kanver_
Dołączył/a: maj 2023
A teraz nalejcie mi, panowie, w to oto naczynie wódki, albowiem będę wygłaszał głębokie prawdy i różne filozofie, w tym egzystencjalne.
3 obserwujących
0 obserwowanych
20
Dembele 7 goli, asysta w 8 meczach. Nieźle, nieźle. A nie, to tylko Moussa Dembele z El Ettifaq.
0
@Krzysztof1987 Ale Feyenoord gra w LM :(
2
Szkoda, że Sebek Szymański ostatecznie nie mógł zostać w Feyenoordzie.
1
Ferran pod nieobecność Lewego radzi sobie nieźle. 2 gole i asysta w 4 spotkaniach.
0
@Kuba_1 Nie zgodze się. Największe rozczarowanie to sztab medyczny.
5
@QQL5 No ta, oprócz gola i asysty to faktycznie nic nie wniósł.
1
To był Casado? Chyba tak, nie kojarze sylwetki... Gratki
1
jeszcze jeden. XDDDD
0
@Jackazz w jednym klasyku już Fermin strzelił, może pora na następny?
0
@avanes No a nie? Dotknął piłke chociaż?
0
Ten Guiu to gra w ogóle?
0
@MateuszGotowka99 Nawet Lewy i Raphinha, którzy bardzo rzadko się łamią dali radę to zrobić...
1
No to co, mamy może w szkółce jakiegoś lewego napadziora?
0
@kuz mi sie wydaje ze byl
0
Kto by pomyślał, że Fermin będzie odgrywać tak ważną rolę w tym sezonie...
0
Może on w tym pierwszym składzie powinien zostać...
5
@tomek8756 Co ona pisze wtf... Nawet Korwin się do czegoś takiego nie posuwa
0
@Greenalley Co kilka miesięcy? Niestety bliżej prawdy byłoby co kilka tygodni...
0
@Toffik @Azi A bo ja wiem? Coś na pewno wymyśli.
0
Jak donosi "Marca", Carlo Ancelotti planuje zmianę taktyki na najbliższy mecz z "Barcą".
Włoch ma już pomysł na to, w jaki sposób zneutralizować atuty rywali. Według dziennika goście wyjdą na mecz w Barcelonie z aż pięcioma pomocnikami.
No to Xavi nie może być gorszy, czekam na 6 pomocników.
2
Ba Loua oficjalnie wrócił już z martwych. Znowu strzela.
2
Ishak jakie golazo! Mamma mia, oby bez spalonego!
2
Nie wiem jak to w końcu z Pedrim i De Jongiem, o Raphinhi też się nie mówi. Szkoda, że El Classico w takim słabym składzie, jeśli tamci nie wrócą. Można śmiało mówić, że drugi garnitur.
2
A Pedri to przypadkiem nie miał wrócić jakoś na Athletic?
0
@LM10GOAT bardziej bezużytecznej statystyki to już dawno nie widziałem
0
@ShawnC Niestety to nasz stały problem, że w pomocy mimo czworki zawodnikow brakuje ludzi do gry.
4
@hugz Z Grenadą łysy nie grał i straciliśmy 2 bramki.
0
@Rifek To było apropo Yamala. Za Fermina będą Pedri i De Jong, jeśli uda im sie wyzdrowieć ofc.
0
@kamilos1214 W Lewego też nikt nie wierzył. W Legii go odrzucono, eksperci wróżyli mu za czasów Borussi że nigdy nie przeskoczy pewnego poziomu. Nie skreślaj gościa na samym początku bo to nie ładnie.
0
@LM10GOAT Yamal i Fermin to opcje tymczasowe. Wrócą kontuzjowani, to dla Fermina nie będzie miejsca, a w pierwszym będzie grać Rapha, ostatnio był w gazie. Nie widzę przeszkód, by Guiu pełnił podobną rolę, jeśli przedłużą się kontuzje w ataku.
EDIT: Nieważne, dopiero zauważyłem ze w pierwszej druzynie a nie pierwszym skladzie, sory.