0

@Rewolucja123 No nie był. Właśnie o to chodzi? Myślisz, że gdyby grał 2 metry w lewo, tam gdzie Lewy to by już nagle był zaangażowany?

0

@ViscaelBarca2007 Właśnie nie jest. Większość czasu w tym meczu spędza bliżej środka.

5

@norbi77 Ferran najgroźniejszy na lewym skrzydle? A to skąd żeś wytrzasnął?

0

Jak oglądam real i widzę, że przegrywają, to pod polem karnym przeciwnika cały czas jest młóćka, cały czas jest zagrożenie. Wbrew powszechnej opinii to nie jest przypadek, że zawsze coś im wpadnie. U nas tego zagrożenia nie czuć wcale.

0

@LukaszFan Za dobrze murują

0

Jak nie zaczną biegać to przegramy

0

Niekontrowersyjna opinia: Legia gra ciekawszą piłkę od nas.

0

@Technik Pytanie, czemu dał odpocząć Raphinhi?

2

Ferran to podobno skrzydłowy, a waha się przed wybiegnięciem na wolne pole do przodu...

0

zbyt często te nasze wrzutki są katastrofalne... Oni to wogóle ćwiczą?

0

@krol211 tutaj często gra tak blisko dziewiątki, że naprawdę imo to bez znaczenia

0

@QuaReL No tak, mógł przeszybować do tej piłki 2 metry w górę...

0

Felix druga seta zmarnowana :O

1

gwiazdeczki niezmotywowane, ciezko sie patrzy jak to to drepta

1

wracamy do klasyki

0

@jacob345 gdzie ty tam pretensje widziałeś lol

0

Barca dzisiaj na siedząco :/

1

W ostatnich 5 meczach pomiędzy Bayernem Monachium, a Bochum aż trzykrotnie (!) padł wynik 7:0 dla Bayernu.

0

@Serducho IMO tu bardziej chodzi o to, na jakiej pozycji gra. Myślę, że na 9tce, czy ewentualnie za plecami Lewego daje drużynie znacznie więcej, a na PS jest słaby.

0

Ale mają tam strzelnicę w tym Bayernie... Ciekawe, na ilu skończą

0

Dziwne, że w Wolfsburgu tak nagle przestano całkowicie stawiać na Kamińskiego, pod koniec sezonu wszedł na wyższe obroty i wydawało się, że będzie już pewnikiem, a tu klops

1

@4drian0 Może być, Lewy ma swoje lata i przyda się mała rotacja, a Ferrana będzie dobrze zobaczyć na 9, bo na innych pozycjach w ostatnich meczach nie błyszczał

0

@mekston Musi nieco podreperować średnią, jeśli chce pobić rekord Lewego :O

0

Skład AS'a jest fajny, tylko zamiast Gaviego Ferran

0

@Bajson Nie muszą. Mamy Gaviego, Fermina, od biedy Roberto czy Ferrana, a może nawet Lewego ( ͡° ͜ʖ ͡°).

0

Zrjinski wygrał z Alkmarem, strzelając 4 bramki. Tam to dopiero będzie strzelnica, jak przyjadą legioniści...

3

Niesamowite. Niesamowite. Niesamowite. Przez pierwsze 60 minut to Legia wyglądała, jak zespół 16 razy droższy od przeciwnika. Cenne zwycięstwo.

0

Legia bez strachu, bez kompleksów! Chciałoby się, żeby polska reprezentacja tak grała...

0

@bari_94 Toć piękną asystę wkręcił dzisiaj

0

@TheNekro94 Ja właśnie się dowiedziałem, imo zeszłoroczna LKE to przy tym pikuś

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?