0

Ależ bramka Boufala. Cóż to był za rajd.

0

Mega ważne mecze będą w marcu/kwietniu a nie w październiku z czerwoną latarnią, która nie wygrała jeszcze meczu w lidze.

2

Tak na gorąco .
Wychodzimy na drużynę, która nie wygrała jeszcze meczu w lidze najsilniejszą pomocą. Nie mówcie, jak najsilniejszą jak jest Rakitić. Ja również uważam że to nie prawda, ale nie ma co się oszukiwać Valverde będzie stawiać na tą trójkę w najważniejszych meczach. Do czego zmierzam? Jest początek sezonu a Iniesta i Busquets są już zajechani. Kupiliśmy Paulinho by rotować go z Busim. Brazylijczyk jest idealny na takie Malagi, mamy Denisa który siedzi cały czas na ławcę, a który potencjałem zjada Gomesów i Rakiticiów razem wziętych, ale po co dajmy Inieste bo musi grać, a Denis przecież zagra z ogórkami w Pucharze Króla, w którym według mnie nie ma takiej motywacji jak granie o punkty na Camp Nou obok najlepszych zawodników zespołu.

0

Na botoks na pewno nie. No dzięki może wybierzemy się na tego Vincenta.

0

Jest coś fajnego teraz w kinach. Pytam o film, żeby nie było głupich odpowiedzi. Chciałbym pójść z koleżanką.

0

Najbardziej to mi szkoda dzisiaj Paulinho.

0

Komentator na meczu City: "antycypuję"

0

Lanzini.

0

Jak zagrał Semedo wczoraj?

5

Wydaję mi się, że to kibiców Barcy jest więcej.

0

Chelsea na prowadzeniu!

2

Miałbym to w dup... gdyby nie hala dzieci, którzy uzyskają wielką satysfakcję z tego że pokonali najlepszy serwis w Polsce. Dla mnie nie liczy się czy mecz Barcy będzie puszczany w 1 czy w Canał+, mi chodzi o honor.

2

Co jest z Wami?
Tyle pracy żeby wyjść na prowadzenie, a teraz Chelsea znowu wyrównuję.

0

Nie, nie to jest TVP. Oni nie wiedzą co to odfiltrować.

1

Głosuj dalej.

10

Prowadzimy ale niech nas to nie zgubi.
Teraz musimy jeszcze bardziej się zmobilizować i oddawać jeszcze więcej głosów.

0

0,1%
Teraz wyrównać!

4

Dobra jest 0,3%
Jak zaczynałem było 0,7%
Wracam o 20.
Głosować przez incognito.
Kto się tym zajmuję teraz?
Potrzeba co najmniej 10 osób.

0

To dawaj jeszcze 40 ;)

6

Już tylko 0,4%
Pełna mobilizacja!
Gonimy.

7

Panowie i Panie głosować głosować.
Zostało niewiele czasu ja osobiście siadam teraz do tego na pół godzinki.
Nie dajmy satysfakcji hala dzieciakom.

Wciskamy trzy kropki po prawej stronie
-Nowe okno incognito
-Wklejamy link i głosujemy
-Usuwamy kartę
-I powtarzamy czynność

Do roboty!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

O i Luisito nam się obudził.

2

Komentarze pod zdjęciem Krychowiaka na instagramie:
Szczęsny: "Patrz a myślałem że już w zeszłym roku się nasiedziałeś...
Ale skończmy już z tymi żartami bo Hajto się obrazi.
Krychowiak: "2 mecze w kadrze w pierwszym i już soda, w Juve Cię trochę utemperują."
Szczęsny: "Tylko żeby nie kazali grać jak Busquets i będzie dobrze."

5

Weźmy się w garść i wygrajmy to głosowanie bo hala dzieciaki będą miały wielką satysfakcję z tego że notatnik wygrał z najlepszym serwisem w Polsce.

0

No no półfinaliści i mistrzowie Europy po za mundialem? Całkiem możliwe.

0

Dla mnie Sterling to jeden z najlepszych prawych skrzydłowych w tej fifie. Tylko ta fizyczność.

0

Też nie możecie wejść na web appa?

0

To tak Ramos i Kante Coutinho 3 ify dwa razy Iniesta.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?