kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
1
Trójka beniaminków na dole tabeli. Ekstraklasa to jak na razie za wysokie progi.
0
@Pstryk No nie no, tylko tak apropo stycznia wspomniałem. Bo według ciebie, to nic wtedy nie dawał, no cóż być może udział przy każdym golu w klasyku to za mało.
0
@Pstryk w styczniu, wtedy, gdy w finale superpucharu notował gola, asystę i asystę drugiego stopnia w meczu z Realem?
0
@Transu96 Włączyłem i też to tam mam XDD
0
@Chaoss Jak ja liczyłem, to jeśli wygrywaliby do końca faworyci to wszystko rozstrzygnęłoby się w meczu z Alkmaar w domu.
1
@kejdzi Czasami opuszczają mecz, czy dwa, jak jest mało goli. Później oczywiście wszystko jest podliczane.
1
O nie, rzut rożny... Uff, bez gola. Ale bardzo groźna sytuacja była. Legia ma jeszcze sporo pracy nad tym aspektem.
1
Ajjj, już widziałem ten strzał Guala w bramce... Gdyby tylko inaczej skozłowała
1
@Barca1922 Widze że syto świętowana bramka Fatiego, zazdroszcze...
0
@maniak33333 Jest taki zapis? No to faktycznie jeszcze większy fart niż myślałem
0
Legia musi uspokoić ten mecz, bo inaczej zaraz coś w końcu wpadnie i spalony nas nie uratuje.
0
Robi się gorąco. Ciężka atmosfera w Zrinjskim po niekorzystnych decyzjach sędziów.
1
Mógł być spalony. I tak też się dzieje, ponownie korzystna dla Legii decyzja VAR'u !
1
Muci schodzi. Najgorszy zawodnik do tej pory, pozytywna zmiana.
1
Dla mnie bez spalonego. I tak też zostaje zweryfikowane, kapitalny strzał Kramera!
1
@michal26 z Ivim pewnie wyglądałoby to zupełnie inaczej
1
Josue jakie ciasteczko... Fantastyczne podanie, niestety koncertowo zmarnowane
0
Josue! Pięknie nabici!
0
@PatrykBarca Już porażka ze Sturmem u siebie praktycznie ich eliminowała, nic nowego.
1
@PatrykBarca Teraz nie ma więcej jak połowy, więc znów będzie ciężko. Z plusów to, że nie musi grać Roberto.
1
@P33ck Dobrze, że na ławkę chociaż się załapał, nie to co ostatnio. I po co mu to było, gdyby został w Lechu pewnie elegancko kopał by sobie teraz z jakimś Zrinjskim czy innymi Łudogorcami w LKE...
2
Swoją drogą Włodarczyk w końcu przełamał się w Sturmie. Z karnego, bo z karnego, ale jednak. W międzyczasie Szymański wpuszczony z ławki notuje asystę w meczu z Łudogorcem.
0
Ale mógł z tym gwizdkiem poczekać do końca akcji...
0
No nic, miejmy nadzieję że Legia jak zawsze da piękne widowisko i 3 punkty przede wszystkim.
0
Szanujmy się, ten Carlos to już dawno nie powinien być na boisku.
0
Papszun na trybunach musi to oglądać... Dobrze, że odszedł, bo klub który przez 2 lata nie potrafi sprowadzić sensownego napastnika, wydając jednocześnie miliony na transfery to żart.
0
@maniak33333 Z Papszunem mieliby 3 miejsce i spadek do LKE, a tak klops.
0
Borek nigdy już nie powinien komentować, on jest wspólnym punktem wszystkich kompromitacji i porażek
2
@Bartinho1899 To tylko ciekawostka, nic nie musimy. Takie wyliczenia to musi robić polska kadra, bo oni są faktycznie w tragicznej sytuacji.
4
@misterio Porotować czym?