0

300-400zł.

1

Będzie droższy za tydzień przed fut champions.

0

Ale Sterling jest kozakiem w tej fifie. Czysta przyjemność nim grać.

0

Ale w skład buttles na klasie jest ciężko wygrać.. Nie uważam się za świetnego gracza, ale też nie za słabego ale naprawdę żeby wygrać w buttles na klasie trzeba się ciężko natrudzić.

0

No nie można grać w fifę przez ten internet z orange. Grałem 5 meczy i w 3 mnie wywaliło bo internet co chwilę się rozłącza.

0

Ja już mam, byłem w media na nocnej sprzedaży fify. Fajny klimat.

11

Mamy potwierdzenie że atmosfera w szatni PSG nie jest najlepsza. Neymar dodał na instastory filmik w którym Veratti pokazuję środkowy palec do kamera Neya.

9

Don Balon to jak sport.pl czy inne onety.

0

Słyszałem, że Ronaldo wczoraj najlepszy na boisko. To prawda?

0

Czyżby Betis przerwał passę?

0

Nie, ale w takich chwilach jeszcze bardziej mi brakuje Neymara..

0

Skąd info, że dzisiaj wychodzi?

0

Ten niesamowity Maxime strzela bramkę dla Nicei.

0

Jak myślicie kiedy Szpaku się skapnie że Kovacević to Kovacic?

0

Był już ktoś z Was w kinie na filmie "To"? Podzieli się ktoś wrażeniami?

0

#BartomeuDimiteYa

7

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.6.

0

Na szczęście to już koniec tego cyrku.

0

Nie bo dostajemy w łeb 0-4 od Danii, a liczy się bezpośredni mecz.

0

Ale Paulinho to Ty szanuj.

0

Idę spać.

0

5 drużyna na świecie...

6

Siadamy głęboko w fotelach, zapinamy pasy i startujemy. Do północy La Rambla zapłonie.

0

A może strzelał w koszulcę Barcelony tego wolnego.

6

I co, że nie chcę tam grać jak Liverpool go nie chcę puścić?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Proszę Barto weź już tego Mahreza chociaż załatw i wypierpapier stąd w podskokach.

1

Według mnie Coutinho jest w TOP 3 PL
1.Hazard
2.Pogba
3.Coutinho

3

Brawo Sport, przez całe okienko transfer kwestią godzin, nawet już termin prezentacji był ustalony i proszę jednak nic tego. Ale szopka w wykonaniu tej gazety

1

Koniec okienka,a Arda nadal siedzi w klubie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?