20

Dembele 7 goli, asysta w 8 meczach. Nieźle, nieźle. A nie, to tylko Moussa Dembele z El Ettifaq.

0

@Krzysztof1987 Ale Feyenoord gra w LM :(

2

Szkoda, że Sebek Szymański ostatecznie nie mógł zostać w Feyenoordzie.

1

Ferran pod nieobecność Lewego radzi sobie nieźle. 2 gole i asysta w 4 spotkaniach.

0

@Kuba_1 Nie zgodze się. Największe rozczarowanie to sztab medyczny.

5

@QQL5 No ta, oprócz gola i asysty to faktycznie nic nie wniósł.

1

To był Casado? Chyba tak, nie kojarze sylwetki... Gratki

1

jeszcze jeden. XDDDD

0

@Jackazz w jednym klasyku już Fermin strzelił, może pora na następny?

0

@avanes No a nie? Dotknął piłke chociaż?

0

Ten Guiu to gra w ogóle?

0

@MateuszGotowka99 Nawet Lewy i Raphinha, którzy bardzo rzadko się łamią dali radę to zrobić...

1

No to co, mamy może w szkółce jakiegoś lewego napadziora?

0

@kuz mi sie wydaje ze byl

0

Kto by pomyślał, że Fermin będzie odgrywać tak ważną rolę w tym sezonie...

0

Może on w tym pierwszym składzie powinien zostać...

5

@tomek8756 Co ona pisze wtf... Nawet Korwin się do czegoś takiego nie posuwa

0

@Greenalley Co kilka miesięcy? Niestety bliżej prawdy byłoby co kilka tygodni...

0

@Toffik @Azi A bo ja wiem? Coś na pewno wymyśli.

0

Jak donosi "Marca", Carlo Ancelotti planuje zmianę taktyki na najbliższy mecz z "Barcą".

Włoch ma już pomysł na to, w jaki sposób zneutralizować atuty rywali. Według dziennika goście wyjdą na mecz w Barcelonie z aż pięcioma pomocnikami.

No to Xavi nie może być gorszy, czekam na 6 pomocników.

2

Ba Loua oficjalnie wrócił już z martwych. Znowu strzela.

2

Ishak jakie golazo! Mamma mia, oby bez spalonego!

2

Nie wiem jak to w końcu z Pedrim i De Jongiem, o Raphinhi też się nie mówi. Szkoda, że El Classico w takim słabym składzie, jeśli tamci nie wrócą. Można śmiało mówić, że drugi garnitur.

2

A Pedri to przypadkiem nie miał wrócić jakoś na Athletic?

0

@LM10GOAT bardziej bezużytecznej statystyki to już dawno nie widziałem

0

@ShawnC Niestety to nasz stały problem, że w pomocy mimo czworki zawodnikow brakuje ludzi do gry.

4

@hugz Z Grenadą łysy nie grał i straciliśmy 2 bramki.

0

@Rifek To było apropo Yamala. Za Fermina będą Pedri i De Jong, jeśli uda im sie wyzdrowieć ofc.

0

@kamilos1214 W Lewego też nikt nie wierzył. W Legii go odrzucono, eksperci wróżyli mu za czasów Borussi że nigdy nie przeskoczy pewnego poziomu. Nie skreślaj gościa na samym początku bo to nie ładnie.

0

@LM10GOAT Yamal i Fermin to opcje tymczasowe. Wrócą kontuzjowani, to dla Fermina nie będzie miejsca, a w pierwszym będzie grać Rapha, ostatnio był w gazie. Nie widzę przeszkód, by Guiu pełnił podobną rolę, jeśli przedłużą się kontuzje w ataku.
EDIT: Nieważne, dopiero zauważyłem ze w pierwszej druzynie a nie pierwszym skladzie, sory.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?