kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
Ale Włosi się dzisiaj podkładają. Cały czas w nasz blok walą.
0
Dzisiaj też się podłożyła. Czekam na ich trzeci mecz w tym turnieju.
44
Nie krytykowałem Valverde, ale gdybym teraz napisał co myślę po takim meczu dostałbym bana, więc żegnam się i mówię dobranoc.
0
Ja też bym poprosił.
0
Widzę że wielu z Was będzie grało w Fifę 19 na Xbox One. Może jakiś turniej zrobimy. Pisać w komentarzu kto w tym roku będzie grał na Xboxie One.
0
Na czym grasz? Ja wyhandlowałem 500k I wszystko zainwestowałem.
0
Czyli Włochy pod siebie losowanie. Tak jak myślałem.
2
Graliśmy w 10 jakby coś od 30 minuty
0
Jeszcze w pierwszym secie jakoś to wyglądało ale teraz.. Oj będzie się działo w mediach. Serbia tylu blędów co w tym meczu nie miała w całych mistrzostwach. Oni nawet nie próbują zatrzeć wrażenia że to nie jest ustawione.
0
Wyślę ktoś linka do meczu na priv. Bardzo proszę bo nie ma mnie dzisiaj w domu i nie mam jak oglądać.
0
Jaka platforma?
0
Jak będziesz handlował? Inwestycje czy co?
0
Fabinho musi mieć niezłą spinę z kiblem.
0
Web app tylko na przeglądarce działa.
0
Bo Renato Sanchez strzelił, wychowanek Benfiki. To on dostał oklaski od kibiców.
0
Dobra to można wyłączyć Juve.
2
Polsat by mógł pomyśleć na multi ligą.
0
Ściagam już dwie godziny fifę i dopiero 20%...
2
Dobra dawać już ten web app.
0
Tak jak kolega mówi. Nie opłaca się kupować nie wiadomo ile fifa pointsów na otwieranie paczek za 7,5. Jak kupować to max 500 pontsów żeby pograć sobie 3/4 drafty.
0
Jest na 10 godzin?
0
Nie da się kupić na web appie FP
0
Chwalą Messiego w RMF :O
2
No to poranna kawka i można czytać. A nie czekaj... :D
2
Rakitic słaby mecz? :O
9
Osobiście szkoda mi Neymara. To tak jakby dziewczyna z Tobą zerwała ale Ty nadal ją kochasz.
1
Od początku sezonu. Nie oglądałem tylko meczu z West Hamem.
0
Firmino kontuzja oka w meczu z Totkami.
0
Salah jest cieniem zawodnika z tamtego sezonu.
0
Co? Meczycho dobre?