4

Dzisiaj to się nie zmieni.

3

Nie ma szans na to żeby Cou odzyskał formę w tym sezonie. Wątpliwe jest czy ją w ogóle odzyska u nas.

0

Chelsea 1-1 Barca i gol Iniesty. Coś pięknego. Słowa Szpakowskiego po bramcę będę pamiętał do końca życia.

0

Byłby oceniony wyżej gdyby nie Vinicius, który go objeżdzał raz po raz, aczkolwiek myślę że nadal powinien grać w pierwszym składzie bo potencjał chłopak ma.

6

O nie większej bzdury nie słyszałem. Semedo nie ma żadnych argumentów żeby powiedzieć że zagrał dobry mecz. Vinicius go nakrył czapką.

8

Za to piąty najlepszy piłkarz na świcie dzisiaj oczarował cały świat. Ot takie gadanie.

0

Chyba faul na Lucasie.

1

Cud że Semedo nie sprokurował dzisiaj karnego bo w paru sytuacjach było bardzo blisko.

0

Myślę że to idealne określenie nastroju kibiców Realu po takim meczu.

0

Oj panowie panowie z wyłapaniem sarkazmu to u was trudno.

0

Dobra Valverde miałem do Ciebie cierpliwość do czasu. Gramy z Realem na jego stadionie i zamiast dobić ich manitą to my na stojanowa. Jego czas w Barcelonie już się skończył.

2

Od 17 lutego minęło 10 dni. Długo tego prądu u Was nie było.

0

Myślicie że jak napiszę zażalenie do zarządu City o popsucie kuponu to wyślą mi te 500zł które bym wygrał, pocztą?

0

Każdy kibic Realu tak mówi.

0

Faktycznie zagrał tam bardzo długo, chyba aż 5-10 minut.

22

Pique lepszy drybling od Suareza :D

2

Właśnie oby Peier byle nie niemcy.

0

Będzie jutro bardzo ciężko o medale. Stoch ma największe szanse, ale rywale bardzo mocni. Eisenbichler i Geiger, Austriacy. Kraft,Aschenwald,Hayboeck, Kobayashi no i ten Peier.

1

Ciężko powiedzieć faworytów co najmniej sześciu. Stoch, Kobayashi,Eisenbichler,Geiger,Peier,Kraft

0

No nic raczej Leverkusen już nic nie ugra. Po miesiącu w końcu byłem blisko wygrania kuponu, wcześniej 4 mecze weszły ale niestety Bayer kiepsko. W sobotę odkujemy się na skokach. Bo już widzę że kursy naprawdę fajne.

82

Na TVP "A na koniec pokażemy wszystkie gole które padły we wtorek i w środę w Lidze Mistrzów" No faktycznie szczególnie te z wtorku mnie interesują.

0

Teraz dopiero zobaczyłem bramkę Sane. Cudo

1

To nie Chiellini tylko Bonucci.

1

Według mnie Semedo na + zwłaszcza w obronie bo w ataku mało go było. Wyczyścił Depaya jak juniora w dwóch akcjach.

1

Tak w drugiej połowie pomyślałem że kogoś mi brakuję w tej Barcelonie dzisiaj. Arthur chłopie zdrowiej bo potrzebujemy Ciebie jak człowiek powietrza.

0

Ktoś musi ubezpieczać tyły. Tak wiem Iniesta i Xavi grali razem ale wydaję mi się że Andres dużo więcej dawał w obronie niż by to robił Cou.

1

W rewanżu mamy nadzieję że Ty już będziesz w pomocy.

2

Według mnie Dembele lepiej wygląda na prawej stronie. Można by było za Suareza wystawić Messiego na szpicy i po bokach Coutinho lub Malcom i na drugim właśnie Komar.

2

To Ci coś napiszę. Po za Suarezem zagraliśmy bardzo dobry mecz.

0

Coutinho nie gra z ogórkami w weekend. Po czym również w tygodniu siedzi na ławce. Coś tu nie gra.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?