kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
0
@Firestone Prędzej czy później pobije. There is nothing we can do. Szkoda, że Lewy miał tą kontuzję, wbiłby koło 50 bramek i nie byłoby problemu.
0
Kane pobije rekord Lewego.
0
@Rewolucja123 Nie powiedziałbym, że jest tak kolorowo. Na początku Ferran był niekryty, miał czysty strzał, a Fermin olał go i sam strzelał z wiele trudniejszej pozycji w słupek. Jeszcze gorzej ze współpracą z Felixem. Portugalczyk się uwziął, żeby mu nie podawać.
1
@Comentateiro Zwykle to ta druga jest lepsza, więc mam pozytywne nastawienie :)
1
Kane gol z połowy boiska? Dobrze widzę?
1
Zółta, kolejny argument za szybką zmianą Rekina.
0
Felix chyba coś nie lubi się z Ferranem, już trzecia taka sytuacja, że może mu podać i stworzyć groźną sytuację i tego nie robi.
0
Nudy. Ale ważne że wygrywamy.
0
@LukaszFan Z drugiej strony oni też nic nie kreują.
0
@Szmulek Bardzo podobny faul
0
Ferran drewienko.
1
@Toretto Nie no jak 3 lub 4, jak Barca to ma w całości 3 faule do tej pory XDD
0
Nie no Fermin litości! Przecież obok stoi niekryty Ferran!
1
@BulaKG To wygląda trochę tak, jakby Cancelo wskakiwał na PO, gdy Balde wychodzi wyżej, a w przeciwnym wypadku skrzydłowy
2
Oho Vinicius już z mordą do sędziego
0
Kiwior w wyjściowej jedenastce Arsenalu. Oby dobrze wykorzystał szansę!
0
Darmstadt z czerwoną. Szanse się wyrównały
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Comfortable_ Mamy też potężną markę w świecie esportu - Jankos ma bodajże najwięcej rozegranych meczów w LEC'u, dziwne, że Zeus go nie wspomniał
8
"Jesteś poliglotą... znasz jakieś polskie słowa?
İlkay Gündoğan: Tak, ale nie powinienem ich mówić w telewizji."
XD. No tak, ciekawe jakie polskie słowa mógłby znać...
0
@FcPortoFan1999 Kto wie, czy Bułka nie zasługuje w tym momencie na numer jeden w kadrze.
3
@P33ck Oby tak dalej. Scenariusz marzenie - Tottenham wygrywa PL, Bayer Leverkusen wygrywa Bundesligę. Bez urazy do Kane'a.
0
@FcPortoFan1999 szkoda ze taka marka marnuje się w 1 lidze, zycze im najszybszego powrotu, ale mają ciężary
0
Wisła bardzo nie chce wrócić do tej Ekstraklasy.
1
Patrzcie, jak nagle wszyscy ozdrowieli, no cud po prostu... Szkoda, że wszyscy bez rytmu meczowego, po kontuzjach, użytek będzie z nich raczej średni.
0
@qbuteq mówisz do mnie? Cofaj te słowa pókim litościwy.
0
W ogóle o co chodzi z tym El Clasico o 16:15? Nie mogli wybrać jakiejś normalnej godziny? Oby chociaż pogoda nie przeszkadzała, bo słabo się ogląda te mecze w słońcu.
1
@qbuteq I na nos. Nie trzeć, nie trzeć!
1
@Messibestplayerintheworld brak rytmu meczowego stoi na przeszkodzie. A Ferran może i dziewiątką nie jest, ale potrafi strzelać bramki.
2
Ferran jest w gazie. Lewy jasne, ale świeżo po kontuzji to powinna być przede wszystkim opcja z ławki, na ostatnie 40-30 minut.