0

@Seczen Wydawało mi się, że był, nawet kilka razy pokazywano powtórkę i obraz spalonego... Nie pamiętam tego aż tak dobrze, by wiedzieć, czy był gwizdek, czy nie, ale w takim razie błąd sędziego.

0

@AFA90 Girona w formie, wyjazd... Obstawiałbym 60/40 na Gironę.

0

@AlexDark00 No tak, jak nie Lewandowski podcinał, to już nagle trzeba umieć podcinać.

5

@AlexDark00 W takim razie nie ma też co się zachwycać zagraniem Felixa, prawda? Bo to też była zwykła podcinka XD. Ale nie, według ciebie to już był "Duży kunszt" XD

0

@Benz Żadna oczywiście. No chyba że potarłby nosek, to dyskwalifikacja dożywotnia.

0

No i sie zesrało. Jak zawsze przy 2:0

2

Zawsze te 2:0... To naprawde musi być jakaś klątwa, scheise

7

Z Fatim na początku poprzedniego sezonu było podobnie. Wstrzymajmy się z zachwytami.

1

Chłopaki strzelajcie jeszcze bo 2:0 to najbardziej niebezpieczny wynik

1

To ja włączyłem strumyka :) Nie dziękujcie!

2

Sheffield 0 - 8 Newcastle
A to Bundesligę nazywają ligą farmerów...

2

@Crashynski Chcesz innej dziewiatki? No to dawaj. Popisz się, wskaż jakąś, która jest w zasięgu Barcelony i z miejsca strzeli ci 20 bramek w lidze. Masz 20 mln budżetu, powiedzmy że tyle zostanie ze sprzedaży Lewego po regulacjach z Laligi.

0

@Seczen Podają strzały po spalonych. To błąd systemu, ale coś takiego się zdarza.
Jak już wspomniałem, w meczu z Osasuną został uwzględniony strzał Lewego z 1 minuty po spalonym i dopisane 0.72 xG. Możesz sam zobaczyć tutaj:
https://fbref.com/en/matches/de343043/Osasuna-Barcelona-September-3-2023-La-Liga

0

@Seczen Wiesz, z tymi xG to też jest dosyć różnie. Najlepiej o tym świadczy fakt, że ten pierwszy strzał (ten, gdzie Lewy musiał idealnie przelobować bramkarza) miał xG 0.50, a ten drugi, gdzie miał znacznie więcej miejsca i czasu na strzał już xG 0.20. Poza tym często spotykam się z sytuacją, gdzie xG jest zaliczane nawet wtedy, gdy przed strzałem jest spalony. Tak było np. w meczu z Osasuną, gdzie Lewy dostał 0.70 xG za strzał, po którym odgwizdano spalonego.

0

@Kazragore Ale nie miał żadnych podstawowych technicznych problemów. Zagrał słabo, kilka razy próbował zagrać progresywnie z pamięci w konsekwencji grał do nikogo i tracił piłkę, poza tym w ogóle mało się pokazywał, był lekko ociężały. Co do tego, że nie miał strzałów to nie tylko jego wina - nie dostał żadnego podania w pobliżu pola karnego, po którym mógłby strzelić, albo nawet próbować tych dryblingów. Przed dwoma golami niewidoczny, ale w końcu dostał dwie dobre piłki i zrobił dwa gole.

4

@Kazragore Nie no, piłka to mu odskakiwała pół roku temu, teraz nie ma już z tym jakichś nadprogramowych problemów, nawet takiemu Gundoganowi piłka raz czy dwa na mecz odskoczy.

2

@Yoohoo Dokładnie, Raphinha to taki cichy bohater ostatnich meczów. Xavi przestał na niego stawiać, bo błyszczęli Yamal i Torres, ale teraz nadeszła pora na Brazylijczyka

0

@Faro Kto go bronił po dwóch dobrych meczach ten go bronił. Ja tam nie widziałem nic wyjątkowego oprócz strzałów, a tworzyć jak nie tworzył to nie tworzył. Co dostał to wykorzystał i tyle. Żeby to bardziej zobrazować, w zeszłym sezonie Pablo Torre miał taki sam wynik w kategorii "Big Chances Created", co Fati.

0

@Faro Tak, pod koniec sezonu strzelił parę bramek, ale tu od skrzydłowego oczekuje się, żeby tworzył też szanse do strzelania dla kolegów, a tu ani dryblingu, ani ostatniego podania, ani nic. Ostatnie jego dobre podanie to było gdzieś na początku poprzedniego sezonu, gdzie piętką odegrał bodajże do Dembele i później nic. Strzały ma świetne i tego nie kwestionuje, ale poza tym nie dawał kompletnie nic drużynie. Często dublował pozycję z Lewandowskim, wiele samolubnych zagrań, po prostu tu nie pasował.

0

@esem91 Raz sie wygrywa, raz sie przegrywa. Z Betisem np. wygrał każdy z 5 pojedynków. Aż tak źle to wygląda, bo nie mam dostępu do powtórki?

14

Warto spojrzeć na dobre statsy Raphinhi, który nie ma w tym sezonie zbyt wielu minut i Gaviego. Dla mnie w następnym meczu obaj powinni znaleźć się w pierwszym składzie.

1

"Rozmawialiśmy z zawodnikami o tym, jak się czują, czy są zmęczeni... Patrzymy też pod względem obciążenia, minut... Ale Robert powiedział, że fizycznie czuje się bardzo dobrze."
Ostatnio też tak mówił, a potem wychodził przez parę tygodni przeciążony i z jakąś kontuzją pleców.

0

@Kgorecki2500 Wolności całej Europy to Polacy bronili w 1920 przed czerwoną zarazą. Ukraińcy bronią co najwyżej swojej niepodległości, w co też wątpię, że Putin chciałby aneksować całe ich państwo.

0

@Kibic1998 podobnie jak z Kownackim. Jeden ciężki nokaut i koniec z żelazną szczęką. Tak to już jest, jeśli w swoim stylu walki nie uwzględniasz obrony to i 6 razy twardsze kości od normalnego człowieka ci nie pomogą.

0

@Pawlak1992 Zhang w tym momencie najbardziej ze wszystkich w TOP 10 zasługuje na titleshota.

0

@Eto'o9 R10 Dobrze, że to w pomocy te kontuzje, bo tu mamy sporo miejsca do manewrowania. Wypadło nam dwóch, mamy jeszcze Gundogana, Gaviego, Fermina. Nie jest źle. Gorzej jakbyśmy stracili takiego Balde, albo Lewego

29

@Danny Gaucho To, co niektórzy nazywają słabą formą, dla większości jest nieosiągalne. Robert ma już 35 lat, w topowej piłce pogra ten sezon, może następny. To już jego schyłek, zbliża się koniec pewnej ery. Smutne, jak wielu próbuje mu tutaj umniejszać.

0

@Filipppe odpukać

0

@Volk Są gorsze rzeczy... Np, Haller, który nie trafił karnego, który zadecydował o frajerstwie poprzedniego sezonu i pozwolił Bayernowi mieć mistrza.

0

@Pedri16Future Wyrównał rekord Lewego, 10 bramek w 5 kolejkach Bundesligi. On i Kane czają już się na jego 41 goli :O

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?