kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Widzę że Kobayashiemu tylko pogoda może pokrzyżować szyki. Małe szansę że konkurs się dzisiaj odbędzie. Organizatorzy będą chcieli rozegrać chociaż jedną serię ale zobaczymy co z tego będzie.
0
Haha Ammann który po pierwszej serii był przez Koudelką w drugiej serii musiał skoczyć 130,5 metra żeby objąć prowadzenie. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt że Czech skoczył 125 metrów.
1
Trzeba przyznać że dzisiejszy konkurs jest fenomenalny. Oprócz niesamowitego Kobayashiego różnice są bardzo niewielkie, a skoki bardzo dalekie. Z niecierpliwością czekam na drugą serię. Najlepszy konkurs w tym sezonie.
6
Real gra u siebie, a my na Santiago raczej się nie męczymy.
0
Myślę że taki De Ligt albo Skriniar byłby idealny u nich.
0
Fernandinho był dzisiaj fenomenalny. Nie do przejścia. Tak samo Bernardo. Walczył za dwóch. Środek pola dzisiaj zadecydował o zwycięstwie City.
3
Mam go przez dłuższy czas i stanowczo odradzam go wszystkim którzy chcą zawrzeć umowę z Orange. Czasami jak wyłączą to tydzień mija że go naprawili. Dramat.
1
Fajnie było znowu posłuchać Ćwiąkiego.Czekam na mecz Barcy z jego komentarzem. Ale na to będzie trzeba jeszcze poczkeć bo polityka wybierania meczy przez Canał i Eleven jest komiczna. Na początku było dobrze to musieli coś wymyśleć i popsuć.
0
Kobayashi otwiera i zamyka tabelę.
0
Wiele mam życzeń na Nowy Rok a jednym z nich jest to żeby ten nasz chłopaczek z 7 na plecach wrócił do swojej najwyższej formy. Jeśli chcemy wygrać w tym roku LM Filipek musi wrócić na właściwe tory.
0
To nie jest oczywiste akurat.
1
Nie da się nie lubić tego małego czarnulka z Chelsea.
0
Jak stawiacie pierwszą trójkę TCS?
Moim zdaniem.
Kobayashi
Stoch
Leyhe
Oni będą walczyć o zwycięstwo.
0
10 i 18. Pierwszy numer wiadomo. Drugi to moja pierwsza koszulka Messiego z reprezentacji Argentyny.
0
Kurde u mnie czarno :(
9
Chyba jeszcze nie było.
Wesołych Świąt, żebyśmy 1 czerwca wznieśli w końcu ten upragniony puchar.
A poza tym jestem ciekawy. Jaka jest Wasza najpiękniejsza polska kolęda. Dla mnie "Oj maluśki maluśki.".
0
Zależy jak Ciebie traktowała po rozstaniu.
0
Ktoś poleca jakiś fajny świąteczny film? Obejrzałbym dzień przed świętami żeby poczuć już ten klimacik.
0
Ja wszystko wczoraj przegrałem, ale jakbym miał dzisiaj coś obstawiać to Leganes-Sevilla X Everton-Totki X i Bordeaux win
0
Czuję że dzisiaj Real blisko dwucyfrówki się zakręci.
0
Ta Celia znośna.
0
Dla mnie Juve zdecydowanie mocniejsze. Według mnie Atleti nie da rady z nimi.Dla nas dobrze bo jedna z drużyn która nam nie leży odpadnie.
0
Kurde no. Bayern z The Reds w ten sam dzień co Barca.Najgorzej.
1
Griz i Mbappe. Kylian zdecydowanie, a Antuan i Luis na tym samym poziomie praktycznie.
0
Karma jednak kiedyś wraca. Dobrze Atleti że wpada na Juve za ten mecz z Brugee i zniszczony mój kupon gdzie mogłem wygrać ponad 800zł.
0
Valencia remis? Kto by się spodziewał.
0
Wyślę ktoś pudło Lewego z dzisiaj bo nie mogę znaleźć na youtube?
1
Będzie normalnie.
1
Byle nie Liverpool i United Mourinho.
2
Nie zdziwię się jak Bayern odpadnie w następnej rundzie.