kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
1
Ciężko wybrać jednego MVP, wszyscy dali wspaniały popis. Felix, Cancelo, Lewy, Ter Stegen, Ferran, Raphinha, też bardzo dobre zawody Gaviego i Oriola. Trochę zniknął De Jong, ale też miał solidny meczyk. Xavi będzie miał teraz niezły dylemat, jak tu ułożyć skład na następne mecze
1
W końcu mecz na miarę Lewandowskiego, technicznie bez żadnych irytujących błędów, typu odskakująca piłka itp... Gol, dwie asysty i asysta drugiego stopnia, bo to on jak dobrze pamiętam wywalczył wolnego dla Ferrana. Cieszy powrót do formy Polaka.
0
Ferran XD. Chciał strzelić inaczej, a wyszedł mu perfekcyjny strzał... Dobrze wiedzieć, jak to czasami wygląda "zza kulis". Beka, ale wiadomo, że szczęściu też trzeba pomóc.
0
Ale Lewy co dzisiaj dwie asysty zgarnął to jego XDDDDDD
0
Co za mecz... Pięknie grają dzisiaj chłopacy
0
Ależ by to chodziło, gdyby jeszcze wstawić Yamala na PS...
0
@VamosVamos Tak wiem, ale takie były pogłoski gdy negocjowano wypożyczenie, podobno Barca z tego zrezygnowała
0
@Emhyr Jest taki jeden gość, który grywa na lewej obronie... Wiesz który :D
0
@VamosVamos Ciekawe ile prawdy było w tej klauzuli 25 mln za Cancelo, przecież to byłby świetny deal...
1
Gavi w środku w końcu może normalnie grać i pokazywać swoje zalety.
2
LEWANDOWSKI!! Pięknie. Gadacie o tych łapach, że nimi macha, ale on przez ostatnie 20 sekund ustawiał obok siebie Felixa i Gaviego, a teraz prosze, mamy wynik!
0
@K4tsuuu W sensie? To moja opinia, a nie prognoza wyborów Xaviego.
1
@rk Obrońcą też nie, ale jakoś sobie radził w dwóch pierwszych meczach. Ja np. nie wyobrażam sobie, że będziemy cały sezon grać Oriolem i nie wypróbujemy innych opcji.
0
@Antajbandaj XD
0
To będzie miecz, z którego wiele się dowiemy.
5
@Herato Bayern też świetnie radził sobie przez kilka miesięcy po odejściu Lewego, ale później prawie przegrał mistrzostwo. Zobaczymy, czy Tottenham przetrwa próbę czasu.
1
Nie pamiętam, kiedy ostatnio widziałem tak fatalny występ, jak dzisiaj Haalanda. 5 zmarnowanych setek, ale bramkę ma.
0
@kanver_ Poprawka, pięc setek.
1
Haaland marnuje 4 setki, a City i tak wygrywa. To dla tych, którzy twierdzą, że całe zło w Barcelonie wywodzi się od Lewego.
1
Haaland po 60 minutach w City - West Ham
Big chances wasted - 4
Expected Goals - 1.82
Goals - 0
0
@Roobo Lewy w prime to było coś więcej.
1
Szybko poszło. Doku w końcu sam zakończył akcję i mamy bramkę dla City.
0
@Firestone Haaland to taki Lewy do potęgi. Jeszcze bardziej przyspawany do 9.
3
@Encore Przed chwilą dostał drugie takie ciasteczko, jeszcze łatwiejsze i znów nie strzelił XD
0
Haaland XD Jak on tego nie trafił lol
3
Vlahović zaczyna w końcu robić liczby. Ciekawe, jak się będzie dalej rozwijać
4
Niech się przyzwyczaja do krytyki. W PSG presja jest jeszcze większa - tam nie dość, że koniecznie trzeba wygrać ligę, to jeszcze po latach niepowodzeń parcie na zwycięstwo w LM jest ogromne.
0
Lewy
Felix - Ferran - Yamal / Raphinha
Gundo - De Jong
Balde - Christensen - Kounde - Cancelo
Ter Stegen
Ja bym chętnie wypróbował linię pomocy bez Oriola, z duetem Gundo - De Jong.
0
@FcPortoFan1999 Myślałeś, że w 2 dni wybiorą nowego?
0
@ikar34 U Papszuna pewnie głównym problemem jest język, bo jeśli Czesiu i Skorża dali radę coś sobie znaleźć, to on raczej też by dał radę.