0

Widzę że Kobayashiemu tylko pogoda może pokrzyżować szyki. Małe szansę że konkurs się dzisiaj odbędzie. Organizatorzy będą chcieli rozegrać chociaż jedną serię ale zobaczymy co z tego będzie.

0

Haha Ammann który po pierwszej serii był przez Koudelką w drugiej serii musiał skoczyć 130,5 metra żeby objąć prowadzenie. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt że Czech skoczył 125 metrów.

1

Trzeba przyznać że dzisiejszy konkurs jest fenomenalny. Oprócz niesamowitego Kobayashiego różnice są bardzo niewielkie, a skoki bardzo dalekie. Z niecierpliwością czekam na drugą serię. Najlepszy konkurs w tym sezonie.

6

Real gra u siebie, a my na Santiago raczej się nie męczymy.

0

Myślę że taki De Ligt albo Skriniar byłby idealny u nich.

0

Fernandinho był dzisiaj fenomenalny. Nie do przejścia. Tak samo Bernardo. Walczył za dwóch. Środek pola dzisiaj zadecydował o zwycięstwie City.

3

Mam go przez dłuższy czas i stanowczo odradzam go wszystkim którzy chcą zawrzeć umowę z Orange. Czasami jak wyłączą to tydzień mija że go naprawili. Dramat.

1

Fajnie było znowu posłuchać Ćwiąkiego.Czekam na mecz Barcy z jego komentarzem. Ale na to będzie trzeba jeszcze poczkeć bo polityka wybierania meczy przez Canał i Eleven jest komiczna. Na początku było dobrze to musieli coś wymyśleć i popsuć.

0

Kobayashi otwiera i zamyka tabelę.

0

Wiele mam życzeń na Nowy Rok a jednym z nich jest to żeby ten nasz chłopaczek z 7 na plecach wrócił do swojej najwyższej formy. Jeśli chcemy wygrać w tym roku LM Filipek musi wrócić na właściwe tory.

0

To nie jest oczywiste akurat.

1

Nie da się nie lubić tego małego czarnulka z Chelsea.

0

Jak stawiacie pierwszą trójkę TCS?
Moim zdaniem.
Kobayashi
Stoch
Leyhe
Oni będą walczyć o zwycięstwo.

0

10 i 18. Pierwszy numer wiadomo. Drugi to moja pierwsza koszulka Messiego z reprezentacji Argentyny.

0

Kurde u mnie czarno :(

9

Chyba jeszcze nie było.
Wesołych Świąt, żebyśmy 1 czerwca wznieśli w końcu ten upragniony puchar.
A poza tym jestem ciekawy. Jaka jest Wasza najpiękniejsza polska kolęda. Dla mnie "Oj maluśki maluśki.".

0

Zależy jak Ciebie traktowała po rozstaniu.

0

Ktoś poleca jakiś fajny świąteczny film? Obejrzałbym dzień przed świętami żeby poczuć już ten klimacik.

0

Ja wszystko wczoraj przegrałem, ale jakbym miał dzisiaj coś obstawiać to Leganes-Sevilla X Everton-Totki X i Bordeaux win

0

Czuję że dzisiaj Real blisko dwucyfrówki się zakręci.

0

Ta Celia znośna.

0

Dla mnie Juve zdecydowanie mocniejsze. Według mnie Atleti nie da rady z nimi.Dla nas dobrze bo jedna z drużyn która nam nie leży odpadnie.

0

Kurde no. Bayern z The Reds w ten sam dzień co Barca.Najgorzej.

1

Griz i Mbappe. Kylian zdecydowanie, a Antuan i Luis na tym samym poziomie praktycznie.

0

Karma jednak kiedyś wraca. Dobrze Atleti że wpada na Juve za ten mecz z Brugee i zniszczony mój kupon gdzie mogłem wygrać ponad 800zł.

0

Valencia remis? Kto by się spodziewał.

0

Wyślę ktoś pudło Lewego z dzisiaj bo nie mogę znaleźć na youtube?

1

Będzie normalnie.

1

Byle nie Liverpool i United Mourinho.

2

Nie zdziwię się jak Bayern odpadnie w następnej rundzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?