1

Ciężko wybrać jednego MVP, wszyscy dali wspaniały popis. Felix, Cancelo, Lewy, Ter Stegen, Ferran, Raphinha, też bardzo dobre zawody Gaviego i Oriola. Trochę zniknął De Jong, ale też miał solidny meczyk. Xavi będzie miał teraz niezły dylemat, jak tu ułożyć skład na następne mecze

1

W końcu mecz na miarę Lewandowskiego, technicznie bez żadnych irytujących błędów, typu odskakująca piłka itp... Gol, dwie asysty i asysta drugiego stopnia, bo to on jak dobrze pamiętam wywalczył wolnego dla Ferrana. Cieszy powrót do formy Polaka.

0

Ferran XD. Chciał strzelić inaczej, a wyszedł mu perfekcyjny strzał... Dobrze wiedzieć, jak to czasami wygląda "zza kulis". Beka, ale wiadomo, że szczęściu też trzeba pomóc.

0

Ale Lewy co dzisiaj dwie asysty zgarnął to jego XDDDDDD

0

Co za mecz... Pięknie grają dzisiaj chłopacy

0

Ależ by to chodziło, gdyby jeszcze wstawić Yamala na PS...

0

@VamosVamos Tak wiem, ale takie były pogłoski gdy negocjowano wypożyczenie, podobno Barca z tego zrezygnowała

0

@Emhyr Jest taki jeden gość, który grywa na lewej obronie... Wiesz który :D

0

@VamosVamos Ciekawe ile prawdy było w tej klauzuli 25 mln za Cancelo, przecież to byłby świetny deal...

1

Gavi w środku w końcu może normalnie grać i pokazywać swoje zalety.

2

LEWANDOWSKI!! Pięknie. Gadacie o tych łapach, że nimi macha, ale on przez ostatnie 20 sekund ustawiał obok siebie Felixa i Gaviego, a teraz prosze, mamy wynik!

0

@K4tsuuu W sensie? To moja opinia, a nie prognoza wyborów Xaviego.

1

@rk Obrońcą też nie, ale jakoś sobie radził w dwóch pierwszych meczach. Ja np. nie wyobrażam sobie, że będziemy cały sezon grać Oriolem i nie wypróbujemy innych opcji.

0

0

To będzie miecz, z którego wiele się dowiemy.

5

@Herato Bayern też świetnie radził sobie przez kilka miesięcy po odejściu Lewego, ale później prawie przegrał mistrzostwo. Zobaczymy, czy Tottenham przetrwa próbę czasu.

1

Nie pamiętam, kiedy ostatnio widziałem tak fatalny występ, jak dzisiaj Haalanda. 5 zmarnowanych setek, ale bramkę ma.

0

@kanver_ Poprawka, pięc setek.

1

Haaland marnuje 4 setki, a City i tak wygrywa. To dla tych, którzy twierdzą, że całe zło w Barcelonie wywodzi się od Lewego.

1

Haaland po 60 minutach w City - West Ham
Big chances wasted - 4
Expected Goals - 1.82
Goals - 0

0

@Roobo Lewy w prime to było coś więcej.

1

Szybko poszło. Doku w końcu sam zakończył akcję i mamy bramkę dla City.

0

@Firestone Haaland to taki Lewy do potęgi. Jeszcze bardziej przyspawany do 9.

3

@Encore Przed chwilą dostał drugie takie ciasteczko, jeszcze łatwiejsze i znów nie strzelił XD

0

Haaland XD Jak on tego nie trafił lol

3

Vlahović zaczyna w końcu robić liczby. Ciekawe, jak się będzie dalej rozwijać

4

Niech się przyzwyczaja do krytyki. W PSG presja jest jeszcze większa - tam nie dość, że koniecznie trzeba wygrać ligę, to jeszcze po latach niepowodzeń parcie na zwycięstwo w LM jest ogromne.

0

Lewy
Felix - Ferran - Yamal / Raphinha
Gundo - De Jong
Balde - Christensen - Kounde - Cancelo
Ter Stegen

Ja bym chętnie wypróbował linię pomocy bez Oriola, z duetem Gundo - De Jong.

0

@FcPortoFan1999 Myślałeś, że w 2 dni wybiorą nowego?

0

@ikar34 U Papszuna pewnie głównym problemem jest język, bo jeśli Czesiu i Skorża dali radę coś sobie znaleźć, to on raczej też by dał radę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?