kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
0
Ale ma branie, ostatnio Czechy, teraz Szachtar... Szkoda że to raczej bajeczki.
0
@Herato Żeby Milik chociaż tą jedną bramkę na rok strzelał z groźnym rywalem, ale tu póki co tylko z Mołdawią dał radę wepchnąć piłkę do bramki.
3
Ma strasznego pecha. I bardzo lichą wytrzymałość, pewnie nie pił mleka za dzieciaka.
0
@Encore dokładnie, przegrał to na własne życzenie w najważniejszych meczach poprzedniego sezonu.
2
@Tasde Dla mnie to żałosne jest publiczne wycieranie sobie mordy Korwinem. Nie zasłużył sobie na takie traktowanie, nawet jeśli chcą go "usunąć" z Konfy, to powinni to zrobić z szacunkiem za to, co dla niej zrobił.
4
@BorzyKrzys Z takimi pretensjami to niech ona się zwraca do męża. Jak komuś się taki związek nie podoba, to po co się w niego angażuje?
15
@BorzyKrzys Hydraulika ze sprężyną!!
1
@Sulimo Same fakty, od siebie dodałbym do tej listy Thomasa Newmana, głównie za jego OST do "Skazanych na Shawshank" i Ramina Djawadiego za fenomenalny OST do "Gry o Tron".
1
@Jackazz A i owszem, także jego objęła barcelońska plaga kontuzji
0
@Rust_Cohle Milan i United też chyba mają sporo kontuzji
1
Podsumujmy skład Barcy na ten moment:
Bramkarz - Ter Stegen, Pena
LO - Alonso, ew. Cancelo
ŚO - Inigo, Christensen, Araujo
PO - Cancelo, ew. Araujo
DPM - Romeu
ŚP - Gavi (?), Gündogan, Fermin
LŚ - Felix
ŚN - Ferran, ew. Felix
PŚ - nikt, ew. Ferran
Jest bardzo ciasno. Tylko w obronie mamy wybór, strach pomyśleć co będzie jak Cancelo wypadnie...
0
@FcPortoFan1999 Mundial 2022 też w zasadzie udany.
4
Ciekawostka:
Zespół Anglii U21 według Transfermarkt jest warty 292 mln. Oznacza to, że przewyższa on o ponad 100 mln wycenę dorosłej reprezentacji Polski.
2
@KrwawiaceoczyVEB I to w jakim stylu... Brawo!
0
Oni naprawdę nie mają lepszych obrońców niż Maguire?
1
U nas nie dość, że najwięcej, to jeszcze wszyscy to kluczowi zawodnicy z pierwszego składu.
0
Polska U19 - Niemcy U19 3-3
Polska U18 - Czechy U18 5-0
2
@tristan87 Oj, wspaniałe by to było, gdyby wzięli Papszuna i zlali nas na Narodowym...
0
@FcPortoFan1999 Ale poprzedni sparing z nimi (13.10) wygrali 2:1, więc technicznie jest remis 1:1.
31
Chyba zacznę szanować Xaviego, bo wygrać tak faworyzowana ligę to jest jednak spore osiągnięcie.
3
@Bartinho1899 to będzie porażka futbolu, jeśli tak słaba drużyna zakwalifikuje się na Euro.
0
@JordiAlbion dokładnie, krzywdę robimy naszym piłkarzykom oczekując od nich tak wiele.
2
@against_modern_football Trochę racji w tym ma. COVID to była mocna karta Konfy.
0
Na dniach pewnie wpadnie też podobny artykuł o Lewym i FDJ, bo już gdzieś widziałem że z Realem to na pewno nie zagrają. Co jest z tym sztabem? Jak już mają podawać predykcje, to niech to robią z głową. Dodać miesiąc, dwa do kontuzji i przynajmniej będzie pozytywne zaskoczenie.
1
@partymaker Efekt motyla... Wszyscy mówili, że wina Tuska, ale w tym przypadku wina Morawieckiego.
0
Afera premiowa zniszczyła tą reprezentację. Jeszcze niedawno pierwszy raz od wielu lat graliśmy w 1/8 Mundialu, teraz przegrywamy i remisujemy z Mołdawią. Końca kompromitacji nie widać, szykuje się kryzys jak za Smudy i 70 miejsce w rankingu FIFA.
3
Ależ gwizdy. I dobrze, bo to na 90% koniec eliminacji dla nas. W barażach sobie nie poradzimy, my mamy niby wygrać z Walią po takich kompromitacjach?
0
To co? Teraz grillujemy Zielińskiego? A może Lewandowski dalej zły?
0
Niestety. Polska o Euro 2024 może tylko pomarzyć, trzeba będzie kibicować komuś innemu.
7
Brawo Świderski. On zawsze w kadrze daje z siebie wszystko!