0

Socjo powoli wrzuca kupon do śmietnika.

5

Gdzie Ci mogę wysłać screeny?

18

I pomyśleć że były osoby przeciw temu transferowi. Genialny zawodnik.

1

Nie do końca grudnia za darmo.

0

Dobra Polacy gładko. To teraz ma ktoś link do meczu Brazylii?

5

Mam to samo. Jeśli jest napisane wszystko zrozumiem, ale jeśli anglicy ze sobą gadają ni w ząb. Nic nie mogę zrozumieć tak szybko i niewyrażnie mówią.

0

Siatkówka N'Gapeth

3

Rafinha o dwie klasy lepiej niż Roberto i Rakitic w pierwszej połowie.

0

Ręka ręką ale powininien być rzut rożny może o to Suarez prostestował.

0

Komentatorzy o fantasy. "Salah robi taką akcję nie sprzedawać nie sprzedawać"

0

Dier przyjął dwa sierpowe w ciągu pięciu minut :D

1

Dużo osób dzisiaj dawało Atleti +1,5 bramki czego ja kompletnie nie rozumiem patrząc na minimalizm Atletico.

0

A ja właśnie kładę się spać. Obudzę się 13/14 szybciej minie do meczyku.

0

Tak, po pierwsze wydaję się że będzie bardziej wyrównana rozgrywka. Akcje toczą się znacznie wolniej. Obrona też jest znacznie lepiej zorganizowana, ciężej przedostać się podaniami w pole karne. Fakt więcej bramek może padać z dystansu, ale to chyba dobrze. Moim zdaniem Ci lepsi gracze nie będą mieli już takiej przewagi nad tymi słabszymi. W tej grze najistotniejsza będzie gra w obronie.

0

Dlaczego w trybie kariery? Handlowanie przed premierą fify na web appie i już masz na Messiego jeśli znasz się chociaż trochę na rzeczy.

3

Messi w końcu grywalny. Na 10 będzie wymiatał.

0

Bramka podobna do tej straconej z Kolumbią strzelona przez Minę.

0

Brat Rysia Freitaga na razie szału nie robi.

2

1.Varane
2.Godin
3.Umtiti

1

Byłem, nie polecam tylko kibli na plaży.

2

Czyli jednak długie ciężkie 3-0 Nole.

0

Przyjemnie się słucha Domańskiego.

0

Come on Del Potro! #teamdelpo

12

Ale zyskała u mnie sympatię Naomi. Szkoda że przy takich okolicznościach bo naprawdę całkowicie zasłużyła na ten tytuł, nikt nie powinien zepsuć jej tego wspaniałego dnia. Wielkie gratulację dla Japonki.

1

Ta Osaka w Japonii to pewnie jedna z ładniejszych tam kobiet.

0

Karny ewidentny. Jeden z tych który sędzia musi odgwizdać.

7

#teamdelpo

0

Reca jeden z lepszych na tą chwilę

11

Socjo dzisiaj obstawiał Curenko i Cilica. Wszyscy wiemy jak się skończyło :D

0

Leci ktoś na mecz z PSV z województwa wielkopolskiego, kujawsko pomorskiego lub pomorskiego?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?