kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Piłka odbiła że od obrońcy Austrii.
0
Według mnie to nie było 3-4-3 ale okej, może się nie znam.
0
A Rybus wtedy gdzie grał?
0
Kiedy graliśmy 3-4-3?
8
Krycha najlepszy na boisku. Większość Ci to powie.
0
Tomaszewski to Ty?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Pazdan, Grosik na minus
0
Ter Stegen karnego obronił?
0
Jak ta piłka leciała. Mówię ja Suarez kończy. Zapomniałem że ona leci do Grosickiego.
8
Krycha dodał na insta zdjęcie z torbą z lotniska z Poznania. Piszczu w komentarzu "fajna torba, męskiej nie było?"
Oby ta atmosfera przełożyła się na wyniki.
0
I pewnie że Witsel tylko dla atmosfery jedzie.
0
Dzieję się! Neymar właśnie zaczął obserwować Modricia na instagramie.
0
I tu się mylisz.
0
Jutro w prasie madryckiej: "Konflikt w Barcelonie na linii Rakitic-Coutinho.
1
William to jest kocur. Jak Tite go posadzi na mundialu to będzie kabaret.
0
Może ktoś polecić jakieś fajne miejsca na Mazurach? Nigdy tam nie byłem, a chciałbym pojechać.
0
Messi przypadkiem nie ma tylko 5 bramek w MŚ?
Klose ma ich 16.
0
Według mnie w źeńskim Kvitova wygra.
0
Mam dobre wieści :D Całą jedenastkę wymieni ;)
0
Toć według mnie Salvio się nie nadaję.
3
Lo Celso niezły grajek.
0
Nie zapomnij o Chile. I ich grupie też bardzo mocne.
0
Wiecie gdzie można kupić orginalne koszulki, bluzy marki Levis lub Tommy Jeans?
1
Jakie jest Wasze top 3 najlepszych seriali?
0
Podeśle ktoś linka do meczu priv?
0
Wakację się zaczęły. Chciałbym zacząć oglądać Dom z Papieru od pierwszego sezonu. Gdzie najlepiej oglądać?
10
3 lata w jeden dzień? Pozdrawiam maturzystów, którzy piszą jutro rozszerzenie z biologii.
0
A miałeś fizykę rozszerzoną żeby mówić że chemia jest trudniejsza?
0
Była banalna. Pierwsze 15 zadań to chyba w gimnazjum by zrobili. Schody zaczęły się przy geometrii i stereometrii.