0

Ale ma branie, ostatnio Czechy, teraz Szachtar... Szkoda że to raczej bajeczki.

0

@Herato Żeby Milik chociaż tą jedną bramkę na rok strzelał z groźnym rywalem, ale tu póki co tylko z Mołdawią dał radę wepchnąć piłkę do bramki.

3

Ma strasznego pecha. I bardzo lichą wytrzymałość, pewnie nie pił mleka za dzieciaka.

0

@Encore dokładnie, przegrał to na własne życzenie w najważniejszych meczach poprzedniego sezonu.

2

@Tasde Dla mnie to żałosne jest publiczne wycieranie sobie mordy Korwinem. Nie zasłużył sobie na takie traktowanie, nawet jeśli chcą go "usunąć" z Konfy, to powinni to zrobić z szacunkiem za to, co dla niej zrobił.

4

@BorzyKrzys Z takimi pretensjami to niech ona się zwraca do męża. Jak komuś się taki związek nie podoba, to po co się w niego angażuje?

15

@BorzyKrzys Hydraulika ze sprężyną!!

1

@Sulimo Same fakty, od siebie dodałbym do tej listy Thomasa Newmana, głównie za jego OST do "Skazanych na Shawshank" i Ramina Djawadiego za fenomenalny OST do "Gry o Tron".

1

@Jackazz A i owszem, także jego objęła barcelońska plaga kontuzji

0

@Rust_Cohle Milan i United też chyba mają sporo kontuzji

1

Podsumujmy skład Barcy na ten moment:
Bramkarz - Ter Stegen, Pena
LO - Alonso, ew. Cancelo
ŚO - Inigo, Christensen, Araujo
PO - Cancelo, ew. Araujo
DPM - Romeu
ŚP - Gavi (?), Gündogan, Fermin
LŚ - Felix
ŚN - Ferran, ew. Felix
PŚ - nikt, ew. Ferran
Jest bardzo ciasno. Tylko w obronie mamy wybór, strach pomyśleć co będzie jak Cancelo wypadnie...

0

@FcPortoFan1999 Mundial 2022 też w zasadzie udany.

4

Ciekawostka:
Zespół Anglii U21 według Transfermarkt jest warty 292 mln. Oznacza to, że przewyższa on o ponad 100 mln wycenę dorosłej reprezentacji Polski.

2

@KrwawiaceoczyVEB I to w jakim stylu... Brawo!

0

Oni naprawdę nie mają lepszych obrońców niż Maguire?

1

U nas nie dość, że najwięcej, to jeszcze wszyscy to kluczowi zawodnicy z pierwszego składu.

0

Polska U19 - Niemcy U19 3-3
Polska U18 - Czechy U18 5-0

2

@tristan87 Oj, wspaniałe by to było, gdyby wzięli Papszuna i zlali nas na Narodowym...

0

@FcPortoFan1999 Ale poprzedni sparing z nimi (13.10) wygrali 2:1, więc technicznie jest remis 1:1.

31

Chyba zacznę szanować Xaviego, bo wygrać tak faworyzowana ligę to jest jednak spore osiągnięcie.

3

@Bartinho1899 to będzie porażka futbolu, jeśli tak słaba drużyna zakwalifikuje się na Euro.

0

@JordiAlbion dokładnie, krzywdę robimy naszym piłkarzykom oczekując od nich tak wiele.

2

@against_modern_football Trochę racji w tym ma. COVID to była mocna karta Konfy.

0

Na dniach pewnie wpadnie też podobny artykuł o Lewym i FDJ, bo już gdzieś widziałem że z Realem to na pewno nie zagrają. Co jest z tym sztabem? Jak już mają podawać predykcje, to niech to robią z głową. Dodać miesiąc, dwa do kontuzji i przynajmniej będzie pozytywne zaskoczenie.

1

@partymaker Efekt motyla... Wszyscy mówili, że wina Tuska, ale w tym przypadku wina Morawieckiego.

0

Afera premiowa zniszczyła tą reprezentację. Jeszcze niedawno pierwszy raz od wielu lat graliśmy w 1/8 Mundialu, teraz przegrywamy i remisujemy z Mołdawią. Końca kompromitacji nie widać, szykuje się kryzys jak za Smudy i 70 miejsce w rankingu FIFA.

3

Ależ gwizdy. I dobrze, bo to na 90% koniec eliminacji dla nas. W barażach sobie nie poradzimy, my mamy niby wygrać z Walią po takich kompromitacjach?

0

To co? Teraz grillujemy Zielińskiego? A może Lewandowski dalej zły?

0

Niestety. Polska o Euro 2024 może tylko pomarzyć, trzeba będzie kibicować komuś innemu.

7

Brawo Świderski. On zawsze w kadrze daje z siebie wszystko!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?