0

@Firestone Prędzej czy później pobije. There is nothing we can do. Szkoda, że Lewy miał tą kontuzję, wbiłby koło 50 bramek i nie byłoby problemu.

0

Kane pobije rekord Lewego.

0

@Rewolucja123 Nie powiedziałbym, że jest tak kolorowo. Na początku Ferran był niekryty, miał czysty strzał, a Fermin olał go i sam strzelał z wiele trudniejszej pozycji w słupek. Jeszcze gorzej ze współpracą z Felixem. Portugalczyk się uwziął, żeby mu nie podawać.

1

@Comentateiro Zwykle to ta druga jest lepsza, więc mam pozytywne nastawienie :)

1

Kane gol z połowy boiska? Dobrze widzę?

1

Zółta, kolejny argument za szybką zmianą Rekina.

0

Felix chyba coś nie lubi się z Ferranem, już trzecia taka sytuacja, że może mu podać i stworzyć groźną sytuację i tego nie robi.

0

Nudy. Ale ważne że wygrywamy.

0

@LukaszFan Z drugiej strony oni też nic nie kreują.

0

@Szmulek Bardzo podobny faul

0

Ferran drewienko.

1

@Toretto Nie no jak 3 lub 4, jak Barca to ma w całości 3 faule do tej pory XDD

0

Nie no Fermin litości! Przecież obok stoi niekryty Ferran!

1

@BulaKG To wygląda trochę tak, jakby Cancelo wskakiwał na PO, gdy Balde wychodzi wyżej, a w przeciwnym wypadku skrzydłowy

2

Oho Vinicius już z mordą do sędziego

0

Kiwior w wyjściowej jedenastce Arsenalu. Oby dobrze wykorzystał szansę!

0

Darmstadt z czerwoną. Szanse się wyrównały

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Comfortable_ Mamy też potężną markę w świecie esportu - Jankos ma bodajże najwięcej rozegranych meczów w LEC'u, dziwne, że Zeus go nie wspomniał

8

"Jesteś poliglotą... znasz jakieś polskie słowa?
İlkay Gündoğan: Tak, ale nie powinienem ich mówić w telewizji."

XD. No tak, ciekawe jakie polskie słowa mógłby znać...

0

@FcPortoFan1999 Kto wie, czy Bułka nie zasługuje w tym momencie na numer jeden w kadrze.

3

@P33ck Oby tak dalej. Scenariusz marzenie - Tottenham wygrywa PL, Bayer Leverkusen wygrywa Bundesligę. Bez urazy do Kane'a.

0

@FcPortoFan1999 szkoda ze taka marka marnuje się w 1 lidze, zycze im najszybszego powrotu, ale mają ciężary

0

Wisła bardzo nie chce wrócić do tej Ekstraklasy.

1

Patrzcie, jak nagle wszyscy ozdrowieli, no cud po prostu... Szkoda, że wszyscy bez rytmu meczowego, po kontuzjach, użytek będzie z nich raczej średni.

0

@qbuteq mówisz do mnie? Cofaj te słowa pókim litościwy.

0

W ogóle o co chodzi z tym El Clasico o 16:15? Nie mogli wybrać jakiejś normalnej godziny? Oby chociaż pogoda nie przeszkadzała, bo słabo się ogląda te mecze w słońcu.

1

@qbuteq I na nos. Nie trzeć, nie trzeć!

1

@Messibestplayerintheworld brak rytmu meczowego stoi na przeszkodzie. A Ferran może i dziewiątką nie jest, ale potrafi strzelać bramki.

2

Ferran jest w gazie. Lewy jasne, ale świeżo po kontuzji to powinna być przede wszystkim opcja z ławki, na ostatnie 40-30 minut.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?