0

Jedno trzeba po tym meczu powiedzieć - Felix idealnie wpasował się do tej drużyny, ale musi grać na skrzydle.

2

Najlepsze: Nasza gra znowu wyglądała bardzo przyzwoicie, wynik nie oddaje w żadnym stopniu naszej przewagi. Stłamsiliśmy Athletic.
Najgorsze: Fatalna skuteczność, a tak właściwie zupełny jej brak.

0

@KrwawiaceoczyVEB Poprzedni mecz też dobry.

1

@RivaldoVitorBorba Yamal to już przeszłość. Ciekawe, czy ktoś się na niego nabierze, może Arabowie?

10

MVP "na zachętę". Niech się cieszy chwilą.

0

Felix najlepszy mecz w barwach Barcelony? Moim zdaniem tak.

0

@Franek17 No i elegancko.

2

GOAT. Zespawnił nam się kolejny, niewiarygodne XDDDD

1

Prawda jest taka, że nawet mimo braku większości kluczowych zawodników udało nam się całkowicie stłamsić Athletic do tej pory i powinniśmy to wysoko prowadzić. Gra nie wyglądała tak miło dla oka od paru dobrych meczy.

0

@Fantastyczny Chłopiec Trzeba wyciągnąć innego młodego

0

@Ogorinho1974 O kurde, zapomniałem że on gra

0

@Coutinho007 Gra jest dobra. Skuteczność fatalna.

0

@don'T.R.I.P.e ahaa, no chyba że tak

0

@don'T.R.I.P.e A to nie nasz realizator przypadkiem? Przecież to nasz stadion

0

My już powinniśmy mieć ze 3 bramki conajmniej. Gra wygląda dobrze, ale nikt nie potrafi strzelić.

0

@Nazio_87 Brakuje kogoś, kto by dał impuls. Yamal ratuj!

0

Araujo kontuzja.

0

Fermin za dużo marnujesz ogarnij sie

1

Ajjjj tak blisko, tak blisko

2


Gość ma twardą banię

0

@jacob345 Były okazje, mieliśmy sporo okazji. Ferran też jedną wielką szansę stworzył, tylko na razie wszystko psujemy.

0

@fc20barca Na podstawie oglądania każdego meczu Barcy od poprzedniego sezonu stwierdzam, że forma jest stabilna.

0

@4Fabregas4 Zawsze myślałem, że ty tak w miarę poważnie krytykujesz Lewego. Ale tutaj to już tak absurdalna opinia jak niektóre tezy alexa.

0

@La Pulgaa Oj tam Betis :) Pamiętam też mistrzostwo w poprzednim sezonie, więc mimo wszystko Xavi przynajmniej do końca sezonu

1

@La Pulgaa Z Frankiem też było gówno, pamiętasz Getafe? Jest jeden wspólny czynnik wszystkich naszych słabych meczów - Xavi.

0

Mecz za meczem gówno, a wielu tu takich których jeszcze to dziwi.

1

@Rewolucja123 Jakoś tak to jest, że żadna nasza dziewiątka według specjalistów się tu nie odnajduje.

0

Mam lekkie De ja vu XD

0

@ParlesCuyol5 zapakowałby w sam róg jak w meczu z Celtą po podobnym podaniu, od Cancelo :)

0

Lewy by strzelił ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?