14

Ale Włosi się dzisiaj podkładają. Cały czas w nasz blok walą.

0

Dzisiaj też się podłożyła. Czekam na ich trzeci mecz w tym turnieju.

44

Nie krytykowałem Valverde, ale gdybym teraz napisał co myślę po takim meczu dostałbym bana, więc żegnam się i mówię dobranoc.

0

Ja też bym poprosił.

0

Widzę że wielu z Was będzie grało w Fifę 19 na Xbox One. Może jakiś turniej zrobimy. Pisać w komentarzu kto w tym roku będzie grał na Xboxie One.

0

Na czym grasz? Ja wyhandlowałem 500k I wszystko zainwestowałem.

0

Czyli Włochy pod siebie losowanie. Tak jak myślałem.

2

Graliśmy w 10 jakby coś od 30 minuty

0

Jeszcze w pierwszym secie jakoś to wyglądało ale teraz.. Oj będzie się działo w mediach. Serbia tylu blędów co w tym meczu nie miała w całych mistrzostwach. Oni nawet nie próbują zatrzeć wrażenia że to nie jest ustawione.

0

Wyślę ktoś linka do meczu na priv. Bardzo proszę bo nie ma mnie dzisiaj w domu i nie mam jak oglądać.

0

Jaka platforma?

0

Jak będziesz handlował? Inwestycje czy co?

0

Fabinho musi mieć niezłą spinę z kiblem.

0

Web app tylko na przeglądarce działa.

0

Bo Renato Sanchez strzelił, wychowanek Benfiki. To on dostał oklaski od kibiców.

0

Dobra to można wyłączyć Juve.

2

Polsat by mógł pomyśleć na multi ligą.

0

Ściagam już dwie godziny fifę i dopiero 20%...

2

Dobra dawać już ten web app.

0

Tak jak kolega mówi. Nie opłaca się kupować nie wiadomo ile fifa pointsów na otwieranie paczek za 7,5. Jak kupować to max 500 pontsów żeby pograć sobie 3/4 drafty.

0

Jest na 10 godzin?

0

Nie da się kupić na web appie FP

0

Chwalą Messiego w RMF :O

2

No to poranna kawka i można czytać. A nie czekaj... :D

2

Rakitic słaby mecz? :O

9

Osobiście szkoda mi Neymara. To tak jakby dziewczyna z Tobą zerwała ale Ty nadal ją kochasz.

1

Od początku sezonu. Nie oglądałem tylko meczu z West Hamem.

0

Firmino kontuzja oka w meczu z Totkami.

0

Salah jest cieniem zawodnika z tamtego sezonu.

0

Co? Meczycho dobre?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?