najgroźniejszy na lewym skrzydle? A to skąd żeś wytrzasnął?
0
Jak oglądam real i widzę, że przegrywają, to pod polem karnym przeciwnika cały czas jest młóćka, cały czas jest zagrożenie. Wbrew powszechnej opinii to nie jest przypadek, że zawsze coś im wpadnie. U nas tego zagrożenia nie czuć wcale.
0
@LukaszFan Za dobrze murują
0
Jak nie zaczną biegać to przegramy
0
Niekontrowersyjna opinia: Legia gra ciekawszą piłkę od nas.
0
@Technik Pytanie, czemu dał odpocząć Raphinhi?
2
Ferran to podobno skrzydłowy, a waha się przed wybiegnięciem na wolne pole do przodu...
0
zbyt często te nasze wrzutki są katastrofalne... Oni to wogóle ćwiczą?
0
@krol211 tutaj często gra tak blisko dziewiątki, że naprawdę imo to bez znaczenia
0
@QuaReL No tak, mógł przeszybować do tej piłki 2 metry w górę...
0
Felix druga seta zmarnowana :O
1
gwiazdeczki niezmotywowane, ciezko sie patrzy jak to to drepta
1
wracamy do klasyki
0
@jacob345 gdzie ty tam pretensje widziałeś lol
0
Barca dzisiaj na siedząco :/
1
W ostatnich 5 meczach pomiędzy Bayernem Monachium, a Bochum aż trzykrotnie (!) padł wynik 7:0 dla Bayernu.
0
@Serducho IMO tu bardziej chodzi o to, na jakiej pozycji gra. Myślę, że na 9tce, czy ewentualnie za plecami Lewego daje drużynie znacznie więcej, a na PS jest słaby.
0
Ale mają tam strzelnicę w tym Bayernie... Ciekawe, na ilu skończą
0
Dziwne, że w Wolfsburgu tak nagle przestano całkowicie stawiać na Kamińskiego, pod koniec sezonu wszedł na wyższe obroty i wydawało się, że będzie już pewnikiem, a tu klops
1
@4drian0 Może być, Lewy ma swoje lata i przyda się mała rotacja, a Ferrana będzie dobrze zobaczyć na 9, bo na innych pozycjach w ostatnich meczach nie błyszczał
0
@mekston Musi nieco podreperować średnią, jeśli chce pobić rekord Lewego :O
0
Skład AS'a jest fajny, tylko zamiast Gaviego Ferran
0
@Bajson Nie muszą. Mamy Gaviego, Fermina, od biedy Roberto czy Ferrana, a może nawet Lewego ( ͡° ͜ʖ ͡°).
0
Zrjinski wygrał z Alkmarem, strzelając 4 bramki. Tam to dopiero będzie strzelnica, jak przyjadą legioniści...
3
Niesamowite. Niesamowite. Niesamowite. Przez pierwsze 60 minut to Legia wyglądała, jak zespół 16 razy droższy od przeciwnika. Cenne zwycięstwo.
0
Legia bez strachu, bez kompleksów! Chciałoby się, żeby polska reprezentacja tak grała...
0
@bari_94 Toć piękną asystę wkręcił dzisiaj
0
@TheNekro94 Ja właśnie się dowiedziałem, imo zeszłoroczna LKE to przy tym pikuś