kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Socjo powoli wrzuca kupon do śmietnika.
5
Gdzie Ci mogę wysłać screeny?
18
I pomyśleć że były osoby przeciw temu transferowi. Genialny zawodnik.
1
Nie do końca grudnia za darmo.
0
Dobra Polacy gładko. To teraz ma ktoś link do meczu Brazylii?
5
Mam to samo. Jeśli jest napisane wszystko zrozumiem, ale jeśli anglicy ze sobą gadają ni w ząb. Nic nie mogę zrozumieć tak szybko i niewyrażnie mówią.
0
Siatkówka N'Gapeth
3
Rafinha o dwie klasy lepiej niż Roberto i Rakitic w pierwszej połowie.
0
Ręka ręką ale powininien być rzut rożny może o to Suarez prostestował.
0
Komentatorzy o fantasy. "Salah robi taką akcję nie sprzedawać nie sprzedawać"
0
Dier przyjął dwa sierpowe w ciągu pięciu minut :D
1
Dużo osób dzisiaj dawało Atleti +1,5 bramki czego ja kompletnie nie rozumiem patrząc na minimalizm Atletico.
0
A ja właśnie kładę się spać. Obudzę się 13/14 szybciej minie do meczyku.
0
Tak, po pierwsze wydaję się że będzie bardziej wyrównana rozgrywka. Akcje toczą się znacznie wolniej. Obrona też jest znacznie lepiej zorganizowana, ciężej przedostać się podaniami w pole karne. Fakt więcej bramek może padać z dystansu, ale to chyba dobrze. Moim zdaniem Ci lepsi gracze nie będą mieli już takiej przewagi nad tymi słabszymi. W tej grze najistotniejsza będzie gra w obronie.
0
Dlaczego w trybie kariery? Handlowanie przed premierą fify na web appie i już masz na Messiego jeśli znasz się chociaż trochę na rzeczy.
3
Messi w końcu grywalny. Na 10 będzie wymiatał.
0
Bramka podobna do tej straconej z Kolumbią strzelona przez Minę.
0
Brat Rysia Freitaga na razie szału nie robi.
2
1.Varane
2.Godin
3.Umtiti
1
Byłem, nie polecam tylko kibli na plaży.
2
Czyli jednak długie ciężkie 3-0 Nole.
0
Przyjemnie się słucha Domańskiego.
0
Come on Del Potro! #teamdelpo
12
Ale zyskała u mnie sympatię Naomi. Szkoda że przy takich okolicznościach bo naprawdę całkowicie zasłużyła na ten tytuł, nikt nie powinien zepsuć jej tego wspaniałego dnia. Wielkie gratulację dla Japonki.
1
Ta Osaka w Japonii to pewnie jedna z ładniejszych tam kobiet.
0
Karny ewidentny. Jeden z tych który sędzia musi odgwizdać.
7
#teamdelpo
0
Reca jeden z lepszych na tą chwilę
11
Socjo dzisiaj obstawiał Curenko i Cilica. Wszyscy wiemy jak się skończyło :D
0
Leci ktoś na mecz z PSV z województwa wielkopolskiego, kujawsko pomorskiego lub pomorskiego?