kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Dzisiaj to się nie zmieni.
3
Nie ma szans na to żeby Cou odzyskał formę w tym sezonie. Wątpliwe jest czy ją w ogóle odzyska u nas.
0
Chelsea 1-1 Barca i gol Iniesty. Coś pięknego. Słowa Szpakowskiego po bramcę będę pamiętał do końca życia.
0
Byłby oceniony wyżej gdyby nie Vinicius, który go objeżdzał raz po raz, aczkolwiek myślę że nadal powinien grać w pierwszym składzie bo potencjał chłopak ma.
6
O nie większej bzdury nie słyszałem. Semedo nie ma żadnych argumentów żeby powiedzieć że zagrał dobry mecz. Vinicius go nakrył czapką.
8
Za to piąty najlepszy piłkarz na świcie dzisiaj oczarował cały świat. Ot takie gadanie.
0
Chyba faul na Lucasie.
1
Cud że Semedo nie sprokurował dzisiaj karnego bo w paru sytuacjach było bardzo blisko.
0
Myślę że to idealne określenie nastroju kibiców Realu po takim meczu.
0
Oj panowie panowie z wyłapaniem sarkazmu to u was trudno.
0
Dobra Valverde miałem do Ciebie cierpliwość do czasu. Gramy z Realem na jego stadionie i zamiast dobić ich manitą to my na stojanowa. Jego czas w Barcelonie już się skończył.
2
Od 17 lutego minęło 10 dni. Długo tego prądu u Was nie było.
0
Myślicie że jak napiszę zażalenie do zarządu City o popsucie kuponu to wyślą mi te 500zł które bym wygrał, pocztą?
0
Każdy kibic Realu tak mówi.
0
Faktycznie zagrał tam bardzo długo, chyba aż 5-10 minut.
22
Pique lepszy drybling od Suareza :D
2
Właśnie oby Peier byle nie niemcy.
0
Będzie jutro bardzo ciężko o medale. Stoch ma największe szanse, ale rywale bardzo mocni. Eisenbichler i Geiger, Austriacy. Kraft,Aschenwald,Hayboeck, Kobayashi no i ten Peier.
1
Ciężko powiedzieć faworytów co najmniej sześciu. Stoch, Kobayashi,Eisenbichler,Geiger,Peier,Kraft
0
No nic raczej Leverkusen już nic nie ugra. Po miesiącu w końcu byłem blisko wygrania kuponu, wcześniej 4 mecze weszły ale niestety Bayer kiepsko. W sobotę odkujemy się na skokach. Bo już widzę że kursy naprawdę fajne.
82
Na TVP "A na koniec pokażemy wszystkie gole które padły we wtorek i w środę w Lidze Mistrzów" No faktycznie szczególnie te z wtorku mnie interesują.
0
Teraz dopiero zobaczyłem bramkę Sane. Cudo
1
To nie Chiellini tylko Bonucci.
1
Według mnie Semedo na + zwłaszcza w obronie bo w ataku mało go było. Wyczyścił Depaya jak juniora w dwóch akcjach.
1
Tak w drugiej połowie pomyślałem że kogoś mi brakuję w tej Barcelonie dzisiaj. Arthur chłopie zdrowiej bo potrzebujemy Ciebie jak człowiek powietrza.
0
Ktoś musi ubezpieczać tyły. Tak wiem Iniesta i Xavi grali razem ale wydaję mi się że Andres dużo więcej dawał w obronie niż by to robił Cou.
1
W rewanżu mamy nadzieję że Ty już będziesz w pomocy.
2
Według mnie Dembele lepiej wygląda na prawej stronie. Można by było za Suareza wystawić Messiego na szpicy i po bokach Coutinho lub Malcom i na drugim właśnie Komar.
2
To Ci coś napiszę. Po za Suarezem zagraliśmy bardzo dobry mecz.
0
Coutinho nie gra z ogórkami w weekend. Po czym również w tygodniu siedzi na ławce. Coś tu nie gra.