kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
300-400zł.
1
Będzie droższy za tydzień przed fut champions.
0
Ale Sterling jest kozakiem w tej fifie. Czysta przyjemność nim grać.
0
Ale w skład buttles na klasie jest ciężko wygrać.. Nie uważam się za świetnego gracza, ale też nie za słabego ale naprawdę żeby wygrać w buttles na klasie trzeba się ciężko natrudzić.
0
No nie można grać w fifę przez ten internet z orange. Grałem 5 meczy i w 3 mnie wywaliło bo internet co chwilę się rozłącza.
0
Ja już mam, byłem w media na nocnej sprzedaży fify. Fajny klimat.
11
Mamy potwierdzenie że atmosfera w szatni PSG nie jest najlepsza. Neymar dodał na instastory filmik w którym Veratti pokazuję środkowy palec do kamera Neya.
9
Don Balon to jak sport.pl czy inne onety.
0
Słyszałem, że Ronaldo wczoraj najlepszy na boisko. To prawda?
0
Czyżby Betis przerwał passę?
0
Nie, ale w takich chwilach jeszcze bardziej mi brakuje Neymara..
0
Skąd info, że dzisiaj wychodzi?
0
Ten niesamowity Maxime strzela bramkę dla Nicei.
0
Jak myślicie kiedy Szpaku się skapnie że Kovacević to Kovacic?
0
Był już ktoś z Was w kinie na filmie "To"? Podzieli się ktoś wrażeniami?
0
#BartomeuDimiteYa
7
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.6.
0
Na szczęście to już koniec tego cyrku.
0
Nie bo dostajemy w łeb 0-4 od Danii, a liczy się bezpośredni mecz.
0
Ale Paulinho to Ty szanuj.
0
Idę spać.
0
5 drużyna na świecie...
6
Siadamy głęboko w fotelach, zapinamy pasy i startujemy. Do północy La Rambla zapłonie.
0
A może strzelał w koszulcę Barcelony tego wolnego.
6
I co, że nie chcę tam grać jak Liverpool go nie chcę puścić?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Proszę Barto weź już tego Mahreza chociaż załatw i wypierpapier stąd w podskokach.
1
Według mnie Coutinho jest w TOP 3 PL
1.Hazard
2.Pogba
3.Coutinho
3
Brawo Sport, przez całe okienko transfer kwestią godzin, nawet już termin prezentacji był ustalony i proszę jednak nic tego. Ale szopka w wykonaniu tej gazety
1
Koniec okienka,a Arda nadal siedzi w klubie.