1

Trójka beniaminków na dole tabeli. Ekstraklasa to jak na razie za wysokie progi.

0

@Pstryk No nie no, tylko tak apropo stycznia wspomniałem. Bo według ciebie, to nic wtedy nie dawał, no cóż być może udział przy każdym golu w klasyku to za mało.

0

@Pstryk w styczniu, wtedy, gdy w finale superpucharu notował gola, asystę i asystę drugiego stopnia w meczu z Realem?

0

@Transu96 Włączyłem i też to tam mam XDD

0

@Chaoss Jak ja liczyłem, to jeśli wygrywaliby do końca faworyci to wszystko rozstrzygnęłoby się w meczu z Alkmaar w domu.

1

@kejdzi Czasami opuszczają mecz, czy dwa, jak jest mało goli. Później oczywiście wszystko jest podliczane.

1

O nie, rzut rożny... Uff, bez gola. Ale bardzo groźna sytuacja była. Legia ma jeszcze sporo pracy nad tym aspektem.

1

Ajjj, już widziałem ten strzał Guala w bramce... Gdyby tylko inaczej skozłowała

1

@Barca1922 Widze że syto świętowana bramka Fatiego, zazdroszcze...

0

@maniak33333 Jest taki zapis? No to faktycznie jeszcze większy fart niż myślałem

0

Legia musi uspokoić ten mecz, bo inaczej zaraz coś w końcu wpadnie i spalony nas nie uratuje.

0

Robi się gorąco. Ciężka atmosfera w Zrinjskim po niekorzystnych decyzjach sędziów.

1

Mógł być spalony. I tak też się dzieje, ponownie korzystna dla Legii decyzja VAR'u !

1

Muci schodzi. Najgorszy zawodnik do tej pory, pozytywna zmiana.

1

Dla mnie bez spalonego. I tak też zostaje zweryfikowane, kapitalny strzał Kramera!

1

@michal26 z Ivim pewnie wyglądałoby to zupełnie inaczej

1

Josue jakie ciasteczko... Fantastyczne podanie, niestety koncertowo zmarnowane

0

Josue! Pięknie nabici!

0

@PatrykBarca Już porażka ze Sturmem u siebie praktycznie ich eliminowała, nic nowego.

1

@PatrykBarca Teraz nie ma więcej jak połowy, więc znów będzie ciężko. Z plusów to, że nie musi grać Roberto.

1

@P33ck Dobrze, że na ławkę chociaż się załapał, nie to co ostatnio. I po co mu to było, gdyby został w Lechu pewnie elegancko kopał by sobie teraz z jakimś Zrinjskim czy innymi Łudogorcami w LKE...

2

Swoją drogą Włodarczyk w końcu przełamał się w Sturmie. Z karnego, bo z karnego, ale jednak. W międzyczasie Szymański wpuszczony z ławki notuje asystę w meczu z Łudogorcem.

0

Ale mógł z tym gwizdkiem poczekać do końca akcji...

0

No nic, miejmy nadzieję że Legia jak zawsze da piękne widowisko i 3 punkty przede wszystkim.

0

Szanujmy się, ten Carlos to już dawno nie powinien być na boisku.

0

Papszun na trybunach musi to oglądać... Dobrze, że odszedł, bo klub który przez 2 lata nie potrafi sprowadzić sensownego napastnika, wydając jednocześnie miliony na transfery to żart.

0

@maniak33333 Z Papszunem mieliby 3 miejsce i spadek do LKE, a tak klops.

0

Borek nigdy już nie powinien komentować, on jest wspólnym punktem wszystkich kompromitacji i porażek

2

@Bartinho1899 To tylko ciekawostka, nic nie musimy. Takie wyliczenia to musi robić polska kadra, bo oni są faktycznie w tragicznej sytuacji.

4

@misterio Porotować czym?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?