kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Smutno o tym mówić. Ale czasy Guardioli już nie wrócą. Nie wróci już ta Barcelona, która zachwycała wszystkich mając w składzie Puyola, Xaviego, Iniestę i Messiego. Puyola i Xaviego już nie ma. Iniesta raczej odejdzie po sezonie. Messi też długo nie pociągnie max 4 lata. Cała nadzieja w Antku, Dembele i Coutinho. Naprawdę w tych chłopakach widzę lepszą przyszłość. Miejmy nadzieję, że ona nadejdzie. Trzymajcie się Cules.
0
Dobrze by było.
2
Brak rotacji nie wróży dobrze patrząc na zbliżający się półfinal Ligi Mistrzów. Jednak ufam Valverde i ocenię go po sezonie. Vamos oby najmniejszym nakładem sił dzisiaj.
0
Barca czy City na nsport?
1
Kto stawia na Napoli po kursie 1.14?
22
Chłopaki wypłatę dostali :D
https://www.instagram.com/p/BhTsvdoHRbU/?taken-by=leomessi
0
Jak to wygląda z godzinami? Pracowałeś 12h? W weekendy też normalnie rozumiem?
0
Chodzi Ci o magazyn? Bo z tego co słyszałem nowicjuszy od razu nie wpuszczają na kasę.
2
My też tak mówiliśmy po remontodzie z PSG.
"Teraz nikt nas nie zatrzyma" siedzi mi w głowie do dziś.
0
Chciałem się Was zapytać. Czy ktoś z Was pracował w wakację w polo nad morzem. Jakie to są mniej więcej zarobki. Znacie jakieś inne fuszerki do zarobku w wakację?
0
Fiorentina od śmierci Astoriego nie przegrała meczu?
1
Wyślę ktoś na priv link do meczu Bayernu na Canal Sport. Tata chcę oglądać Lewego :D
0
Było o teście gimnazjalnym to ja może o maturze.
Jak przygotowania maturzyści?
23
Dembele 3 metry ma spolonym a liniowy nic.
0
Na ile oceniacie te buty?
https://www.ataf.pl/produkt/nike-air-jordan-why-not-zer01-bred-5526
1
Tylko pozazdrościć takiego egzaminatora.
0
Wejdzie!
1
Dziwne że Cionek nie gra.
5
Co stawia na nogi? "Witamina A B i D" ~ Rafał Mroczek w Kocham Cię Polsko :D
1
Nie rozumiem czemu Cionek nie dostał ani minuty dzisiaj.
30
Ale te Raw Air jakieś żałobne.
Zdjęcia zawodników biało czarne
A teraz podczas ceremonii melodia jak na pogrzebie. Johansson dostaję znicz i jeszcze te wieńce z czarną przepaską.
0
Myślę że tak. Dałem podobnie.
0
4/5.
76
W meczu Fiorentiny w 13 minucie cały stadion oddał hołd Davide Astoriemu. Od tamtej pory zaczął padać deszcze.
0
Weissloga już w tym sezonie dogoni.
11
Messi dodał zdjęcie na insta. Ciro już na świecie!
0
Jak chcesz postawić na Lester to lepiej oddaj mi tą kasę. Jak co to na priv podam numer konta ;)
0
Leicester???
Jest zasada, żeby nigdy nie stawiać na Lester.
Ile oni już mi kuponów zepsuli.
0
Pisał ktoś dzisiaj maturę próbną z matmy? Województwo kujawsko-pomorskie chyba tylko.
0
Kiedy strzelił?